Magia.

Jeśli przewodnik wycieczki, zbuduje odpowiednią atmosferę przed odwiedzeniem miasteczka, będzie to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 września 2018
mlody_perez
Wrocław, Polska
Nowe - stare

Wspaniały projekt architektoniczny z koralowca , przemyślany w najdrobniejszych szczegółach... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 września 2018
GrzegorzS625
Częstochowa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 887)

Zrecenzowano: 6 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Wycieczka do Atos De Chavon to obowiązek jeśli jesteśmy na Dominikanie. Piękne widoki i wspaniała architektura.

Zdjęcia dodam za kilka dni :)

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2015
Dziękujemy, Majk89
Zrecenzowano: 29 stycznia 2015

Od kiedy zobaczyłam w Google Earth zdjęcia z Altos de Chavon zapragnęłam tam być. Miejsce okazało się o wiele bardziej fascynujące niż na fotografiach. Urokliwe, nastrojowe, romantyczne - wszystkie te określenia pasują do Altos de Chavon. Piękne budowle wzniesione głównie z rafy koralowej, z fantastycznym widokiem na płynącą w dole Chavon River, to miejsce godne naszego czasu.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2014
2  Dziękujemy, Elżbieta K
Zrecenzowano: 7 maja 2014

Małe, przyjemne miasteczko z pięknymi uliczkami, budynkami z kamieni oraz niezwykle akustycznym amfiteatrem, otoczone zewsząd wspaniałą florą,dające ukojenie podczas zwiedzania. Polecam !!!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2014
Dziękujemy, SPA2013
Zrecenzowano: 16 grudnia 2013

Niesamowite miasto, replika śródziemnomorskiej XVI wiecznej wioski zbudowanej na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku. Robi niesamowite wrażenie swoim naturalnym wyglądem jak też umiejscowieniem/lokalizacja. Miasto umożliwia krótkie (ok 30-40 min) zwiedzanie jak też odpoczynek w kilku restauracjach. Piękny widok na zakola wyglądającej jak z amazońskiej dżungli Rio Chavon gdzie wykonywano część zdjęć do kilku znanych filmów fabularnych.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2013
1  Dziękujemy, Piotr D
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2013

Niby ladne miejsce, na pierwszy rzut oka urzekajace, piekne, zbudowane na styl wloski domki, waskie, klimatyczne uliczki, piekna panorama na doline wraz z rzeka w dole... ale swiadomosc, ze to zadne stare i prawdziwe miejsce niszczy troche cale wrazenie. Mozna wrecz odniesc wrazenie, ze traci troche kiczem...
My zajechalismy tam na 1,5 godzinki, moze za krotko, moza za dlugo, bo niespecjalnie mozna bylo cos tam robic, chyba tylko posiedziec w jednej z restauracji. Dla milosnikow sztuki moze kilka galeryjek. Na mnie najwieksze wrazenie zrobil tylko amfiteatr, cale szczescie caly byl tylko dla mnie i jednego golebia :) Kamienne siedzenia wziely udzial w pieknej grze swiatel przy sloncu chowajacym sie i wygladajacym co chwila zza chmur.
Jak sie tam przypadkiem zajedzie - pozytywne wrazenia, ale niekoniecznie trzeba miec miejsce na liscie "must see"

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2013
Dziękujemy, svartrotte