W hotelu Breathless spedzilismy 10 dni. Wspaniala obsluga, pyszne jedzenie. Nasza host byla Yrani, ktora opiekowala sie nami z uwaga. Zawsze byla obecna i pomocna. Polecam wykupienie pakietu Exhale... jednym slowem luksus! Hotel warty swojej ceny!! Animation team zadba o to aby sie nie nudzilo!!
Plaza jest wspaniala, piasek, woda... paradiso!! Rowniez obsluga na plazy jest na najwyzszym poziomie!!

Dziękujemy, AgaB30322
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel breathless punta cana bardzo ładny, miła obsługa aż za bardzo :-) cały czas uśmiechnięci i życzliwi,duzo restauracji do wyboru, imprezy i fajne atrakcje wieczorne. Byliśmy w xhale Club bardzo polecamy naszym hostem byl Luis, który jest bardzo miły i pomocny, cały czas uśmiechnięty, zawsze do naszej dyspozycji :-) pokój ładny z wanną z hydromasażem na balkonie, czysty. Plaża bardzo ładna z leżakami dostępnymi bez problemy. Polecamy :-)

Dziękujemy, MateusziAndzia
Zrecenzowano: 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Do hotelu Breathless Punta Cana przylecieliśmy 9 raz i nie żałujemy wyboru.Hotel jest bardzo nastawiony na dobra zabawę i zapewnienie atrakcji.Jest piękna piaszczysta plaża,obsługa na plaży dla Xhale Club jest przemiła.Barman Fabio sprawia, że cały dzień na plaży czujemy się wyjątkowo.W restauracjach podawane jest bardzo dobre jedzenie,szczególnie we francuskiej.Supervisior Carlos z francuskiej restauracji dba, żeby czuć się bardzo dobrze a kucharze dbają o dobre dania.Generalnie obsługa w restauracjach zarówno przy śniadaniu,lunchu czy kolacji jest przemiła.Polecam ten hotel i planujemy wrócić do niego po raz 10 w listopadzie.Alkohole każdego rodzaju na barach są markowe, a nie tylko lokalne.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Donia40
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BreathlessPC, General Manager, Breathless Punta Cana Resort & SpaOdpowiedź udzielona 4 czerwca 2019

Drogi Gościu,

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że spodobał Ci się nasz teren, jedzenie i personel.

Doceniamy, że poświęcasz czas, aby w szczególności docenić troskliwą obsługę naszego zespołu. Bardzo ważne jest dla nas, aby każdy gość otrzymał gwiazdkę podczas całego pobytu od naszego personelu.

Z niecierpliwością czekamy na waszą wizytę powrotną i mamy nadzieję, że będzie ona w najbliższej przyszłości!

Z poważaniem,

Javier Rufino
Główny menadżer
Breathless Punta Cana

Zrecenzowano: 29 marca 2019

Znów powielę opinię, ale za każdym razem coś nowego. Hotel tylko dla dorosłych. Jedna wielka impreza. Muzyka nie cichnie, no może o 6 rano. Pobyt sylwestrowy, rytmy techno ale wspaniałe. All inclusiwe na 6*. Nawet room service bezpłatny, a karta na 5 stron, nawet alko przyniosą.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Janusz Ś
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BreathlessPC, General Manager, Breathless Punta Cana Resort & SpaOdpowiedź udzielona 1 kwietnia 2019

Drogi Janusz Ś

Dziękujemy za dołączenie do naszej imprezy jeszcze raz i za wspaniałą recenzję.

Dobrze jest wiedzieć, że spędziłeś z nami swoje wakacje, a nasza rozrywka, jedzenie i przyjazna obsługa mogą przekroczyć Twoje oczekiwania.

Dziękujemy za zarekomendowanie nas, ciesz się i nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać wszystko, czego potrzebujesz.

Vythalis Muñoz
Operations Manager
Breathless Punta Cana

Zrecenzowano: 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

To był mój 8 raz w hotelu Breathless Punta Cana, jak zwykle był wyjątkowy i niezapomniany, ale tym razem był szczególny ponieważ polecieliśmy z mężem w okresie kiedy miałam urodziny. Obsługa hotelu uszykowała dla mnie niesamowite niespodzianki, a dzień moich urodzin był wyjątkowy. Pokój wystrojony w płatkach róż (cały),szampan,tor,balony,bukiet róż. We francuskiej restauracji uszykowana urodzinowa kolacja,na stole multimedialnym na którym były wyświetlane zdjęcia z wszystkich moich pobytów w Breathless(zdjęcia przekazane przez męża),szampan,tort, ponowny bukiet róż, pyszna lokacja. Wszystko to zawdzięczam Patricio Guerrero Castillo, który we współpracy z moim mężem uszykowała dla mnie niespodziankę, również mój opiekun z XalleClub uszykowała niespodziankę w pokoju. Bardzo lubimy przyjeżdżać do tego hotelu ze względu na super miła obsługę, dobre jedzenie serwowane w różnych restauracjach, markowe alkohole na wszystkich barach, bez wyjątku, super imprezy, show. Hotel nastawiony na zabawę oraz zabawianie gości od rana do nocy. Bardzo polecam ten hotel!!!Znajomi nas pytają dlaczego ciagle latamy do tego hotelu... po co szukać czegoś i zmieniać, skoro w hotelu Breathless Punta Cana jest super i wiemy czego możemy się spodziewać!!! Jeszcze raz dziękuje Patricio Guerrero Castillo za niespodziankę urodzinową, na zawsze pozostanie w mojej pamięci.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Donia40
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BreathlessPC, General Manager, Breathless Punta Cana Resort & SpaOdpowiedź udzielona 21 stycznia 2019

Drogi Donia40,

Dziękujemy za przyłączenie się do nas jeszcze raz na urodziny i za wspaniałą recenzję. Cieszymy się, że miałeś czas magnífico i że podobała ci się nasza rozrywka, oferta żywieniowa, bary i uważna obsługa podczas takich wyjątkowych uroczystości. Patricio będzie zachwycony, gdy dowie się, że był dużą częścią Twojego urlopu. Pamiętaj, że Breathless Punta Cana Resort & Spa jest Twoim domem, a Ty zawsze możesz spędzić z nami czas magnífico.

Słoneczne pozdrowienia,

Vythalis Muñoz