“mega wakacje”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 2 dodatkowych witryn!
Blau Varadero Hotel Cuba
Miejsce nr 2 wśród 64 hoteli w Varadero
Zrecenzowano 17 maja 2017

Najlepszy hotel w calym Varadero, a u barmana na plazy mozna zalatwic wszystko. Rezydenci slabi ale polka Magda ktora mieszka na kubie na stale organizuje wspaniale wycieczki, pt. czego dusza zapragnie :)

Wskazówka dotycząca pokojów: z najwyzszych pieter rozciaga sie wspanialy widok bez znaczenia z ktorej strony znajduje sie pokoj.
  • Data pobytu: maju 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, aniulka777
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: David N, Director General, Blau Varadero Hotel CubaOdpowiedź udzielona 18 maja 2017

Dear aniulka777,

We are very grateful for your comments on the hotel but more so for your comments on the staff and service, I’ll make sure they receive them. We want to thank you as well for recommending us with other travelers.

We also appreciate your constructive opinion about some of our services.
We will be looking forward to your next visit.

Kind regards,

Napisz recenzję

Zrecenzowano 6 kwietnia 2017

Blau Varadero to świetne miejsce na urlop na Karaibach. Hotel o wysokim standardzie jak na Kubę. Do tego super sympatyczni ludzie. Swietne jedzenie i pyszne drinki. Muzyka na żywo grana od rana do wieczora.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje na wyższych pietrach odremontowane i godne polecenia.
  • Data pobytu: grudniu 2016, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Aneta D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: David N, Director General, Blau Varadero Hotel CubaOdpowiedź udzielona 10 kwietnia 2017

Dear Aneta D,

Thank you very much for sharing your review and for mentioning so many positive elements about our Blau Varadero Hotel. I’m very glad to know that your stay with us resulted in such a pleasurable and memorable vacation. Staff members are happy to know that their efforts have been appreciated, thank you for highlighting the excellent service that you received during your stay.

We are looking forward to welcoming you back to the beautiful beach of Varadero, Cuba.

Warm regards,

Zrecenzowano 15 kwietnia 2016

Rezydentka Miriam Acosta na początku udawała bardzo miłą, po pierwszym spotkaniu jak zapytaliśmy się czy od razu musimy decydować o wykupie wycieczek fakultatywnych odpowiedziała,że nie musimy że wystarczy jeden dzień wcześniej aby się z nią skontaktować i wykupić wycieczkę. Po trzech dniach próbowaliśmy spotkać się z rezydentką w hotelu o wyznaczonych przez nią porach ale nie przychodziła.W piątym dniu próbowaliśmy się do niej dodzwonić nie odbierała, pisaliśmy smsy - nie odpowiadała.w końcu przez recepcję próbowaliśmy się z nią skontaktować.Udało nam się trzy dni przed odlotem dodzwonić do niej i usłyszeliśmy w słuchawce,że ona wie że próbujemy się z nią skontaktować ale tak jej mało TUI płaci,że ona nie będzie chodzić po wszystkich hotelach mogliśmy wykupić wyjazdy na pierwszym spotkaniu. Nakrzyczała na mnie przez telefon po czym powiedziała,że jak coś potrzebujemy (3dni przed odlotem) to mamy podejść do rezydenta TUI z niemiec i z nim sobie porozmawiać. Udało nam się wykupić dwie wycieczki z hotelowego biura ponieważ Pan z TUI niemieckiego powiedział,że on już nie ma miejsca. Okropna rezydentka w Kubie, która od pierwszego dnia na lotnisku do ostatniego ciągle powtarzała że JEJ MAŁO PŁACĄ !!!!!

• Data pobytu: marcu 2016, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, Kaśka X
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: David N, General Manager, Blau Varadero Hotel CubaOdpowiedź udzielona 17 kwietnia 2016

Dear Marcena X,

Thank you very much for taking some minutes of your time in writing a review about your stay with us. It was a big pleasure having you at Blau Varadero Hotel.
Kind regards,

Zrecenzowano 5 marca 2016

Hotel na b. wysokim poziomie, odsługa w recepcji , na stołówce i w barach przemiła.
Codzienne występy i pokazy umilały każdemu wieczór - do tego muzyka na ...zywo w PIANO BAR , nauka salsy i w hotelu i na plaży.Łóżka na plaży o 10 już raczej
zajęte -ale miły pan z obsługi dla całej piątki naszej potrafił przebiec całą plażę i zawsze łóżka mieliśmy [ mały napiwek wystarczył].Pokoje sprzątane codziennie - opieka lekarska zapewniona w hotelu.MIROSŁAWA

Wskazówka dotycząca pokojów: Najpiękniejsze widoki od 5 piętra wzwyż -ja byłam na 10.SUPER
  • Data pobytu: styczniu 2016, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, MIROSŁAWA F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: David N, General Manager, Blau Varadero Hotel CubaOdpowiedź udzielona 31 marca 2016

Dear Miroslawa F,

On behalf of all the staff of Blau Varadero, we would like to thank you for sharing your kind opinion and for choosing us to be your host during your stay in Cuba. We will be more than pleased to share your comments with the rest of the team.

We look forward to meet you again at our Hotel and try to offer you an unforgettable experience.

Greetings from the heart,

Zrecenzowano 26 lutego 2016

Hotel wyróżnia się na plus w porównaniu z sąsiednimi hotelami. Ma swoje lata, troszkę siermiężny, pokoje i sam hotel przypominają trosze czasy naszego PRL-u. Natomiast jest czysto, schludnie, choć skromnie. Jedzenie takie sobie, mały wybór i wciąż to samo. Miałem go dość pod koniec wyjazdu - natomiast trzeba pamiętać, że jest to Kuba i Kubańczyk może pomarzyć o tym co mamy na talerzu. Bardzo dobre shake-y przygotowywane na miejscu. Pyszny rum w barze. Brak darmowego Wi-Fi w hotelu. Plaża prześliczna, bardzo mało ludzi na plaży, brak beach boysów znanych z plaż np. Dominikany. Mamy wiec niczym niezmącony odpoczynek na plaży - cudownie :). Ciepły, błękitny ocean wręcz zaprasza do wejścia. Basen hotelowy ok. Bardzo dobre nocne animacje.

Data pobytu: listopadzie 2015
1  Dziękujemy, Mariusz P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: David N, General Manager, Blau Varadero Hotel CubaOdpowiedź udzielona 1 kwietnia 2016

Dear Mariusz P,

Thank you very much for taking the time to review us in TripAdvisor
Your suggestions are very important to us, and we are glad to know your stay with us has reached all your expectations.

We look forward to seeing you again.

Yours sincerely,

General Manager

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Varadero)
w odległości 3.8 km
Melia Las Antillas
Nr 11 z 64 w lokalizacji Varadero
Liczba recenzji: 4 231
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Blau Varadero Hotel Cuba? Podziel się wrażeniami!

Blau Varadero Hotel Cuba — dodatkowe informacje

Adres: Crta. de Las Morlas, km 15, Varadero, Kuba
Lokalizacja: Karaiby > Kuba > Matanzas Province > Varadero
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr1 wśród hoteli na plaży w miejscowości Varadero
Nr2 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Varadero
Nr2 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Varadero
Nr4 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Varadero
Zakres cen: 528 zł–1 470 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Blau Varadero Hotel Cuba 4*
Liczba pokoi: 395
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm 5viajes2012 S.L., HotelsClick i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Blau Varadero Hotel Cuba. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Blau Hotel Varadero
Blau Varadero Cuba

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?