Zrecenzowano: 16 października 2018

Nasz urlop 27.09.-11.10.2018 spedzilismy w Barcelo Bavaro Beach.Jest to fantastyczny resort,bardzo zadbany i bardzo czysty.Pokoje zawsze wysprzatane,mini bar uzupelniany ,codziennie czyste reczniki.Jedzenie urozmaicone,wszystko swieze i cieple,bardzo duzy wybor.8 a la carte tez godne odwiedzenia,polecam La Brisa i Chez Gourmet.Obsluga hotelowa reaguje od razu np.poznym wieczorem nie moglam zamknac sejfu,zadzwonilam do recepcji ,po 10-ciu minutach byl pracownik,ktory naprawil usterke,nie musialam czekac do nastepnego dnia.Personel w recepcji z usmiechem na twarzy zalatwil kazda sprawe ,z ktora sie zwrocilam,nigdy nie spotkalam sie z odmowa.Caly kompleks sklada sie z dwoch hoteli Palace i Beach,goscie z Beach moga korzystac ze wszystkiego w Palace.Po calym kompeksie jezdzi kolejka.Rowniez plaza i pool zawsze czyste,bardzo duzo lezakow,nie trzeba rezerwowac idac na sniedanie,o kazdej porze sa wolne.Bilismy grupa( 5 osob) i wszyscy bylismy oczarowani tym hotelem,na pewno tam wrocimy.Zczystym sumieniem moge powiedziec,chcecie spedzic udany urlop,bez zadnych problemow,wybierzcie Barcelo Bavaro Beach tylko dla doroslych ,jesli podrozujecie z dziecmi to Barcelo Bavaro Palace.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, beahill2004
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Director Sandy P, Director General, Barcelo Bavaro Beach - Adults OnlyOdpowiedź udzielona 16 października 2018

Drogi Gościu,

Po pierwsze chcielibyśmy podziękować za cudowną recenzję, którą podzieliłaś się po niedawnej wizycie w naszym hotelu Barceló i cieszymy się, że mogliśmy dopasować się do Twoich oczekiwań dotyczących wakacji.

Cieszę się, że udało nam się przekroczyć Państwa oczekiwania w odniesieniu do gościnności i świadczonych usług i nie ominie Państwa komentarzy do tych członków zespołu, o których Pan osobiście wspomniał.

Dobrze jest również wiedzieć, że smakowało wiele kulinarnych przysmaków przygotowanych przez naszych profesjonalnych szefów kuchni, którzy zawsze starają się oferować szeroki wybór typowych przysmaków, aby zadowolić wszystkie podniebienia i dziękujemy za poinformowanie nas, że możemy podbić twoje.

z przyjemnością przeczytaliśmy, że podobał się wam pokój, w którym się zakwaterowaliśmy i że przez cały czas był on czysty i wygodny.

Jeszcze raz dziękujemy za tę bardzo uprzejmą recenzję naszego hotelu i mamy nadzieję, że służymy ci ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano: 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Barcelo Bavaro Beach to wspaniałe miejsce, spędziliśmy tutaj cudowny czas. Pogoda cały pobyt była wspaniała, jeśli padało to był to szybki orzeźwiajacy deszcz po którym wychodziło natychmiast słońce. Obsługa po prostu najlepsza na świecie ! Alexander Perez i Yokatia Martinez z biura obsługi byli bardzo pomocni, można pytać o wszystko, we wszystkim pomogą. Wszyscy bardzo uprzejmi i uśmiechnięci. To właśnie dzięki nim nasz pobyt był tak wspaniały i udany ! Jedzenie pyszne, duży wybór restauracji al Carte i bufet. Resort jest położony przy samej plazy Bavaro, która jest przepiękna! Polecamy każdemu kto chce spędzić wspaniałe wakacje na Punta Cana.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Skkalkka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Director Sandy P, Director General, Barcelo Bavaro Beach - Adults OnlyOdpowiedź udzielona 28 września 2018

Drogi Gościu,

Chcielibyśmy wyrazić naszą najszczerszą wdzięczność za zaufanie i lojalność Barceló Hotels & Resorts na wakacje i za wybór naszego hotelu Barceló Bavaro Beach, tym razem jest to naprawdę wspaniałe źródło satysfakcji z czytania, że ​​po raz kolejny miałeś przyjemne zostań wśród nas.

Dziękujemy za bardzo miłe komplementy dla naszego zespołu, pracują oni bardzo ciężko każdego dnia, aby upewnić się, że nasi goście czują się dobrze obecni przez cały czas i zdecydowanie są atutem naszego hotelu. Z całą pewnością przekazujemy Twoje pochwały wszystkim i jesteśmy pewni, że z przyjemnością dowiemy się, że ich wysiłki zostały docenione.

I na koniec, napawa dumą, że możesz cieszyć się gastronomicznymi wysiłkami naszych szefów kuchni, ponieważ staramy się zaspokoić wiele kulinarnych życzeń naszych gości, oferując najsmaczniejsze dania kuchni międzynarodowej i lokalnej.

Jeszcze raz dziękujemy za to, że nas wybrałeś z tej okazji, z niecierpliwością czekamy na kolejną pomoc w najbliższej przyszłości.

Dircetor

Zrecenzowano: 29 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Na przełomie września i października spędziliśmy na Dominikanie podroz poślubną. Barcelo Bavaro Resort to przeogromny kompleks trzech hoteli: Palace z głównym zapleczem rozrywkowo-handlowo-gastronomicznym, Junior Suites w ktorym pokoje wyposażone sa w jacuzzi na tarasie oraz Adults Only z kilkoma sklepikami, restauracjami i BEZ dzieci. Ten ostatni polecamy jako najlepszy wybór na romantyczny urlop dla par. Po kompleksie jeździ ciuchcia, która moze zawieźć cie gdzie zechcesz. Na pole golfowe, do parku wodnego czy do innego dowolnego miejsca na resorcie. Atrakcji jest tyle że nie zdazylismy ich wszystkich przetestowac. Bardzo polecamy restauracje tematyczne - każdego dnia można zjeść w innej. Wszystko jest smaczne, piękne a obsługa jest przyjazna i pomocna. Pokoje sprzątanie codziennie- chyba że nie chcesz jedzenie pyszne. Obsluga w recepcji pierwsza klasa. Dla nowożeńców specjalny pakiet niespodzianek. Polecamy z czystym sumieniem. Wakacje warte tych pieniędzy. Widoki przepiękne, klimat- idealny!!! Gorąco, ale oceaniczna bryza i komfortowa wilgotność pozwalaja korzystać z uroków słońca. W trakcie naszego pobytu natrafiliśmy na jedno przedpołudnie deszczu. Po południu znów świeciło slonce i po kilku godzinach bylo całkowicie sucho. POLECAMY GORĄCO!!! Chcemy tam wrócić!

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, wrooona93
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Director Sandy P, General Manager, Barcelo Bavaro Beach - Adults OnlyOdpowiedź udzielona 30 stycznia 2018

Drogi Gościu,

Cieszymy się, że podobają Ci się różne atrakcje oferowane przez hotel.
Ponadto cieszymy się, że cieszyłeś się pięknem naszej plaży.

Cieszymy się, gdy przeczytaliśmy, że czuliście się mile widziani i wspierani od momentu przybycia do chwili, gdy wyruszyliście, i nie omieszkacie podzielić się z Państwem komplementami z całym zespołem odrodzenia, ponieważ wiemy, że będzie to doskonałe źródło motywacji do kontynuowania dodatkowa Mila.

Dziękujemy za piękne komentarze dotyczące usług, które otrzymaliście od członków naszego zespołu, zadbamy o to, aby podzielić się dobrymi słowami, ponieważ wiemy, że będzie to dla nich bardzo ważne.

Jeszcze raz dziękujemy za tę serdeczną recenzję pobytu u nas, czekamy na kolejną wizytę.

Zrecenzowano: 16 grudnia 2017

Piękny styl kolonialny, pokoje czyste, jedzenie b. dobre. Wszystko 10 na 10 ale nr 1 to PLAŻA przeszliśmy 10km wybrzeża i nigdzie nie było tak pięknej zadbanej plaży gdzie cień dają tylko i wyłącznie palmy kokosowe co dodaje niesamowitego uroku i klimatu karaibów a w innych hotelach tylko palapas parasole a palmy niskie albo przeżedzone gdzieś na tyłach od lini brzegowej. Bardzo istotny dla nas też element to SPORTY WODNE duża baza katamaranów windsurfingu kajaków supów wynajem wliczony w pobyt, a w innych hotelach widzieliśmy ubogi wybór na plaży np. 1 katamaran 2 kajaki a tutaj mnóstwo sprzętu. Co ważne woda spokojna hotele barcelo położone w zatoce niezafalowanej a w dalszych hotelach wiecznie fale i może dlatego ubogo ze sprzętem sportów wodnych. Podsumowując jeśli komuś zależy na powyższych elementach to warto dopłacić do tego hotelu. Karaiby piękne mam nadzieję że kiedyś tu wrócimy!

Termin pobytu: grudzień 2017
1  Dziękujemy, Kamil K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Director Sandy P, General Manager, Barcelo Bavaro Beach - Adults OnlyOdpowiedź udzielona 18 grudnia 2017

Drogi Gościu,

Dziękuję bardzo za podzielenie się tą wspaniałą recenzją Twojego ostatniego pobytu w Barceló Bavaro Beach. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z pobytu i na pewno zgadzasz się, że nasz oddany personel odgrywa kluczową rolę w ogólnych doświadczeniach naszych gości. Cały zespół pracuje bardzo ciężko, aby zapewnić wysoki standard usług i ciepłe, niezapomniane wrażenia.

Z przyjemnością przeczytaliśmy, że podobał się pokój, w którym się zakwaterowaliśmy, i że przez cały czas był on czysty i wygodny.

Dziękujemy za wskazanie czystości naszych instalacji, mając pełną świadomość, że jest to aspekt o pierwszorzędnym znaczeniu dla naszych gości, aby czuli się komfortowo w naszym hotelu, a nasi pracownicy zajmujący się sprzątaniem zobowiązują się do codziennego dokładnego sprzątania naszych instalacji i pomieszczeń.

Miło nam przeczytać, że naprawdę cieszył się nasz bezkonkurencyjny lokalizacji, aby odwiedzić cuda wakacji w Dominikanie.

Ponadto cieszymy się, że cieszyłeś się pięknem naszej plaży.

Cieszymy się, że podobały Ci się różne sporty wodne w okolicy i mamy nadzieję, że wkrótce tu powrócisz.

Cieszymy się, że podobał ci się twój ostatni pobyt u nas. Dziękujemy za dokonanie nam swój wybór hotel podczas wizyty w okolicy. Cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Cię powitać.

Zrecenzowano: 5 września 2017

Polecam każdemu kto chce mieć przecudowne wakacje. Do niczego nie można było się przyczepić, czujesz się dopieszczony z każdej strony. Miejsce, jedzenie, dbanie o personel, rozrywki wszystko na wieeeelki plus. Na pewno chce tam wrócić :)

Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Barcelo Hotels & Resorts
Dziękujemy, jakubs628
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Director Sandy P, General Manager, Barcelo Bavaro Beach - Adults OnlyOdpowiedź udzielona 27 października 2017

Drogi Gościu,

Dziękuję bardzo za podzielenie się tym wspaniałym przeglądu ostatniego pobytu w Barceló Bavaro Beach. Cieszymy się, że cieszyliście Państwa pobyt i na pewno zgadzamy się, że nasz oddany personel odgrywa kluczową rolę w ogólnym doświadczeniu naszych gości. Cały zespół pracuje bardzo ciężko, aby zapewnić wysoką jakość obsługi i ciepłe, niezapomniane wrażenia.

W Barceló dowiadujemy się, że posiłki są ważnym aspektem ogólnych wrażeń wakacyjnych w naszych hotelach, dlatego nasi szefowie kuchni przygotowują się do każdej z różnorodnych przysmaków, aby zaspokoić wszystkie wymagania dietetyczne i zadbać o najbardziej wymagające podniebienia, dlatego bardzo cieszymy się, że możemy was zadowolić.

Dziękuję za bardzo miłe komplementy dla naszego zespołu, codziennie robią ciężką pracę, aby upewnić się, że nasi goście czują się dobrze na co dzień i na pewno są atutem naszego hotelu. Z całą pewnością przekażemy Wasze komentarze do wszystkich i jesteśmy pewni, że będą zadowoleni, że ich wysiłki zostały docenione.

Dziękujemy za bardzo miłe słowa o naszym zespole animacyjnym, ponieważ pracują niestrudzenie każdego dnia, aby bawić naszych gości podczas ich pobytu pośród nas, a my przekażemy im swoje pochwały komentarze i jesteśmy pewni, że chętnie pozna ich wysiłki zostały docenione.

Jeszcze raz dziękujemy za wybranie naszego hotelu na wakacje i bardzo cieszymy się z możliwości ponownego zaoferowania Państwu w przyszłości.