“mieszane uczucia”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Memories Varadero Beach Resort
Miejsce nr 32 wśród 64 hoteli w Varadero
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017

Wlasnie co wrocilismy z 2 tyg.pobytu w hotelu Memorise Malzenstwo z dzieckiem 7 letnim.Uczucia mamy mieszane gdyz byly to meczace wekacjie 3 razy zmienialismy pokoj w ktorych sa ciagle awarie lodowki klimatyzacji telewizora duzej plesni po brak zmiany recznikow lub calkowitego braku swiezych recznikow .Pokoj bez broblemu zostaje wymieniany na inny w ktorym cos jest i czegos brakuje zalezy od szczescia ..
Animacjie mimo duzej grupy animatorow brakuje ich checi co do pracy z ludzmi animacjie bardzo slabe w ciagu dnia brak profesjonalizmu .Animacjie wieczorne godne polecenia .Obsluga jest nastawiona glownie na napiwki CHIP tam kroluje niema CHIP niema nic .Zostalismy poinformowani przed przyjazdem o pozostawianie napiwkow bo malo zarabiaja wiec jak niedasz napiwku obrazeni nieraguja.Na glownej stolowce dawali odczuc ze jak niema napiwku codziennie to nieraguja na szybki doniesienie napoi sztuccow.Moja rodzina niejechala tam by codziennie dawac kazdemu napiwek w dodatku codziennie ....Jedzenie wmiare dobre maly wybor i dlugie kolejki,przez dwa tygodnie 2 razy bylo naprawde duzy wybor dobrych dan.Czystosc na stolowce i higieniczne podawanie jedzenia pozostaje duzo do zyczenia.Hotel jest bardzo duzy wiec nierozumie dlaczego nie doloza wiecej ludzi ktorzy beda smazyc jajka lub obslugiwac grilla .W tym hotelu trzeba sie naprawde duzo nachodzic i nastac po swoje ..
Nasza 7 corka niebyla zadowolona z animacji Mini Disco .Brak profesjonalizmu i dzieci
store by byly zainteresowane tak slabym minidisko .Zglaszalismy naszemu rezydentowi Roberto mowiacy po fr ze animacjie sa bardzo slabe reakcjia byla taka ze animatorzy bywaja chorzy chyba na lenia :)
Naszej corce noga wpadla do rozwalonego chodnika dziury w rozwalonym chodniku ,reakcjia hotelu o jeny przykro nam ....
Podsumowojac hotel jestesmy zadowoleni ze moglismy zobaczyc goscinnosc Cubajczykow i zobaczyc Cube..

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoj na ostatnim pietrze mniej smierdzi stechlizna
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Anna m
Napisz recenzję
  • Więcej języków

Zrecenzowano 30 lipca 2017

Pokój czysty , codziennie sprzątany i codziennie wymieniane ręczniki ( klimatyzowany). Hotel położony bardzo blisko pięknej piaszczystej plaży , niedaleko miasta ( bardzo łatwy dojazd). Bardzo miła obsługa. Jedzenie dobre ale monotonne (W ciągu 12 dni tylko raz było inne menu).

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Wojtek2814
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: General M, Director General, Memories Varadero Beach ResortOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2017

Dear guest,

Thank you for visiting our hotel during your holidays, we are happy to know that you enjoyed your holidays with us and we hope to see you soon again.

Kind regards,

Zrecenzowano 12 lipca 2017

Zacznę od pokoi - (to co tak często jest krytykowane) pokoje były naprawdę przyzwoite, w hotelu pokoje są systematycznie odświeżane, my trafiliśmy na świeżo wyremontowany więc nie było wilgoci ani brudu. Panie sprzątające codziennie sprzątały pokój, ręczniki wymieniały zawsze wtedy, kiedy o to prosiliśmy. Oczywiście widać, że budynki nie są nowe - w szczególności łazienki.
Restauracja - jedzenie było naprawdę smaczne i był duży wybór (krewetki przepyszne - codziennie świrze, dużo owoców) - szczególnie na kolacji. Faktycznie problemem są brudne talerze - często wyglądają tak jakby nie były myte, tylko wycierane na sucho.
- w barach przy basenach i na plaży wszystkie napoje podawane są w małych plastikowych kubkach, więc warto zabrać kubek termiczny
- obsługa przyzwyczajona do napiwków- za jednego cuc starają się bardziej o 100%.
- otoczenie hotelu bardzo zadbane (jest mało oświetlenia więc wieczorami jest dość ciemno,
- plaża piękna, warto wybrać się na spacer plaża w lewą stronę (stojąc twarzą do oceanu) za cypelkiem jest jeszcze ładniejsza plaża :)

Wskazówka dotycząca pokojów: z uwagi na wilgoć lepiej wziąć pokój na pierwszym lub drugim piętrze a nie na parterze
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Patii1984
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: General M, Director General, Memories Varadero Beach ResortOdpowiedź udzielona 13 lipca 2017

Dear guest,

We would like to transmit you that we are sorry to know that we did not fulfill your expectations.
Thank you for your valuable time and feedback, we sincerely hope to have the opportunity to prove ourselves in the future.

Best regards,

Zrecenzowano 23 czerwca 2017

Pobyt maj 2017 Ja, mąż i roczne dziecko. Wszystko spełniało nasze wymagania, jedzenie różnorodne, super animacje, piękna plaża i sam teren hotelu. Extra basen z barem w jaskini gdzie w cieniu można spokojnie popijać sobie drinka. Obsługa naprawdę bardzo fajna. Ludzie mili. Mieliśmy codziennie butelkę wody w pokoju, codzienne sprzątanie pokoju, wymiana ręczników kiedy tego potrzebowaliśmy. Ręczniki na plażę można było wymieniać codziennie. Może to przez fakt iż maj to już wyjazd na Kubę po sezonie bo bardzo ciepło i pora deszczowa choć nam padało raptem dwa razy. Drinki z bardzo dobrym rymem - polecamy ! Fajne i różnorodne animacje wieczorne. Jedne co nam się nie podobało i nieco przeszkadzało to nie bardzo utrzymana czystość w restauracji głównej - brudno. Ogólnie jednak bardzo polecam ten hotel - za taką cenę to naprawdę dobre warunki.

• Data pobytu: maju 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, izasoszynska
Zrecenzowano 23 maja 2017

Wycieczka w dniach 3-18.05.2017.
Jeżeli chodzi o standard hotelu to biorąc pod uwagę jego typ (duży, typowo wakacyjny resort) oraz uwarunkowania lokalne, jest naprawdę OK.
Są oczywiście małe niedociągnięcia w jakości obsługi, ale w całokształcie to naprawdę bez znaczenia.
Prawdziwym problemem mogą być incydenty jakie zdarzały się z udziałem podpitej kanadyjskiej młodzieży.
Mieszkaliśmy w budynku 33. W czasie naszego pobytu dwukrotnie, w odstępie dwóch dni na korytarzach były awantury i bójki nocne (w tym czym jedna z użyciem noża) a rano krawe ślady na podłodze i drzwiach.
Co prawda w obu przypadkach interweniowała wezwana ochrona i policja, ale negatywne wrażenie pozostaje.
Reszta jak najbardziej OK - może i plaża bajka, mnóstwo animacji przy basenach i nad morzem, bogaty program atrakcji wieczornych, jedzenie OK.
Przeszkadzały trochę namolne ptaki w nieprzeszklonej restauracji, ale widocznie jeszcze nie wymyślili tam wolier. Ogólnie hotel wart polecenia.

• Data pobytu: maju 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, maggiethevixen
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: General M, General Manager, Memories Varadero Beach ResortOdpowiedź udzielona 24 maja 2017

Dear guest,

On behalf of the management and the staff from Memories Varadero we would like to thank you for your positive comments about our Hotel. We hope that Memories Varadero will be your hotel in your next time to Cuba. It will be pleasure to welcome you back.

Best regards,

General Manager

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Varadero)
w odległości 1.2 km
Ocean Varadero El Patriarca
Nr 12 z 64 w lokalizacji Varadero
Liczba recenzji: 3 660
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Memories Varadero Beach Resort? Podziel się wrażeniami!

Memories Varadero Beach Resort — dodatkowe informacje

Adres: Autopista Sur, km 18,5 Parque Natural | Punta Hicacos, Varadero 42200, Kuba
Lokalizacja: Karaiby > Kuba > Matanzas Province > Varadero
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Wnęka kuchenna Restauracja Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr23 wśród najlepszych hoteli wypoczynkowych w miejscowości Varadero
Nr27 wśród hoteli na plaży w miejscowości Varadero
Zakres cen: 392 zł–967 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3,5-gwiazdkowy — Memories Varadero Beach Resort 3.5*
Liczba pokoi: 1035
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA, 5viajes2012 S.L. i HotelsClick, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Memories Varadero Beach Resort. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Sirenis La Salina Varadero Beach Hotel Varadero

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?