Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel zasługuje max na 2 gwiazdki brud,smród..
1.Ciągle braki na stołówce czy barze - czy to chleba na tosty czy lodu do drinków
2.Woda w butelkach podawana na kolacji to woda z kranu każda butelka odkręcona.
3. w pokojach syf -lustra, krany czy grzyb pod prysznicem
4. Kort tenisowy a obok.. wyrzucona głowa jakiegoś dużego zwierzaka z kolacji która się rozkłada.
4.winda- tragedia -2sztruki małe , pokój dostaliśmy na 4pietrze, z małym dzieckiem każde wyjście powrót= dziecko na ręce i wózek pod pachę.
5. jedzenie bezglutenowe- chociaż chleb- -przepraszam a co to jest??
6.plaża hotelowo - dramat do kwadratu. pomost budował jakiś tubylec z odpadów.

Wskazówka dotycząca pokoi: widok na morze - brak widoku
Dziękujemy, Dariusz Z
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Byliśmy 10 dni w tym hotelu. Nigdy nie dałabym mu 5 gwiazdek. Obsługa jak za karę. Dostaliśmy pokój z dwoma łóżkami pojedyńczymi a mieliśmy rezerwację z dostawką dla 3 os. Wytłumaczenie jutro dostaniecie wiekszy na tą chwile nie ma innego pokoju. Stara klimatyzacja. Pokoje brudne, niby codziennie sprzątane ale pozostawia to wiele do życzenia. Dwie małe windy na 6 pięter każda mieściła po 5 osób bez klimatyzacji. Jedzenie bezadziejne monotonne, niesmaczne. Lody wydzielane po jednym najtańszym na patyku. Napoje w brudnych plastikowych szklankach aż strach było pić. Ręczniki podziurawione. Nie wspomnę, że wszystkie dzieci chorowały na grypę jelitową. ryż kasza wszystko z toną oleju. Nie uraczysz owoców morza, bananów, chałwy, innego mięsa niż kurczak i baranina. Nie polecam. Animatorzy to typowe pajacyki gra w bingo przez dwie godziny nudddda. Zero pozytywów no może lokalizacja...

Wskazówka dotycząca pokoi: Dwa markety Migros i Sok w okolicy, lunapark
Dziękujemy, Mag0390
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Animacja jest bardzo miła lepszej nie mogłem sobie hotel jest bardzo fajny z animatorami codziennie rano się witaliśmy.jedzenie jest na dobrym poziomie na śniadania są robione świeże omlety. W hotelu jest też sauna i spory basen.

Dziękujemy, Wiktor R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gardenofsunhotel2015, Halkla İlişkiler Müdürü, Garden of Sun HotelOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Dear Guest,

Firstly thank you so much for your lovely comments.

We are very happy to know you enjoyed your stay.

We look forward to see you here again.

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Nie wiem jakim cudem Coral wystawił 5 gwiazdek temu hotelowi. Hotel zasługuje na 2 gwiazdki.
Warunki jakie zastaliśmy w hotelu to dramat: brud w pokojach, lepiąca się podłoga, przez 2 tygodnie nie sprzątnięty balkon, grzyb na suficie w pokoju, lustro i bateria zapuszczone.
Restauracja? to jest stołówka: nigdy nie było białego obrusu (jak widać na zdjęciu) bieżniki ZAWSZE poplamione - nawet nie odprasowane. DRAMAT! I ten wózek do zbierania resztek...jesz posiłek a obok Ciebie osoba sprzątająca zwala resztki do chlewu:(
W barze przy basenie śmierdzi wymiocinami, brakuje soków, lodu. Biedny jeden barman, który nie nadąża nad zamówieniami.
Na plaży hotelowej nie bylismy, ponieważ pani rezydent Joanna - nie wie gdzie jest.

Wskazówka dotycząca pokoi: beznadzieja
1  Dziękujemy, Klaudia J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gardenofsunhotel2015, Halkla İlişkiler Müdürü, Garden of Sun HotelOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dear Guest,

Firstly thank you for your comments.

Rooms are checked every day and bed linen change is done once every 3 days. In addition, you can forward your cleaning needs to the reception or guest relations that require urgency.

We wish you have conveyed your expectations about your room, but we must state that the last renovation of our rooms was in the winter of 2018.

Your comment has been forwarded to the relevant units and you can be sure that the necessary controls have been made.

When you ask for information about the beach to reception they can help you too.

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Udane wczasy w Turcji. Turcja jest piękna zachęcam wszystkich do odwiedzenia tego Kraju. Mieliśmy okazję spędzić ten czas w hotelu Garden of Sun i był to super udany czas, pokój z przepięknym widokiem na Może Egejskie, świetni animatorzy bardzo dobre jedzenie jedyny minusik to plaża jeszcze muszą nad tym popracować ale po za tym ok.
Jeśli Ktoś mnie zapyta czy wróciłbym do tego hotelu to powiem tak. Wiadom zawsze można się do czegoś przyczepić jak w każdym hotelu. Polecam, fajnie się bawiliśmy i miło wspominamy. ☀️

Dziękujemy, jurasjj

Dear Guest,

Firstly thank you so much for your lovely comments. We are very happy to know you enjoyed your stay especially about animation team and food.

We look forward to see you here again.