“Wakacje”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
IBEROSTAR Tainos
Miejsce nr 17 wśród 64 hoteli w Varadero
Zrecenzowano 14 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, czysto, smaczne jedzenie, ciekawe animacje, bardzo ładna plaża, choć parasoli plażowych mogłoby być więcej. Bungalowy bardzo wygodne, sprzątane codziennie, miła obsługa. Wart polecenia.

Data pobytu: lutym 2017, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Katarzyna K
  • Więcej języków

Zrecenzowano 2 kwietnia 2017

Bardzo przyzwoity hotel, położony w niedalekiej odległości od Varadero. Pokoje w bungalowach czyste, przestronne, wyposażone w lodówkę, sejf, suszarkę do włosów i ...żelazko! Codziennie sprzątane przez przemiłe Panie, które wyspecjalizowały się w układaniu przeróżnych zwierząt z ręczników i koca :) Obsługa hotelu - bez zarzutu, wszyscy są przyjaźnie nastawieni do gości i cierpliwie znoszą ich fanaberie ;) Jedzenie ... cóż, może nie jest powalające, ale każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno nie będzie głodować. Najbardziej smakowały mi owoce i soki. Plaża piękna, szeroka z przyjemnym, miękkim piaskiem. Leżaki dostępne przez cały dzień - nie trzeba rezerwować od rana. Bardzo fajni animatorzy przygotowali całodzienne atrakcje - od jogi, tańca, poprzez siatkówkę, piłkę nożną, na wieczornych występach kończąc. :) Zdecydowanie polecam ten hotel! :) p.s. zakupy (rum, cygara) warto zrobić na lotnisku - jest znacznie taniej niż w hotelach i sklepach w Hawanie i Varadero!

Wskazówka dotycząca pokojów: Lepiej wybrać pokoje w bungalowach - winda w głównym budynku psuje się niemal codziennie.
  • Data pobytu: marcu 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Marta Alicja K
Zrecenzowano 12 lutego 2017

Hotel raczej mały jak na Varadero. W hotelu jak i pokoju czysto. Goście to głównie rosjanie, polacy, kanadyjczycy .Piękna plaża przy hotelu . Do miasta autobusem 15 min. przy samym hotelu delfinarium polecam .Obsługa miła , znajomość języków obcych raczej marna.Jedzenie niby smacznie czysto, le jadałem już lepiej,drinki ok. Mieliśmy bungalow, pokój czysty i duży , barek uzupełniany co dwa dni.Cały czas coś się działo , muzyka na żywo gry i zabawy dla dzieci.
Polecam delfinarium 200 m od hotelu

• Data pobytu: listopadzie 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, brylof
Zrecenzowano 5 lutego 2017

W 100% polecam! W Iberostar Tainos spędziliśmy z mężem 2 tygodnie. Wyposażenie jest stare, ale jest bardzo czysto. Obsługa jest bardzo miła, szczególnie jeśli chodzi o kelnerów czy animatorów.
Super miejsce zarówno dla par jak i rodzin. Wiele atrakcji.
Jedzenie smaczne, ale bez rewelacji; stosunkowo mało warzyw - przez 2 tygodnie może się trochę przejeść :)

(Przy okazji nie polecam wyjazdu na Kubę z TUI Polska.
Nasz lot na Kubę przesuwany kilkakrotnie, ostatecznie opóźniony z 13, na 2 w nocy dnia następnego.
Straciliśmy jedną dobę hotelową. Reklamacja została już rozpatrzona.. otrzymaliśmy zwrot w wysokości 380pln co przy wartości całej wycieczki jest śmieszną kwotą.
Podczas lotu powrotnego też zamieszanie z miejscami, o którym już wielokrotnie tu pisano.
Ogólnie nie warto.)

Wskazówka dotycząca pokojów: W części głównej winda często była popsuta. Natomiast w bungalowach łazienki były odnowione, ale był...
  • Data pobytu: listopadzie 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, syla_bil
Zrecenzowano 14 stycznia 2017

Hotel ma piekna plaze, nie dalego od cebtrum Vradero. Pokoje czyste, obsluga pomocna sympatyczna, duzy wybor jedzenie, mozlwiosc wybrania japonskiej lub grillowej kolacji, ciekawe na poziomie animacje wieczorne, lezaki za darmo.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje sa duze, lozka wygodne, wyposazona lazienka w reczniki, suszarke
  • Data pobytu: styczniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, klaudusiaaa16
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Varadero)
w odległości 0,5 km
Melia Las Americas
Nr 5 z 64 w lokalizacji Varadero
Liczba recenzji: 5 592
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w IBEROSTAR Tainos? Podziel się wrażeniami!

IBEROSTAR Tainos — dodatkowe informacje

Adres: Las Morlas, Km. 12.5, Varadero 42200, Kuba
Lokalizacja: Karaiby > Kuba > Matanzas Province > Varadero
Udogodnienia:
Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Basen
Styl hotelu:
Nr5 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Varadero
Nr6 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Varadero
Nr12 wśród najlepszych hoteli wypoczynkowych w miejscowości Varadero
Nr14 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Varadero
Zakres cen: 592 zł–1 398 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — IBEROSTAR Tainos 4*
Liczba pokoi: 272
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i HotelsClick, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: IBEROSTAR Tainos. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Iberostar Tainos Hotel Varadero
Iberostar Hotel Tainos
Iberostar Hotel Varadero
Iberostar Tainos Cuba
Iberostar Tainos Varadero

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?