Zrecenzowano: 20 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mój pierwszy raz na Dominikanie. Hotel wspaniały a obsługa jeszcze lepsza!!!☺️ Codziennie wieczorem Show gdzie animatorzy odwalali kawał dobrej roboty wifi ..Maria,and hulu hulu najlepsi animatorzy ever ❤️ Gorąco polecam !!!!!!!!

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Joanna J
Zrecenzowano: 5 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy 2 tygodnie od początku stycznia w hotelu Iberostar. Jestem bardzo zadowolony z wyjazdu chociaż pogoda niestety nie dopisała. Hotel bardzo fajny, wszędzie blisko, pokoje mega czyste, sprzątane codziennie , barek uzupełniany również codziennie, animatorzy mili i pomocni, trochę denerwowała mnie obsługa w restauracji głównej gdzie trochę lepiej byli obsługiwani wieloletni klienci. Nie miły barman w barze w restauracji przy basenie, tak jak by wszystko robił za karę. Oczywiście wszyscy w barach, restauracjach przyzwyczajeni do napiwków , odrazu podejście się zmienia. Jedzenie średnie, wszystko zależy oczywiście od dnia, słabe desery, prawie wszystkie ciasta były podobne. Ładna plaża, duży basen, fajny kameralny hotel.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, 553krystians
Zrecenzowano: 20 maja 2017

Hotel położony w pięknym ogrodzie, po którym chodzą pawie, a w stawie koło recepcji flamingi. Piękna piaszczysta plaża, którą można dojść nawet do oddalonego centrum handlowego. Wyżywienie bardzo urozmaicone i smaczne. Jedynie wyposażenie pokoi już trochę nosi ślady użytkowania

Termin pobytu: maj 2017
3  Dziękujemy, 933stefanf
Zrecenzowano: 13 maja 2017

Hotel bardzo fajny,duży basen plus jeden dla dzieci,fajną atrakcją była rozpylana piana w basenie(raz przez dwa tygodnie),wszędzie drink bary,alkohole miejscowe i europejskie do wyboru,proponuję spróbować propozycji barmanów bo mają do tego rękę:),pyszne jedzenie jak zwykle w krajach hiszpańsko języcznych,pokoje duże i czyste, sprzątane oczywiście codziennie,jedna gwiazdka ode mnie mniej ze względu głównie na podstarzałe-psujące się wyposażenie łazienki i niestety wilgotna ściana w pokoju pewnie nieszczelność klimatyzacji,która jest zaczątkiem do powstania grzyba(pokój 1213 z widokiem na morze). Wieczorne show na umiarkowanym poziomie jak na Iberostar nie licząc zewnętrznej grupy tancerzy na wieczorze dominikańskim-to było coś:). Ogólnie warto tam pojechać bo temperatura przez cały rok to 30st. w dzień i 22st. w nocy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najładniejsze i najcichsze są pokoje z widokiem na morze
Termin pobytu: maj 2017
2  Dziękujemy, Szymon J
Zrecenzowano: 29 stycznia 2017

Cudowny hotel. Wspaniałe wakacje, wszystko na najwyższym poziomie. Polecam każdemu!!! Fantastyczne jedzenie (mnóstwo owoców morza), restauracja a'la carte japońska koniecznie do odwiedzenia, animacje i cała obsługa przecudowna. Hotel przyjazny dzieciom i dorosłym ;)
Każdy kto go wybierze będzie miał super wakacje!

Termin pobytu: styczeń 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi