Magia.

Jeśli przewodnik wycieczki, zbuduje odpowiednią atmosferę przed odwiedzeniem miasteczka, będzie to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 września 2018
mlody_perez
Wrocław, Polska
Nowe - stare

Wspaniały projekt architektoniczny z koralowca , przemyślany w najdrobniejszych szczegółach... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 września 2018
GrzegorzS625
Częstochowa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 888)

Zrecenzowano: 3 marca 2016

Replika miasta z Toskanii. To w tym kościele Michael Jasckon poślubił Priscille, a na tle rzeki obok był nagrywany film "Czas Apokalipsy". By wjechać do miasta, należy wcześniej uzyskać specjalne pozwolenie. Obok znajduje się jedno z najlepszych na świecie pól golfowych.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2015
Dziękujemy, Małgorzata W
Zrecenzowano: 6 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Atos De Chavon to obowiązek jeśli jesteśmy na Dominikanie. Piękne widoki i wspaniała architektura! Polecam!

Zdjęcia dodam za kilka dni! :)

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2015
Dziękujemy, Majk89
Zrecenzowano: 6 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Wycieczka do Atos De Chavon to obowiązek jeśli jesteśmy na Dominikanie. Piękne widoki i wspaniała architektura.

Zdjęcia dodam za kilka dni :)

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2015
Dziękujemy, Majk89
Zrecenzowano: 29 stycznia 2015

Od kiedy zobaczyłam w Google Earth zdjęcia z Altos de Chavon zapragnęłam tam być. Miejsce okazało się o wiele bardziej fascynujące niż na fotografiach. Urokliwe, nastrojowe, romantyczne - wszystkie te określenia pasują do Altos de Chavon. Piękne budowle wzniesione głównie z rafy koralowej, z fantastycznym widokiem na płynącą w dole Chavon River, to miejsce godne naszego czasu.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2014
2  Dziękujemy, Elżbieta K
Zrecenzowano: 7 maja 2014

Małe, przyjemne miasteczko z pięknymi uliczkami, budynkami z kamieni oraz niezwykle akustycznym amfiteatrem, otoczone zewsząd wspaniałą florą,dające ukojenie podczas zwiedzania. Polecam !!!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2014
Dziękujemy, SPA2013