Zrecenzowano: 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel przepięknie położony. Mogę z czystym sumieniem przyznać że chyba najładniej położony w jakim byłem. Położony na prywatnej wyspie nie ma kontaktu z żadnym innym hotelem. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Mini bar uzupełniany w kratkę. Obsługa na wysokim poziomie, bez fochow. Raczej nie ma różnicy czy dajesz napiwki czy nie tak jak w Egipcie. Co do jakości posiłków i alkoholu to pozostawia wiele do życzenia a na pewno nie za taką cenę. Byłem tutaj w 2014 w hotelu Amara i tym którzy byli odradzam bo zmieniło się właściwie wszystko. Na śniadanie, obiad kolacje codziennie jest to samo. Owoców morza nie było ani razu a jesteśmy już 5 dzień. W amara codziennie były jakieś świeże owoce morza, sushi itd. Co do alkoholu to wydaje mi się że do dużych butelek raz przelewaja oryginał a raz swój lokalny alkohol. Jeszcze nie widziałem żeby któryś barman otwierał przy mnie nowa butelkę importowanego alkoholu. Ogółem polecam ale nie nastawiajcie się na luksus jeśli chodzi o jedzenie i jakość alkoholu. To już nie ten sam hotel co kiedys. I na pewno nie za taką cenę bo cenę trzyma Amary a do jakości Amary bardzo mu daleko.

3  Dziękujemy, kkubakkuba
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: La Blanche H, Guest relations officer, La Blanche Island BodrumOdpowiedź udzielona 1 października 2018

Drogi gościu,
Dziękujemy za wybranie naszego hotelu, a także za napisanie recenzji. Dziękuję za komentarze. Postaramy się być lepsi. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 21 września 2018

Ogólnie, to się zawiodłem. Pierwszy raz byłem w Turcji i myślałem, że będzie WOW, ale nie pykło. Mam nadzieję, że opinia zostanie pokazana, bo jest obiektywna. Na początku kilka minusów. 0. Po wejściu do hotelu, przywitał nas dziwny zapach w recepcji, który był tam za każdym razem jak się tam znajdowaliśmy. 1. Jedzenie jest rozmaite, ale zimne. Na śniadanie jajka sadzone, są przygotowywane wcześniej i czekają zimne na pobranie przez gości. 2. Pieczywo jest pieczone wieczorem i tylko wtedy jest chrupiące, bo na śniadanie jest już lekko czerstwe. 3. Większość dań, mimo tego, że jest na podgrzewanych blatach jest zimna, a to dlatego, że nie są one w podgrzewanych pojemnikach, a stoją na płytach grzewczych, co jest idiotycznym rozwiązaniem. Jedyny ciepły posiłek jaki zjedliśmy był we włoskiej restauracji, gdzie umówiliśmy się extra w ramach ceny. 4. W hotelu nie ma w sklepów. Jest jeden z biżuterią, jeden market oraz jeden z odzieżą. Niestety ten zwany "Market" jest obskurny i bardzo drogi. Dla przykładu tampony, kosztują tam 5 Euro! Pan który tam pracuje oszukuje ludzi, gdyż po zapłaceniu w Euro za zakupy, wydaje monetami, ale niestety nie przyjmuje ich gdyby chciało się coś kupić. 5. Konstrukcja hotelu utrudnia poruszanie się po nim jeżeli ma się znajomych w innym pionie niż nasz. Jeżeli mieszkamy na 5 piętrze pionu A, aby dostać się do znajomych w drugim bloku B, na drugim piętrze, trzeba zjechać do lobby i przejść do windy po przeciwnej stronie i wjechać na inne piętro. 6. Zdjęcia hotelu do fotomontaż. Po jego prawej stronie, gdzie widać jacht z masztem, jest inny hotel - Titanic, który jest w budowie. Nie przeszkadza to w niczym, ale zdjęcie jest nieprawdziwe, a to już źle świadczy. 6. Nie ma żadnych z europejskich alkoholi. Jack Daniels, Balantines i cała reszta, to ich niesmaczny alkohol przelewany w oryginalne butelki. Dla przykładu poprosiliśmy o czystego jacka Danielsa. Nalano nam, a my ze swoim przyszliśmy. Nalaliśmy w drugą szklankę i poprosiliśmy kilka osób o sprawdzenie smaków. Każdy wyśmiał to co nalano z baru. UltraAll to tylko iluzja w tym hotelu, jeżeli chodzi o alkohole. Soki, woda i drinki do oporu oczywiście. Była nasza Luksusowa. :) 7. W hotelu był bardzo dużo Turków, co było dosyć uciążliwe, gdyż są oni u siebie, więc robią to co im się podoba. Najbardziej uciążliwe było to, że leżąc na leżaku przy basenie, trzeba było przez większość dnia wentylować się smrodem ich papierosów, które palili bezustannie, a raz nawet podpalili nam śmietnik, bo po co zgasić papierosa, jak można wrzucić żarzącego się? 8. Pokoje są dla palących i niepalących. Jak się źle trafi, to można mieszkać w pokoju, w którym wcześniej ktoś palił. *. Sprzątanie pokoi to fikcja. ja przyjechaliśmy to mieliśmy brudne lustro, kurz na lodówce oraz w rogu leżał sobie orzeszek i kawałek ciastka, które towarzyszyły nam do końca pobytu. 9. Na basenach były podwójne materace z baldachimami, które niestety miały popsute zadaszenia, które ciągle spadały, bo nikt tego nie naprawia. Bo po co? 10. Bardzo ciężko było przekazać obsłudze swoje zamówienie. Zamawiało się i trzeba było liczyć, że dostanie się to co się zamówiło.
Teraz coś na plus.
1. Wifi jest wszędzie i nie ma z nim żadnego problemu, a to bardzo duży plus. 2. Obsługa stara się mimo sporej bariery językowej. Angielskiego raczej tu nie doświadczymy. 3. Duże pokoje, to też atut hotelu, mimo, że łazienki są ciemne, więc poprawne ogolenie się to prawdziwa loteria. 4. Leżaków nie brakowało, ale oczywiście ludziska zajmowały ręcznikami z rana to co się dało. 5. Jedzenie było do oporu, ale zimne. Napoje też ile dusza zapragnie. 5. Animacje były ciekawe i co wieczór coś się działo do późnych godzin nocnych. Można było się dobrze zabawić. Niestety za dnia, muzyka to wiecznie pourywane kawałki, więc słuchać tego też się nie dało. Głośnik na dolnym basenie był uszkodzony, więc można było sobie nucić. 6. Obsługa na wrotkach była super, ale nie jeździli ciągle po basenie, więc jak się ich nie trafiło, to po drineczki trzeba było się przespacerować.

Można by tak wymieniać, ale za ten hotel cena jest mocno zawyżona.

Oczywiście każdy znajdzie coś dla siebie, zje, wypije i odpocznie, ale to nie to na co liczyłem.

Kupiliśmy już kolejną wycieczkę za rok do Turcji w okresie wakacyjnym, ale do innego hotelu. Jeżeli tu będzie tak samo, to skreślam Turcję i latam tylko do Egiptu. Oczywiście z Itaką. :)

P.S.
W hotelu jest około 1500 pokoi, chyba, że mam problem z matematyką?

Wskazówka dotycząca pokoi: Uwaga na pokoje dla palaczy i niepalących!
4  Dziękujemy, Paulina M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: La Blanche H, Guest Relations Manager, La Blanche Island BodrumOdpowiedź udzielona 25 grudnia 2018

Dear Paulina M,
First of all thank you for your wasting time to write your thoughts on TripAdvisor. We appreciate your detailed review. You can be sure about your comments are shared with our all departments and they are important for us to get better on service quality.
We will be happy to serve you again in La Blanche Island.
Kind Regards
Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 19 września 2018

Hotel ogólnie ok, tzn. miło wspominamy czas tam spędzony (wrzesień 2018), ogólnie to tak:

1. Blisko lotniska, odwożeni jesteśmy najpierw po przylocie do Bodrum a odbierani jako ostatni, to duży plus.
2. W hotelu obsługa bardzo miła.
3. Jedzenie przepyszne bez perturbacji żołądkowych. Jedne z lepszych jakie jadłem.
4. !!! Jest bardzo brudno pokoje są prowizorycznie sprzątane, nie są odkurzane, podczas naszego pobytu tylko raz umyto toaletę, kabiny prysznicowej nie umyto ani razu. Doraźnie pomaga reklamacja w Guest Relations, ale tzn ktoś przyszedł, odkurzył i wymienił pościel. I nie jesteśmy wyjątkiem. Na minibarku warstwa kurzu sprzed kilku miesięcy, to najgorsza rzecz w tym hotelu, strasznie uprzykrzające było że cały czas musimy przebywać w brudzie, nie bałaganie, a perfidnym BRUDZIE. Kabina - żółte silikony nie czyszczone, zakamienione. Balkon w ogólne nie sprzątany ani razu. Bardzo źle. Korytarz odkurzany raz na tydzień lub rzadziej, podłoga cała obsklejana przez ludzi wylewających napoje, to samo w windach. Klapki przyklejały się nam do podłogi.
5. Plaża na lewo od wejścia głównego do hotelu to jakaś porażka, obok jest przepompownia ścieków i na całej plaży praktycznie cały czas (non stop) jest odór. Dziwiło mnie, że ludzie z dziećmi tam siedzą i to wdychają, naprawdę ciężko spędzić w tym gryzącym smrodzie nawet kilka minut. Ogólnie jeśli chodzi o plażę to jeśli marzy się komuś wakacje z fajną piękną plażą - na pewno nie w tym hotelu. Mnóstwo kamieni wszędzie. Prowizorycznie usypane ze żwiru wejścia do morza podpłukane, wygląda to tak że się wchodzi do wody i nagle jeden krok i przepaść w dół i nie ma dna pod nogami. Trochę nurkowałem, naokoło mnóstwo jeżowców, trzeba uważać, żeby nie nadepnąć.
6. Miniklub jak minikub, dzieci szaleją i tak naprawdę niewiele się tam działo w dzień. Panie z Itaki były chyba już bardzo zmęczone po całym sezonie, bo realizacji planu (w stylu poszukiwanie skarbów itp) nie trzymały się i ogólnie minklub sprowadzał się do tego że dziecko szalało na placu zabaw (zawsze to jakaś godzina dla rodziców).
7. Minibusik do Bodrum - nie polecam, chyba że chcecie jechać pół godziny na stojąco i czuć się jak owca. Taksówka kosztuje ok 70 zł do centrum Bodrum.
8. Brak większych kolejek do baru, brak problemów z wolnym leżakiem czy ręcznikiem. Minibarek w pokoju codziennie uzupełniany.
9. Najlepszy był Jimmy sprzedający wycieczki statkiem - polecam go, bardzo lubi dzieci, powinien pracować w miniklubie.
10 . Jako przekąskę w dzień polecam blisko tylnej plaży są dwie babuszki robiące placki na piecu. Najlepsze z serem feta. Przepyszne.

Ogólnie to bym wrócił, gdybym miał gwarancję czystego pokoju. Niestety to wszystko zepsuło. Po skargach posprzątano pokój, ale następnego dnia już nie. Kolejnego też nie. I następnego też.

4  Dziękujemy, Rafał Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: La Blanche H, Guest Relations Manager, La Blanche Island BodrumOdpowiedź udzielona 22 grudnia 2018

Dear guest,
On behalf of La Blanche Island thank you for your choosing us and sharing your thoughts on TripAdvisor.
We want you to know that your positive and negative comments are very important for us on way to be best. We appreciate yo for writing detailed review. You can be sure about your comments are shared with our all departments.
We will be happy to see yo again.
Kind Regards
Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 19 września 2018

Dużo cennych opinii było już wcześniej, chciałbym dodać coś od siebie.

Plusy:
- świetne baseny, w tym rewelacyjny basen dla dorosłych, cisza spokój relax
- fajna obsługa na barach, kelnerzy na rolkach też ok, alkohole wporzadku, jak kawa to tylko w barze przy tarasie
- infrastruktura hotelowa, ilość plaż, leżaki
- jedzenie ok, bardzo dobry kebsik w snack barze :-)
- mało Rosjan, międzynarodowe towarzystwo z przewagą Turków, Polaków, Anglików

Minusy:
- tragiczna obsługa podczas obiadów, kolacji, brakuje kelnerów, trzeba samemu sobie organizować sztućce
- słabe sprzątanie pokoi, zostawianie śmieci, nie wymienianie szamponów (ale barek uzupełniany codziennie)
- hotel mimo że ma dopiero 3 lata już podniszczony
- położenie - daleko do Bodrum (ale to wiedziałem już wcześniej)

Hotel do polecenia, przepiękne widoki rekompensują wszystko ;-)

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Mrqo

Drogi Mrqo,

Zrecenzowano: 2 września 2018

Dużo wartościowych informacji znalazło się już we wcześniejszych recenzjach innych użytkowników.
Z mojej strony chciałbym podkreślić minimalną odległość od lotniska, transfer trwał około 20 minut. Absolutnie nie mam uwag do pokoju, sprzątany codziennie, barek uzupełniony codziennie, klimatyzacja i wyposażenie bez zarzutu. Restauracja na szóstkę z plusem. Sieć basen basenów bez zarzutu plus kilka rożnych dojść do morza. Kilka barów z alkoholami i drinkami dobrej jakości. Hotel na uboczu, z dala od czegokolwiek, ale co godzinę przyjeżdża bus i zabiera chętnych turystów do Bodrum za 7,5 TL od osoby. Generalnie super.
Jedyne, drobne uwagi krytyczne to widok z apartamentu: między naszym hotelem a sąsiednim hotelem Titanic jest przykryta zielonymi włókninami wielka hałda śmieci, wygląda to jak rekultywowane wysypisko, na którym buduje się kolejny hotel. Co ciekawe, nie ma tego na żadnych zdjęciach. Drażniło mnie też dość częste ignorowanie gości przez obsługę na rzecz turystów tureckich, którzy zawsze byli obsługiwani w pierwszej kolejności, przynajmniej miałem takie wrażenie, ale to chyba w Turcji jest standardem, bo to nie był mój pierwszy przyjazd tutaj i spotykam się z tym nie po raz pierwszy. Jednak to nie powód, aby zaniżać ocenę tego hotelu i mogę szczerze polecić przyjazd tutaj.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Artur K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: La Blanche H, Guest relations officer, La Blanche Island BodrumOdpowiedź udzielona 16 września 2018

Drogi gościu,
Dziękujemy za wybranie naszego hotelu, a także za napisanie recenzji. Serdecznie dziękujemy za dobre słowa. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w naszym hotelu.