“Rewelacyjny hotel!!!!”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 3 dodatkowych witryn!
Melia Las Americas
Miejsce nr 5 wśród 64 hoteli w Varadero
Zrecenzowano 12 marca 2017

Zdecydowanie numer jeden na Kubie.
Rewelacyjna lokalizacja - przy czystej, piaszczystej plaży.
Miła i kompetentna obsługa. Pokoje czyste i przestronne.
Rozległy kompleks w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie.
Hotel 18 + dla nas to ogromny atut.
Niewielka liczba "Rodaków" - podczas tygodniowego pobytu byliśmy jedynymi Polakami - przeważają Kanadyjczycy, Niemcy
Minusów brak - polecamy z czystym sumieniem.

• Data pobytu: lutym 2017, podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, JOANNA_Tomasz_2014
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 19 marca 2017

Dear JOANNA_Tomasz_2014,
Thank you for your nice review. It is a real pleasure to know that you loved your stay with us. We were please to see your positive remarks about our facilities and services, especially our superb location and clean beach. The greatest motivation for us is to know that you were pleased with our service and recommend our hotel.
We look forward to welcome you back in the future and providing you with another great holiday experience.
Best regards.

• Więcej języków

Zrecenzowano 22 stycznia 2017

Znakomity hotel z licznymi dodatkowymi usprawnieniami. Jeden z najlepszych w jakim kiedykolwiek byliśmy. Poniżej kilka najważniejszych informacji, które mogą być przydatne:
- super lokalizacja, blisko małego centrum handlowego z dobrymi cenami
- znakomici animatorzy, którzy byli aktywni cały dzień (dużo zabaw z nagrodami: rum itp)
- rewelacyjne wieczorne animacje (włącznie z imprezami na plaży i w basenie)
- darmowy sejf, all 24h, posiłki do pokoju o każdej porze, darmowy barek w pokoju
- dojazd z hotelu do centrum Varadero taksówką za ok. 7-10 EUR.

Jedyne drobne mankamenty to:
- jest kilka pokoi bez balkonów, dostaliśmy taki na początku pomimo, że rezerwacja była na pokój z balkonem. Wymiana bezproblemowa po 1 dniu. Pokój bez balkonu niestety kiepski, nie polecam.
- w restauracji głównej panuje mały chaos, kelnerzy nie pamiętają którzy klienci byli już obsługiwany, czasem dostawaliśmy napój już przy końcu posiłku.

Poza tym wszystko ok, na dodatkowe uznanie zasługuje Manager hotelu (gratulacje!), który cały czas jest na miejscu i rozmawia z gośćmi. Ogólnie jak najbardziej polecamy - jeden z najlepszych hoteli w jakim byliśmy;)

Wskazówka dotycząca pokojów: Zdecydowanie nie brać pokoi bez balkonu - słabe!
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: styczniu 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Michał W
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 25 stycznia 2017

Dear Michał W,
Thank you for taking the time to share your great experience at Meliá Las Américas. We were glad that you enjoyed our facilities & services and that found the accommodations and service up to your liking. Your comments will serve as a motivation to continue the hard work. Thank you for your high recommendation of our resort to future travelers.
We look forward to welcoming you back for another excellent stay.
Best regards

Zrecenzowano 21 lutego 2016

Bardzo udany pobyt.Hotel pięknie położony,rajska plaża,miła obsługa....jednym słowem udane wakacje.Jedzenie bardzo dobre,drinki również.Szczególne podziękowania dla Daymi.Należy tylko zaznaczyć dla osób które pierwszy raz odwiedzają Karaiby,że jest to inny rejon pogodowy,ponuje duża wilgotność i to czuje się w budynkach ,....

• Data pobytu: styczniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Maria L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gianmari, Director of Sales, Melia Las AmericasOdpowiedź udzielona 23 lutego 2016

Dear Maria L,
Thank you very much for choosing our resort for you vacations and for your lovely comments. Thank you also for highlighting our privileged location, so close to a paradisiacal beach and the quality & variety of our food offer as well as the friendliness of our personnel, specially the service provided by Daymi at the Buffet restaurant.
We look forward to your next stay with us and will certainly aspire to making your next visit even more special.
Best regards,

Zrecenzowano 26 lipca 2015

Bardzo udany wypoczynek. Hotel przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych - jego istotna zaleta. Pięknie położony. Wspaniałe pole golfowe, czysta szeroka plaża. Woda w oceanie - bajka przejrzysta i ciepła. Baseny, jaccuzi, siłownia, dobre zaplecze sportów wodnych tj. kajaki, rowery wodne, żaglówki. Nie ma tłoku. Nie ma problemu z miejscem na leżakach, siłowni, czy restauracji. Kilka restauracji tematycznych. Uwielbiam japońską. Kilka barów na terenie hotelu, zarówno wewnątrz, jak również na zewnątrz, bar przy basenie, na plaży. Posiłki w restauracji głównej - duzy wybór, również tematyczne. Duży wybór owoców morza, które uwielbiamy. Delicją dla mnie były przegrzebki - małże św. Jakuba. W barach bardzo duży wybór alkoholi, oprócz typowych dla Kuby Mojito, Cuba Libre, daiquiri, czy pinacolada duży wybór dobrze nam znanych gatunków whisky i wódek(nawet polska marka).Wspaniałe dźwięki muzyki każdego wieczora można było usłyszeć na żywo, dzięki pianistkom w holu hotelu. I wypić drinka w klimatyzowanym barze La cascada przy wykonywanej na żywo muzyce kubańskiej czy światowych przebojach. Personel sympatyczny, miły i uprzejmy. Szczególnie panie z baru przy głównej restauracji. Sa kochane. Pani Teresa - nasza pokojówka codziennie sprzątała nasz pokój, wymieniała pościel i ręczniki z których układała różne figury.
Sympatyczny Julio potrafi zadbać o dobry humor chyba każdego gościa hotelowego.
A przede wszystkim dyrektor generalny, do którego "podobny jest Michael Douglas" swoim zachowaniem pozwala się poczuć każdemu z nas bardzo ważnym gościem hotelu - VIP-em. Bardzo nam imponował. Pozdrawiamy całą obsługę. Dziękujemy za gościnę.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje w budynku głównym, miejscu centralnym zdecydowanie polecam. Wszędzie jest blisko.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: czerwcu 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Recenzentka1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MLAGeneralManager, General Manager, Melia Las AmericasOdpowiedź udzielona 29 lipca 2015

Dear nagroda,
Thank you for your kind recommendation of our hotel. Your positive comments about our privileged location and beautiful & clean beach as well as the quality & variety of our gastronomic offer were highly encouraging to our Management and staff. It was also good to read how much you enjoyed the several live musical performances around the hotel. Our goal is always to try to provide a memorable vacation for our guests, so hearing your positive impression of your stay was very gratifying. From your review it is obvious that you received our usual first-class service and our adults’ only attribute was an important benefit for you. Such information assists us in evaluating our customer service.
As you know our principal goal is to give you our best service, make your vacation exclusive and unforgettable. We are very proud to know that your holiday at Meliá Las Américas met your all your vacation’ hopes and needs. Our Management is well aware of the importance of the personal contribution of each of our staff members to a successful operation, but your comments are the true measure of our customer service.
We hope you will return soon, as we can assure you that we will intend to exceed your expectations further on your next visit.
Best greetings from Varadero.

Bernard Meyer
General Manager

Zrecenzowano 19 lipca 2015

Były to nasze pierwsze wakacje na Kubie choć kolejne już na Karaibach, jednak tym razem spędzone w 6-osobowej grupie przyjaciół. Byliśmy tam w terminie od 28.06 do 12.07. Jest kilka elementów, które chciałbym opisać więc postaram się je odpowiednio pogrupować :)
TOUR OPERATOR
Jak zawsze korzystaliśmy z usług niemieckiego biura podróży, po pierwsze dlatego, że hotele dostępne w ofercie niemieckiej są często niedostępne w polskich biurach a po drugie, ceny są niższe o jakieś 30%. Tym razem wybraliśmy 'Schauinsland' i nie mamy żadnych zastrzeżeń co do ich pracy.
HOTEL
Wykupiliśmy opcję ze standardowymi pokojami dwuosobowymi ale już w momencie przyjazdu Pan na recepcji powiedział, że w tamtym momencie nie dysponowali pokojami położonymi blisko siebie (na czym nam zależało) więc zaproponował nam bungalowy (bez dodatkowych opłat), które normalnie są o wiele droższe. Szukaliśmy haczyka ale doszliśmy do wniosku, że być może bali się takiej gromady Polaków w głownym budynku;)
Bungalowy to około 80 metrowe apartamenty, z osobnym pokojem dziennym, aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i dwoma tarasami. Chyba niczego więcej nie można oczekiwać :) Pokoje były zadbane, czyste, może nie najnowsze ale hotel ma już 21 lat (jak większość na Kubie) więc warunki były naprawdę luksusowe. Kiedy zepsuła mi się suszarka i poprosiłam o jej wymianę, oprócz nowej w łazience, zastałam jeszcze butelkę rumu w pokoju razem z listem z przeprosinami... byłam w szoku... Codziennie uzupełniano nam mini barek i wymieniano ręczniki. Obsługa z room service była zawsze miła i uśmiechnięta.
PLAŻA I OTOCZENIE
Jednym z powodów dla których wybraliśmy właśie ten hotel było jego bezpośrednie położenie przy plaży oraz masa zieleni wokół, nie zawiedliśmy się,
JADŁO I GORZAŁKA
Co do jedzenia nie mieliśmy nawet najmniejszych zastrzeżeń, każdy mógł wybrać coś dla siebie, jedzenie było urozmaicone, bogate w owoce morza, świeże i świetnie przygotowane. W opcji all inclusive gościom przysługują cztery wizyty w restauracjach a la carte na tydzień, każdorazowo w innej, polecamy wszystkie, szczególnie La Arcadę, menu i obsługa były rewelacyjne. Ale jeśli ktoś woli szerszy wybór, to główny bufet miał tak świetne jedzenie do zaoferowania, często w formie tematycznej, że w zasadzie nie miało znaczenia gdzie jadło się kolację, wszędzie było smacznie. Nie polecamy jogurtów ich produkcji, chyba że takie w opakowaniach Zotta. Na Kubie nie ma mleka więc wszystkie produkty pseudo mleczne są dość specyficzne.
Jeśli chodzi o napitki to tu niestety pojawia się jedyny minus tego hotelu. Napoje i alkohole w ofercie są okropne, nie ma 'normalnej' Coli czy Fanty a jakość rumu, no cóż, pewnie jest chrzczony 40 razy bo nie czuć, że to wogóle alkohol (to akurat wiem tylko z opowieści ponieważ jestem w ciąży i nie dane mi było spróbować ;) ). Niestety barmani są strasznie rozwydrzeni i tylko czekają na napiwki a jeśli nie dostaną ich choćby raz, olewają klienta przez cały wieczór.
ZWIEDZANIE
Jeśli lubicie zwiedzać to Kuba oferuje masę możliwości. Byliśmy w Hawanie, katamaranem na Cayo Blanco, wynajęliśmy oldtimery i zjechaliśmy wybrzeże aż do mariny a panowie nurkowali 3 razy w Zatoce Świń i na Coral Beach zarówno w dzień jak i w nocy. Niestety nie pojechaliśmy do Trynidadu ponieważ oddalony jest o prawie 5 godzin jazdy od Varadero i w moim stanie byłaby to męczarnia.
WSKAZÓWKI
Jeśli macie jakiekolwiek problemy albo po prostu chcielibyście porozmawiać z osobą, która mieszka tam na codzień to Roberto, który jest animatorem na plaży, pomoże Wam ze wszystkim. Jest super miły, zabawny, mówi po angielsku, włosku i oczywiście hiszpańsku wieć spokojnie można się z nim dogadać.

Czy wybralibyśmy ten hotel kolejny raz? Zdecydowanie tak!

• Data pobytu: lipcu 2015, podróż ze znajomymi
4  Dziękujemy, Nazarewiczka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MLAGeneralManager, General Manager, Melia Las AmericasOdpowiedź udzielona 21 lipca 2015

Dear Nazarewiczka,
The title used for your review is an expression of complete satisfaction... what better place to have your vacation than in paradise! We are so pleased you & your group of friends chose Meliá Las Américas as your destination for your first visit to Cuba.
I am happy to hear we were able to upgrade you to a bungalow room upon arrival and you found it comfortable & clean and you enjoyed it. Thank you for highlighting also our privileged location, so close to a wonderful beach and the quality & variety of our food offer as well as the friendliness of most of our personnel.
As you know we believe it is only through listening carefully to the comments and suggestions of our customers, that we will be able to achieve the constant improvement, guest satisfaction and quality service that we want. Please accept our apology for the fact that our beverage options were not to your liking, but we want to reassure you that we do not watered down our beverages. If your drink tastes different to your expectations, we would have wished that you had asked your Bartender to pour you a fresh drink. I am sorry too to learn that there were areas of your experience that did not reach our high customer service standards that we set ourselves here and for we are so well known. While we have been receiving enthusiastic reviews about our staff, your comments were indeed a wakeup call. I will make sure to address your comments with my staff members. We thank you for your observations as it allows us to identify which areas still need improvements to ensure we provide our guests with the best vacation package possible.
Best regards,

Bernard Meyer
General Manager

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Varadero)
w odległości 4,6 km
Melia Las Antillas
Nr 11 z 64 w lokalizacji Varadero
Liczba recenzji: 4 355
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Melia Las Americas? Podziel się wrażeniami!

Melia Las Americas — dodatkowe informacje

Adres: | Playa de Las Americas, Varadero 42200, Kuba
Lokalizacja: Karaiby > Kuba > Matanzas Province > Varadero
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Basen
Styl hotelu:
Nr3 wśród najlepszych hoteli wypoczynkowych w miejscowości Varadero
Nr5 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Varadero
Nr5 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Varadero
Zakres cen: 779 zł–1 586 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Melia Las Americas 4*
Liczba pokoi: 340
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, HotelsClick, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Melia Las Americas. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Melia Las Americas Hotel Varadero
Melia Hotel Varadero
Melia Hotel Las Americas
Melia Las Americas Varadero

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?