Zrecenzowano: 31 lipca 2019

pobyt w Lipcu, i niestety mieszane odczucia:
- Hotel: recepcja bary restauracje nowo zbudowane estetyczne, budynki mieszkalne stare, i to bardzo stare ( co stanowi ogromny dysonans), postawione dwa budynki nowe ale....postawione na "słowo honoru" po wejściu smród okazało się że zapomnieli podłączyć syfon do prysznica, wieszaki wkręcone tak że jak się odwiesiło ręcznik to spadały..
- obsługa: słabo w restauracji w weekendy gdy był najazd miejscowych nie radzili sobie kompletnie, mini bar w pokoju uzupełniany wyrywkowo tzn. napoje typu pepsi itp zawsze dołożone ale już kawa czy rum tylko jak się złapało obsługę która uzupełniała i przypilnowało, nie pomagało zgłaszanie do recepcji ( w moim przypadku przez kolejne 3 dni reakcja ta sama " już natychmiast zaraz będzie" po czym nic się nie działo) po 3 dniach odpuściłem.
- dużym problem jest przyjazd na weekendy miejscowych, kolejki do restauracji na kolację po 30 minut stania przed wejściem, jedzenie trzeba było zdobyć jak kucharz wynosił tace bo jak zdążył odstawić to natychmiast znikało ( miejscowi potrafią sobie nałożyć 3 pełne talerze...a zjeść z jednego) pierwszy raz widziałem że ktoś nakłada na talerz po 5 tych samych ciastek...do tego syf, wejdą do baru w basenie wezmą drinka/picie dwa łyki wyleje do basenu, kubek czy słomkę też tam wyrzuci..basen sąsiaduje z plażą więc standard bieganie do oceanu wytarzanie w piachu i bez spłukania do basenu.
dlatego też opinia niejednoznaczna sporo plusów ( ładny teren, basenu jacuzzi dużo aktywności minusy ( weekendy bałagan, często nieradząca sobie obsługa, stare "zużyte" pokoje nie korespondujące z resztą hotelu, średnia ogólna jakość obsługi

Dziękujemy, Darecki2018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SenatorResorts, General Manager, Senator Puerto Plata Spa ResortOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Drogi Gościu,
Przede wszystkim dziękuję za krytykę, ponieważ jest to najlepszy sposób na poznanie doświadczeń naszych gości.

Masz rację co do tematu
Jeśli chodzi o wasz komentarz dotyczący dużej ilości hałasu podczas niektórych dni pobytu, pozwólcie, że powiem wam, że w zależności od pory roku otrzymujemy wielu gości w weekend, wielu z nich to zazwyczaj rodziny. Głęboko ubolewam nad niedogodnościami, jakie powodował hałas, który mógł być spowodowany tymi konkretnymi dniami, szczególnie spowodowanymi przez maluchy.

Pracujemy z entuzjazmem, aby uzyskać i pomóc we wszystkim, co jest w naszych rękach, tak aby wszyscy nasi goście opuszczali nasz zakład z najlepszym smakiem i zawsze z zamiarem lojalności i liczyć na ich nieocenioną obecność rok po roku.

Jednak po raz kolejny uważam, że te niedogodności spowodowały dyskomfort podczas pobytu, aw każdym razie byłbym zachwycony mogąc osobiście uczestniczyć w tobie i pomóc ci uprzyjemnić ci pobyt.

Przyjmij serdeczne powitanie,
CEO

Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Senator i Playa Bachata to kompleks hoteli położony w Puerto Plata, nad rajską plażą z setkami palm <3 Od samego początku czuliśmy się świetnie dzięki uśmiechniętej od ucha do ucha obsłudze :) Hotel podzielony na dwie części, starsza (Playa Bachata) jest bardzo klimatyczna, w karaibskim stylu. Nowsza (Senator) to nowoczesne lobby i bary, piękny basen z białym kamieniem dookoła (wraz z floating barem) luksusowymi pokojami (choć istnieje również część starszych budynków wymagająca remontu). W obiekcie cały czas pracuje wiele osób, dbających o czystość. Baseny, trawniki, plaża sprzątane są codziennie ! Kuchnia w pakiecie allinclusive zadowoli każdego łasucha, a tematyczne restauracje, drink bary, kawiarnie itp dopełniają całość. Jedyne minusy jakie zauważyłem to łazienki w starszej części hotelu (nie spełniają moim zdaniem założeń 4-5 gwiazdkowego hotelu), czasem brakowało wody w pokojach (ale Dominikana zmaga się aktualnie z poważnymi problemami związanymi z zaopatrzeniem w wodę). Ogromne podziękowania dla Nathanela (szef obsługi gości) za trud i nieustanną chęć pomocy :) dla Jose z baru przy lobby :) Zdecydowanie warto się tam wybrać, miejsce jest świetne dla osób z dziećmi. Codziennie odbywają się animacje, przedstawienia, dyskoteka i wiele atrakcji. W przystani obok cumują wielkie statki wycieczkowe, co jest dodatkową atrakcją. Z hotelu organizowane są również tematyczne wycieczki. Podsumowując - bardzo ciekawe miejsce na egzotyczne wakacje :) Obsługa bardzo pomocna, jedzenia nie zabraknie :) Markowe alkohole podawane są 24h na dobę. Jeszcze raz podziękowania dla Nathanela :)

Dziękujemy, MaciejG1126
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SenatorResorts, General Manager, Senator Puerto Plata Spa ResortOdpowiedź udzielona 27 lipca 2019

Drodzy goście,

Bardzo doceniamy cudowne słowa z twojej strony, dziękuję za podzielenie się nimi z nami. Chętnie spełnimy potrzeby naszych klientów. Przyjrzymy się tematom, które nam powiesz, aby spróbować je ulepszyć i nadal robić takie wrażenie na naszych gościach.

Zadowolony klient to najlepsza nagroda, jaką możemy otrzymać po codziennym wysiłku naszych pracowników. Klienci tacy jak Ty sprawiają, że każdego dnia staramy się ulepszać. Prześlemy Twojemu personelowi hotelu Twój komentarz.

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią, serdeczne podziękowania i mamy nadzieję, że zaskoczymy Cię również w przyszłym roku.

Odbierz serdeczne powitanie

Dyrektor generalny

Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Bogaty wybór dań w restauracji głównej . Doskonale utrzymana zieleń. Mnóstwo ludzi codziennie dba o cały teren hotelu. Pokoje są świeżo odnowione. Miła i profesjonalna obsługa w sneak barze przy plaży.

Dziękujemy, Violka2015
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SenatorResorts, General Manager, Senator Puerto Plata Spa ResortOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Drogi Gościu,
Dziękuję bardzo za komentarz, ponieważ dzięki niemu wiemy, że jesteśmy na właściwej linii, aby zaspokoić Państwa potrzeby. Komentarze takie jak twoje napełniają nas radością i jest to największa nagroda, jaką możemy otrzymać.

Przekażę pańską krytykę personelowi hotelu, aby również byli jej częścią i mam nadzieję powitać was osobiście podczas następnej wizyty w Senatorze Puerto Plata.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji i mamy nadzieję, że odwiedzisz nas ponownie przy każdej innej okazji.

CEO

Zrecenzowano: 8 maja 2019

doskonałe restauracje tematyczne - japońska ze znakomitymi sashimi i nigiri, Steakhouse z doskonałej jakości mięsem - palce lizać. Pomocny personel - czystość i dużo przestrzeni. Dobrze zaopatrzone bary.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, eryk00
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SenatorResorts, General Manager, Senator Puerto Plata Spa ResortOdpowiedź udzielona 8 maja 2019

Drogi Gościu,

Nie możemy, ale dziękujemy za uprzejmy komentarz. Z klientami takimi jak Ty, praca na co dzień jest przyjemnością. Jako sieć staramy się ulepszać siebie z dnia na dzień i naturalnie chcielibyśmy zobaczyć ich wkrótce w każdym z naszych zakładów. Oczywiście przekażemy Twoje komentarze wszystkim pracownikom hotelu.

Z poważaniem

Dyrektor Generalny

Zrecenzowano: 7 maja 2019

Hotel położony nad oceanem w otoczeniu zadbanej roślinności. Plaża sprzątana. Można leniuchować słuchając szum fal. Nie ma gonitwy za leżakami. Baseny świetne. Dla szukających dzikości wyspy wystarczy trochę dłuższy spacer plażą. Cały personel dba o porządek i o miły wypoczynek. Obiekt odnowiony, jeśli ktoś chce pobyć w klimacie zabudowy kontynentalnej i typowo karaibskiej może w pełni korzystać z usług hotelu Bachata( ale to 4*), który tworzy całość resortu. Restauracja w bajkowym miejscu. Jedzenie smaczne ale trochę mało urozmaicone. Niestety brakowało wieczornych animacji.
Polecam pokoje z widokiem na morze. Na wysokim poziomie obsługa i dostępność napojów w barze i klubie . Wspomnienia aż chce się wrócić

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na ocean
Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, pja548

Dziękujemy za opinię.

Bardzo się cieszymy, że pobyt w Senator Puerto Plata jest tak przyjemny, jak się spodziewałeś i więcej.

Dziękujemy za komentarze i jesteśmy bardzo wdzięczni za sugestie, które bierzemy pod uwagę.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie powitać w ośrodku w najbliższej przyszłości,

Z poważaniem,
Dyrektor generalny