Atmosfera w hotelu jest bardzo przyjazna.
Animatorzy są bardzo przyjaźni i otwarci. Atakan-animator zaprasza nas na siatkówkę, a Esra na zumbę. Pokoje są dobrze wyposażone, przytulne i czyste. Obsługa jest przemiła.

Dziękujemy, piotr_laniewski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DilsadMihanoglu, Konuk İlişkileri Müdürü, Titanic Deluxe BodrumOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear piotr_laniewski,

Thank you for your glowing five-star feedback about your visit to Titanic Deluxe Bodrum. We are delighted to know that you had a great time at the hotel and the staff provided a great service.
We can't wait to welcome you for another perfect holiday in the future.

Kindest regards

Guest Relations Manager

Bardzo udane wakacje. Super animatorzy, Atakan od siatkówki i Esra od yogi. Wyśmienite jedzenie, alkohol z wysokiej półki. Przy morzu wysypany biały piasek, na każdym leżaku wygodny materac. Przemiła obsługa i piękne widoki

Dziękujemy, Laniewska

Dear Laniewska,

Thank you for your gracious 5-star review! It was an honor to host your holiday and we couldn't be happier to read how much you loved your stay. As our goal is to ensure that every guest has a pleasant and relaxing stay with us, it’s great to know that we were able to exceed your expectations.

We can't wait to welcome you back for another Titanic experience in the not so distant future.

Kind regards,

Guest Relations Manager

Hotel jest bardzo ładnie zaprojektowany i wkomponowany w zbocze. System wind i ruchomych schodów ułatwia poruszanie po stromym terenie. Równie ładnie zaprojektowana jest zieleń i cały system sympatycznych udogodnień takich jak hamaki w sosnowym lesie, ogromne kosze ogrodowe i huśtawki na plaży. Hotel ma przepiękne SPA, niewielką ale dobrze utrzymaną plażę z wygodnymi pawilonami,  ładny bar na plaży i uroczą kawiarnię na tarasie. Pokoje są ładne, widne, ale na zdjęciu pokoju superior widziałam ewidentnie dwa łóżka a dostałam jedno podwójne. Próba interwencji się nie powiodła i ostatecznie po dwóch wizytach na recepcji zgodziliśmy się na dostawkę. Niestety ocenę zaniżam ze względu na bardzo niemiłą obsługę w recepcji. Przyjechaliśmy ok. 14, ale zanim załatwiliśmy formalności, lunch się skończył i pani zaproponowała nam kawiarnię, którą otwierają o 16. Byliśmy w podróży od 6 rano. Był upał a nie zaproponowano nam nawet butelki wody. Panie są wręcz niegrzeczne i niechętne do niesienia pomocy. Podobnie było przy wymeldowaniu, gdzie chodziliśmy od stanowiska do stanowiska a zniecierpliwiona pani kazała nam iść do koleżanki, przy której i tak stała grupka osób.
Ale największą wadą hotelu jest jadalnia bez choćby najmniejszej strefy dla dorosłych. Jedzenie w hałasie generowanym przez dziesiątki płaczących lub biegających maluchów jest po prostu udręką. Zmienianie pieluch na sąsiednich stolikach też się zdarzało. Podobnie było w restauracjach wymagających rezerwacji.Wklejam też zdjęcie widoku z okna. Zdaję sobie sprawę, że ten bałagan robią goście. Niestety, tacy goście odwiedzili ten hotel w czasie naszego pobytu. Palący wszędzie, rzucający niedopałki i śmieci wszędzie. Goście wchodzący do pięknej sauny z panoramicznym oknem z widokiem na morze w butach, z dziećmi i zostawiający otwarte na oścież drzwi, bo dzieciom było za gorąco ! Niestety, drugi raz nie zaryzykuję.

1  Dziękujemy, Katarzyna P
Zrecenzowano: 1 września 2019

Byłam w tym hotelu pod koniec sierpnia .Mieliśmy wielki 80 m2 pokój z wanną wolnostojącą i z widokiem na morze .Cóż tu podsumować wszystko idealne ,bezproblemowe ,żadnych opasek na rękę ,żadnych kart na ręczniki ,świetna cafeterie ,lodziarnie ,fajne restauracje z cudownym jedzeniem ,aquapark dla dzieci i nie tylko ,piękna plaża z białym piaskiem i wygodne suity z leżakami ,fajne baseny ....alkohole wszystkie dostępne nawet te z wyższych półek ,nic tylko jechać

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, hanna310
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DilsadMihanoglu, Konuk İlişkileri Müdürü, Titanic Deluxe BodrumOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dear hanna310,

I highly appreciate the time you have taken to write a review about the Titanic Deluxe Bodrum. I am proud that we were able to satisfy you with the service you have received and hope you will consider visiting us again during your next visit to Bodrum.

Kind regards,

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel robi bardzo dobre wrażenie już od pierwszego kontaktu, wejścia. Dobrze zorganizowana recepcja wraz z obsługą odpowiedzialną za transfer do pokoju wraz z bagażem. Obsługa hotelu na bardzo wysokim poziomie restauracje, bary, servis sprzątający animatorzy, wszystko działa idealnie oprócz jednego działu - Gast Relations. Panie bardzo słabo znające funkcjonowanie hotelu i jeszcze mniej nastawione na pomoc klientowi.
Jednak ten minus nie może zepsuć całościowej bardzo wysokiej oceny hotelu z pięknym widokiem, krajobrazem i jeszcze cudowniejszą plażą.

1  Dziękujemy, 485michalb