To mój pierwszy raz w Turcji i jestem bardzo zadowolona. Pokoje są czyste, codziennie sprzątane, widok z balkonu przepiękny na morze. Obsługa w recepcji przywitała nas bardzo serdecznie, zameldowanie przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Animatorzy witają się z gośćmi każdego ranka, później zabawiają wszystkich przy basenie. Zawsze są uśmiechnięci i pomocni. Kelnerzy oraz kelnerki w restauracji nie pozwalają by gościom czegoś zabrakło. Jedzenie pyszne! Prywatna, czysta plaża dla gości hotelu z leżakami zachęca do odpoczywania tam cały dzień. Polecam wszystkim :)

Dziękujemy, Aleksandra F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Aleksandra F, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Gorąco polecam hotel piękny ogrod jak z bajki animatorzy przyjaźni jedzenie pyszne. Codziennie atrakcje dla gości cały pobyt towarzyszył nam animator Emre opowiadał nam o Turcji tak że zapewnił nam wspaniała atmosferę i rozrywkę przy basenie dziekujemy

Dziękujemy, Karina123456789na

Frogi Karina123456789na, bardzo dziękuję za wsparcie i komentarz. Mam nadzieję że się zobaczymy ponownie. Rodzina Venos.

Z całego serca gorąco polecam ten hotel, jedzenie super każdy coś dla siebie znajdzie, pokoje czyste, codziennie wieczorem atrakcje dla gości, wspaniali animatorzy, uprzejmi, w szczególności animator Emre, który towarzyszy przy basenie czy posiłkach i opowiada o Turcji.

Dziękujemy, Roksana T

Drogi Roksana T, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Super wakacje polecam bardzo ten hotel. Bardzo dużo jedzenia i zabawy. Animatorzy zabawiaja cały czas. Animator Emre jest the Best. Baseny bardzo czyste a do morza bardzo blisko. Polecam bardzo

Dziękujemy, DariuszN107

Droga DariuszN107, bardzo dziękuję za wsparcie i komentarz. Mam nadzieję że się zobaczymy ponownie. Rodzina Venosa.

Super hotel, bardzo dobre jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie. Blisko do morza, wspaniałe baseny, czyste pokoje. O rozrywkę dbają animatorzy a w szczególności bardzo wesoły i miły Emre pozdrawiam

Dziękujemy, GrzegorzTAL
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Droga GrzegorzTAL, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.