Zrecenzowano: 15 października 2018

Gwiazdki z kapelusza! Pobyt 4-11.10.2018r. Hałas, hałas, hałas! Głośna muzyka cały dzień na plaży, pokój od strony zatoki więc do 2 w nocy to samo. Pokój brudny, usterki makabryczne, sprzątanie - tylko wymiana ręczników..nawet po pozostawieniu 5 euro nic więcej. Obsługa restauracji dobra, woda butelkowana dostępna w wielu miejscach. Zakładając, że celem wyjazdu jest odpoczynek to nic z tego, ciężko nawet książkę czytać. Zdjęcia poprzednich osób wystawiających opinie są prawdziwe. Faktycznie też, jest to zatoka, więc na fale, czystą wodę nie można liczyć i po 2-3 metrach od brzegu jest bardzo głęboko. Nie ma gdzie spacerować, oderwać się od hotelowej muzyki. Wyjazd do Bodrum to jedyna rozrywka. Jesteśmy z mężem zdegustowani tym wyjazdem.

Dziękujemy, Bożena W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KILITHOSPITALIT... G, Genel Müdür, Crystal Green Bay Resort SpaOdpowiedź udzielona 17 października 2018

Drodzy Goście,

Dziękujemy za czas poświecony na pozostawienie oponii o naszym hotelu. Głównym celem sieci Crystal Hotels Resorts & SPA jest podwyższanie naszego standardu każdego dnia. Doceniamy każdego rodzaju uwagi oraz sugestie, analizujemy je, aby zapewnić Państwu lepszą obsługę. Mamy nadzieję gościć Państwa ponownie wkrótce.

Zrecenzowano: 15 października 2018 z urządzeń przenośnych

No cóż 5* to o dużo za dużo..... To nasz trzeci pobyt w Turcji ale najgorszy hotel jak do tej pory. Pokoje tragedia zepsuta spluczka, zapchany prysznic a mebli w sumie brak ( nawet nie szło sie rozpakowac). Plaży brak woda jak w jeziorze. Jedzenie ok ale bez rewelacji i raczej skromne. Obsługa tez pozostawia wiele do życzenia co prawda sa może 3 czy 4 osoby które sie starają. Tu nawet niemożliwe jest uzyskanie drugiej karty do pokoju gdzie np sa 4 osoby dorosłe a jedna karta. Obsługa recepcji bardzo opryskliwa i twierdząca zawsze ze ma racje. Jedyne co bylo na plus to pogoda no ale to juz nie zasługa hotelu.

Dziękujemy, agnieszkac149

Zrecenzowano: 12 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wyjazd ogólnie udany ale z wieloma mankamentami. Jak ktoś chce jechać nad morze to nie polecam, a w szczególności z dziećmi. .. Człowiek bardziej myśli, że jest nad jeziorem niż nad morzem, zatoka ogólnie bruda, a jak ktoś myśli, że woda czysta to mega się zdziwi.... czystość mniej więcej do 30-40cm. więc dramat. Dlaczego nie z dziećmi? Po wejściu do morza na odległość 3-4 metrów mamy już głębokość wody na poziomie ok. 2m. Oczywiście im dalej tym głębiej. Co do basenu to tylko tyle, że jest. Stała głębokość 1,4m. Przy basenie bar... Wyżywienie na bardzo miernym poziomie, dodam, że jajecznica jest robiona z proszku fuuu... Na kolację (na obiady nie chodziliśmy ) bardzo dobra jest ryba z grilla. Położenie hotelu to dramat wokół nic nie ma... w dosłownym słowa znaczeniu, nawet chodnika aby się przespacerować, najlepiej jeździć do Bodrum do jakiejś knajpki aby coś skonsumować dobrego i pochodzić. Autobus z pod hotelu jeździ co 1h i kosztuje 7,5 liry ewentualnie 2€ lub 2$. Podsumowując całość. ...hotel jak na standardy polskie to 3*

1  Dziękujemy, Tomasz Ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KILITHOSPITALIT... G, Genel Müdür, Crystal Green Bay Resort SpaOdpowiedź udzielona 13 października 2018

Zrecenzowano: 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Najgorszy hotel w jakim byłem zniszczony stary śmierdzi wszędzie obsługę zostawię bez komentarza tragedia!!! (Remonty robione chyba przez firmę pół amatorską szwagier) jak chcecie się nabawić jakiejś choroby przez grzyba pleśń itp zapraszam serdecznie.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Jakub S

Zrecenzowano: 11 października 2018

Witam wszystkich co chcą pojechać do tego hotelu Cristal Green Bay.:) pobyt od 29.09-07,10,2018r.. Hotel całkiem nie zły , ale napewno bym nie pojechała do niego za 3000 od osoby na 7 dni... Czysto pokoje sprzątane codziennie , jedzenie smaczne niektóre dania się powtarzały , ale codziennie było świeże mięso nie tylko kurczak , grillowane ryby oraz warzywa. Plaża dość wąska ale wystarczająca wzdłuż plaży dużo leżaków, na pomoście niestety trzeba było zajmować leżaki z samego rana .Pokoje my akurat mieliśmy od patio hotelu , wiec nie narzekam że było głośno , ale moi znajomi którzy byli z nami mieli od strony baru... widok na morze ... no to faktycznie porażka bardzo głośno wieczorami .. Pozdrawiam bociana !!! na barze i oczywiście młodego człowieka który pracuje na barze na pomoście ....dziękuję za kiwi i banany . Ogólne wrażenie dobre :)minus nie ma płytkiej wody w morzu..

Wskazówka dotycząca pokoi: Cisza w pokojach rodzinnych i od strony patio
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Monika W