Hotel świetny, pokoje ładne, dobre jedzenie, ale największym atutem są tutejsze animacje w Hotelu, naprawdę! Ozzy,Kasper,Smile and Ibrahim są świetni! Bardzo kontaktowi, zachęcający do zabawy, mają do tego niesamowity talent, A i nie możemy możemy zapomnieć tez o ich wspaniałym menadżerze VELI’ym, bardzo otwarty i pomocny, w każdej sprawie Ci pomoże. Jedynym mankamentem są okropne windy, wolno chodzą! Daje pięć!

Dziękujemy, Kacper D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gardenofsunhotel2015, Halkla İlişkiler Müdürü, Garden of Sun HotelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

drogi Gościu

Dziękujemy za poświęcenie cennego czasu na podzielenie się uwagami na temat pobytu w Garden of Sun Hotel Spa. I wellness
Z przyjemnością przeczytaliśmy wasze piękne komentarze. Chciałbym podziękować w imieniu moich kolegów. Twoje komplementy zostały już przesłane do naszych powiązanych działów. Mam nadzieję powitać cię tutaj ponownie.

Z poważaniem

Garden of Sun Hotel Spa. & Wellness

Byłam z chłopakiem we wrześniu, hotel czysty, dobre jedzenie. Ale przede wszystkim najlepsi animatorzy, którzy wnoszą mnóstwo energii w życie hotelowe! Ozzy, Casper and Ibrahim! Bardzo ich polubiliśmy już na samym początku naszego wyjazdu. Byliśmy tylko 1,5 tygodnia, a chciałoby się zostać na conajmniej miesiąc. Jednym z minusów na pewno były windy, dwie, na cały hotel .. zatrzymujące się na każdym piętrze bez powodu. Poza tym nie ma się do czego przyczepić. A no i najlepsza osoba w całym hotelu, czyli VELI! Menadżer, osoba tak otwarta i kontaktowa, ze kochaliśmy spędzać z nim czas! Polecam!

Dziękujemy, KlaudynaK98

drogi Gościu

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za to, że jesteście naszymi gośćmi i dzielicie się doświadczeniami na Tripadvisor dotyczącymi ostatniego pobytu u nas. Twoja opinia jest bardzo mile widziana.
Jako rodzina Garden of Sun Hotel mamy nadzieję, że z przyjemnością powitamy Cię ponownie w najbliższej przyszłości.

Z poważaniem

Garden of Sun Hotel Spa. & Wellness

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziliśmy 11 dni , które uważam za bardzo udane. Pokój czysty , codziennie sprzatany ,łóżka bardzo wygodne(pokoj4128), łazienka dość duża, jedzenie urozmaicone i smaczne (ale bez szału) w hotelu świetne animacje , córka zauroczona Ozim ,poza hotelem fajny lunapark do miasteczka kilkanaście minut spacerkiem, plaża publiczna na którą chodziliśmy jest ok. Wiadomo , zawsze mozna sie do czegoś przyczepić,ale po co sobie nerwy psuć. Polecam hotel z czystym sumieniem,nie spotkało Nas w nim nic przykrego a wręcz przeciwne świetnie się bawiliśmy i poznaliśmy fantastyczne dwie Tureckie rodziny :)

1  Dziękujemy, pooddrr
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel zasługuje max na 2 gwiazdki brud,smród..
1.Ciągle braki na stołówce czy barze - czy to chleba na tosty czy lodu do drinków
2.Woda w butelkach podawana na kolacji to woda z kranu każda butelka odkręcona.
3. w pokojach syf -lustra, krany czy grzyb pod prysznicem
4. Kort tenisowy a obok.. wyrzucona głowa jakiegoś dużego zwierzaka z kolacji która się rozkłada.
4.winda- tragedia -2sztruki małe , pokój dostaliśmy na 4pietrze, z małym dzieckiem każde wyjście powrót= dziecko na ręce i wózek pod pachę.
5. jedzenie bezglutenowe- chociaż chleb- -przepraszam a co to jest??
6.plaża hotelowo - dramat do kwadratu. pomost budował jakiś tubylec z odpadów.

Wskazówka dotycząca pokoi: widok na morze - brak widoku
Dziękujemy, Dariusz Z
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Byliśmy 10 dni w tym hotelu. Nigdy nie dałabym mu 5 gwiazdek. Obsługa jak za karę. Dostaliśmy pokój z dwoma łóżkami pojedyńczymi a mieliśmy rezerwację z dostawką dla 3 os. Wytłumaczenie jutro dostaniecie wiekszy na tą chwile nie ma innego pokoju. Stara klimatyzacja. Pokoje brudne, niby codziennie sprzątane ale pozostawia to wiele do życzenia. Dwie małe windy na 6 pięter każda mieściła po 5 osób bez klimatyzacji. Jedzenie bezadziejne monotonne, niesmaczne. Lody wydzielane po jednym najtańszym na patyku. Napoje w brudnych plastikowych szklankach aż strach było pić. Ręczniki podziurawione. Nie wspomnę, że wszystkie dzieci chorowały na grypę jelitową. ryż kasza wszystko z toną oleju. Nie uraczysz owoców morza, bananów, chałwy, innego mięsa niż kurczak i baranina. Nie polecam. Animatorzy to typowe pajacyki gra w bingo przez dwie godziny nudddda. Zero pozytywów no może lokalizacja...

Wskazówka dotycząca pokoi: Dwa markety Migros i Sok w okolicy, lunapark
Dziękujemy, Mag0390