Zrecenzowano: 15 września 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel Bluebay, w którym, razem z moją dziewczyną spędziłem wspaniałe dwa tygodnie. Plaża przy hotelu jest codziennie sprzątana a ocean w tym miejscu jest spokojny na większe fale trzeba przejść kawałek w lewa strona. Polecam też kajaki we dwójkę i inne sporty wodne. Jedzenie ok. Codziennie wieczorem inny bufet dla przykładu mexykanski wieczór, orientalny I regionalny. Pokoje czyste choć mogłyby być odnowione. Duża łazienka na plus. Największą atrakcją w hotelu to animacje gdzie codziennie dostarcza sporo śmiechu i zabawy. Wieczorami zawsze różne przedstawienia i konkursy nie raz do wygrania dominikański rum. Animatorzy Chocolate, Duracel, Yandra, Veronica, Dj Pedro, George z niesamowitą energią i do tego pięknie tańczą! Codziennie tańce i możliwość nauki dominikanskiego tańca Bachata nas nauczył mr Chocolate polecamy! Blisko hotelu jest małe "centrum handlowe" może kupić pamiątki wycieczki i zamienić kase. Tylko trzeba się targowac. Dalej 5 i polecam

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Sebastian J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gerenteresidente2016, Gerente, BlueBay Villas DoradasOdpowiedź udzielona 19 września 2017

Dear Sebastian:

Thank you for your visit, and for taking the time to share your feedback.

We are delighted to read you had a wonderful experience at our Blue Bay Villas Doradas hotel.

Thank you for your commendation to the varied entertainment´program we offer, and for highlighting the great services our staffs come to deliver, especially, Chocolate, Duracel, Yandra, Veronica, Dj Pedro & George.

We look forward to welcoming you back soon.

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Mogę z całego serca polecić wyjazd do hotelu BlueBay. Wyśmienita obsługa, pyszne jedzenie, bardzo ładny hotel oraz świetna animacja!
Wraz z koleżanką spędziliśmy tu dwa tygodnie, które okazały się rajem na ziemi. Animatorzy zapewniali ciągłe atrakcje, które sprawiły, że nigdy się nie nudziłyśmy. Wielkie podziękowania dla Alfredo, DJ Pedro, Veronica, Anthony, Barbie, Gorje, Estephany, Alison, Rau i Yandra, którzy zapewniali masę zabawy.
Sporty wodne, takie jak skutery, paddle board czy parasailing zapewniały niesamowite doznania.
Obsługa w restauracji zapewniała nie tylko ciągle lekcje hiszpańskiego ale rownież kompleksową pomoc.
Mogę rownież polecić SPA, które zadbało rownież o odprężenie i relaks.
Wycieczki, które mogę polecić to na pewno quady, wodospady oraz paradise island.
Niesamowity czas, wspaniałe doświadczenie i masa dobrych wspomnień. NA PEWNO do zobaczenia :)

Termin pobytu: luty 2017
1  Dziękujemy, Olga R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bluebay20, Gerente, BlueBay Villas DoradasOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2017

Dear Olga:

Thank you for taking the time to post your review regarding your recent visit to our hotel.

We are pleased to learn you had a wonderful stay with us, taking advantage of the great variety of services we offer.

Thank you for highlighting the wonderful services our team come to deliver, and their commitment to go out of their ways to make our customers´ holidays a memorable experience.

We look forward to welcoming you back.

Zrecenzowano: 9 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel bol perfektny! Blue bay resort ma svoje kvality a dobry standard. Staf bol super, mili, ochotni, nuda ziadna. Pozicajte tiez afto a pokukajte celu krajinu- s tymto hotelom je to velmi dobra kombinacia !

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, AveEva369
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gerenteresidente2016, Gerente, BlueBay Villas DoradasOdpowiedź udzielona 24 maja 2017

Dear Eva:

Thank you for choosing to stay with us and for sharing your feedback.

We are pleased to learn you have enjoyed your visit, and very much appreciate your wonderful comments about our hotel and its standards.

We look foward to welcoming you back soon.

Kind regards,

Ines Pichardo

Zrecenzowano: 8 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam na 100%
Super animatorzy, dobre jedzenie każdy zajdzie zawsze coś dla siebie, niezawodna pogoda. Hotel połączony bezpośrednio z plażą. Obsługa hotelu zawsze uśmiechnięta :) pogoda oczywiście niezawodna :)
Najlepsi animatorzy ever: chocolate ,wilson ,Barbie ,veronica ,yiandra george alfredo and raul

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, Agnieszka P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FRANCISCO D, Guest Service, BlueBay Villas DoradasOdpowiedź udzielona 12 kwietnia 2018

Droga pani Agnieszka P

Dziękujemy za wybranie BlueBay jako miejsca na wakacje.

Dziękujemy za pozytywne komentarze na temat naszego hotelu.

Jest dla nas wielką przyjemnością przeczytać pozytywny raport o nas i podkreślić pracę naszych pracowników w różnych działach. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Jeszcze raz dziękujemy za dobrą recenzję, mamy nadzieję, że tak szybko jak to możliwe.

Pozdrowienia

Hamler Perez
Odwiedź serwis

Zrecenzowano: 21 marca 2017

Pobyt bardzo udany, przepiękna pogoda. Wspaniała obsługa. Rozmaite jedzenie, codziennie nowy program animacji. Jedynym minusem jest brudna plaza, której niestety nikt nie sprząta. Pełno glonów i różnych śmieci, jednak to w żadnym wielkim stopniu nie wpłynęło na nasz wypoczynek.

Termin pobytu: marzec 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, a_lasocka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gerenteresidente2016, Gerente, BlueBay Villas DoradasOdpowiedź udzielona 24 marca 2017

Dear a_lasocka:

Thank you for taking the time to share your feedback regarding your recent visit to our hotel, we are happy to learn you did enjoy your holidays.

We very much appreciate your comments about the great services we offer, our gastronomy and our animation program.

We regret our beach was not to your liking, our maintenance' staffs, as well as the Hotels Association' Truck clean the beach as often as we need it, sorry to hear you were not able to see them.

We look foward to welcoming you back.