Gorąco polecam hotel piękny ogrod jak z bajki animatorzy przyjaźni jedzenie pyszne. Codziennie atrakcje dla gości cały pobyt towarzyszył nam animator Emre opowiadał nam o Turcji tak że zapewnił nam wspaniała atmosferę i rozrywkę przy basenie dziekujemy

Dziękujemy, Karina123456789na
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Frogi Karina123456789na, bardzo dziękuję za wsparcie i komentarz. Mam nadzieję że się zobaczymy ponownie. Rodzina Venos.

Z całego serca gorąco polecam ten hotel, jedzenie super każdy coś dla siebie znajdzie, pokoje czyste, codziennie wieczorem atrakcje dla gości, wspaniali animatorzy, uprzejmi, w szczególności animator Emre, który towarzyszy przy basenie czy posiłkach i opowiada o Turcji.

Dziękujemy, Roksana T

Drogi Roksana T, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Super wakacje polecam bardzo ten hotel. Bardzo dużo jedzenia i zabawy. Animatorzy zabawiaja cały czas. Animator Emre jest the Best. Baseny bardzo czyste a do morza bardzo blisko. Polecam bardzo

Dziękujemy, DariuszN107

Droga DariuszN107, bardzo dziękuję za wsparcie i komentarz. Mam nadzieję że się zobaczymy ponownie. Rodzina Venosa.

Super hotel, bardzo dobre jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie. Blisko do morza, wspaniałe baseny, czyste pokoje. O rozrywkę dbają animatorzy a w szczególności bardzo wesoły i miły Emre pozdrawiam

Dziękujemy, GrzegorzTAL

Droga GrzegorzTAL, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Polecam gorąco ten hotel. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, świeże ręczniki, kosmetyki do kapania codziennie dokładne. Ręczniki na plaże też są. Jedzenie przepyszne, bardzo dużo wyboru. Bar przy basenie i przy plaży. Codziennie jakieś animacje. Obsługa bardzo miła i Uśmiechnięta. Z całego serca polecam ten hotel. ☺️☺️ Animator Emre jest świetny

Dziękujemy, BarbaraD3918

Drogi BarbaraD3918, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.