Zrecenzowano: 7 września 2019

To jest najlepszy hotel w jakim kiedykolwiek byłam, super ludzie, szczególnie animatorka chocolate>iGrace,i barman Willie i klimat :D Super drinki, jedzenie, basen i pokoj także, polecam gorąco wszystkim

Dziękujemy, KlaudiaS1451
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GelsonZC, Director de Relaciones con Clientes, Grand Palladium Palace Resort Spa & CasinoOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Droga KlaudiaS1451,

Nie ma dla nas nic lepszego niż być w stanie przekroczyć Twoje oczekiwania i sprawić, że poczujesz się jak w domu. Dziękujemy za opisanie niesamowitej obsługi i charyzmy naszego zespołu rozrywkowego.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i szczerze oczekujemy, że wrócisz.

Wszystkiego najlepszego z Punta Cana!
Gelson Zorrilla

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Rewelacyjny serwis. Pobyt poza biurem podróży. Pomocna i miła obsługa. Super pokój. Bardzo czysto. Czyste baseny. Pięknie utrzymane tereny zewnętrzne. Elastyczność przy rezerwacji i zmianach pokoi. Jeździliśmy po Dominikanie gdy powróciliśmy do tego samego hotelu potraktowano nas jak stałych gości i dostaliśmy nawet ten sam pokój ze zniżką. Poleca.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, pawelpawlak77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SachencaN, Guest Relations Manager, Grand Palladium Palace Resort Spa & CasinoOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Drogi Pawelpawlak77,

Dziękujemy bardzo za wybranie naszego Grand Palladium Palace Resort Spa & Casino jako idealnego miejsca na rozkosz swoich wymarzonych wakacji.

To bardzo satysfakcjonujące wiedzieć, że udało nam się przekroczyć Twoje oczekiwania, zapewniając wysokiej jakości usługi, które zdecydowanie pozostawiają ślady w umysłach naszych gości.

Przekażemy Twoje piękne słowa naszemu całemu zespołowi wyłącznie w celu kontynuowania ciężkiej pracy w tej linii.

Czekamy na następną wizytę.

Z poważaniem!

Sachenca Núñez

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Świetna atmosfera, fantastyczna obsługa oraz bardzo dobre jedzenie. Nasz dwutygodniowy pobyt był bardzo udany. Polecamy ten hotel. Mysle, ze w przyszłości wrócimy aby znów delektować się urokami Dominikany:

Dziękujemy, jmmm7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: YasindiJimenez, Guest Relations Manager, Grand Palladium Palace Resort Spa & CasinoOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Droga Joanna M,

W imieniu całego zespołu Grand Palladium Palace Resort, Spa & Casino chciałbym wyrazić naszą wdzięczność za wybranie nas na wakacje i opublikowanie recenzji w TripAdvisor, największej na świecie społeczności turystycznej.

Z wielką przyjemnością wiemy, że mogliśmy dać wam tydzień odpoczynku i zabawy, to jest dokładnie nasz cel, aby każdy z naszych gości wrócił do domu z pragnieniem powtórzenia tego doświadczenia.

Nie trzeba dodawać, że z niepokojem oczekujemy następnej wizyty. Twój „dom z dala od domu” czeka na Ciebie.

Z poważaniem,

Yasindi Jiménez

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Bardzo dobra lokalizacja, piękne widoki, blisko do oceanu. Poziom obsługi na wysokim poziomie i all inclusive na oryginalnych markach. Kompleks bardzo rozległy ale na miejscu krążą busiki które rozwożą gosci w wybrane miejsca. Mozna korzystać ze wszystkich restauracji kompleksu a jest ich kilka: japońska, chińska, Meksykańska, indyjska, argentyńska i steakhouse. A i jeszcze włoska ale nie była najlepsza. Ogólnie bardzo polecamy!!!

Dziękujemy, Trebor_Robson
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GelsonZC, Director de Relaciones con Clientes, Grand Palladium Palace Resort Spa & CasinoOdpowiedź udzielona 28 lipca 2019

Dear Trebor_Robson,

Thank you very much for sharing a great review of our Grand Palladium Palace Resort, Spa & Casino, it pleased us greatly that it has been a memorable one. We are so glad that you have felt accommodated by the excellent performance done by our team.

We hope to have the opportunity to offer you our services again in the future.

Receive warm greetings from Paradise!

Gelson Zorrilla

Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Lokalizacja hotelu bardzo dobra, duży obiekt. Możliwość korzystania z każdego hotelu. Obsługa hotelu przyjazna, pomocna. Animatorzy bawią się ze wszystkimi są bardzo rozrywkowi, organizują dużo zabaw. Jedzenie w restauracji było bardzo dobre, różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, jagooo02
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: YasindiJimenez, Guest Relations Manager, Grand Palladium Palace Resort Spa & CasinoOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Drogi Jagooo02,

Czekamy na następną wizytę.

Z poważaniem!
Yasindi Jiménez