Z całego serca gorąco polecam ten hotel, jedzenie super każdy coś dla siebie znajdzie, pokoje czyste, codziennie wieczorem atrakcje dla gości, wspaniali animatorzy, uprzejmi, w szczególności animator Emre, który towarzyszy przy basenie czy posiłkach i opowiada o Turcji.

Dziękujemy, Roksana T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Roksana T, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Super wakacje polecam bardzo ten hotel. Bardzo dużo jedzenia i zabawy. Animatorzy zabawiaja cały czas. Animator Emre jest the Best. Baseny bardzo czyste a do morza bardzo blisko. Polecam bardzo

Dziękujemy, DariuszN107

Droga DariuszN107, bardzo dziękuję za wsparcie i komentarz. Mam nadzieję że się zobaczymy ponownie. Rodzina Venosa.

Super hotel, bardzo dobre jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie. Blisko do morza, wspaniałe baseny, czyste pokoje. O rozrywkę dbają animatorzy a w szczególności bardzo wesoły i miły Emre pozdrawiam

Dziękujemy, GrzegorzTAL

Droga GrzegorzTAL, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Polecam gorąco ten hotel. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, świeże ręczniki, kosmetyki do kapania codziennie dokładne. Ręczniki na plaże też są. Jedzenie przepyszne, bardzo dużo wyboru. Bar przy basenie i przy plaży. Codziennie jakieś animacje. Obsługa bardzo miła i Uśmiechnięta. Z całego serca polecam ten hotel. ☺️☺️ Animator Emre jest świetny

Dziękujemy, BarbaraD3918

Drogi BarbaraD3918, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Hotel Venosa w pełni zasługuje na 5 gwiazdek. Jedzenie jest super, dużo wszystkiego... nie da sie nawet wszystkiego spróbować, ale wszystko zawsze świeże i smaczne. Snackbar przerósł moje oczekiwania (kebab, frytki, hamburgery i wiele innych fast food) Woda w basanie mogła by być cieplejsza, ale to jedyny mały minusik. Za to dużym plusem hotelu są animacje, zawsze zadowoleni pogadają ale nie są natarczywi. Ogólnie wszystkie animacje były super (strzelanie, piłka nożna, siatkówka itd.) Na pewno polecam. Super wakacje. No i ceny lepsze niż w europie.

Dziękujemy, Maciej2701
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Droga Maciej2701, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.