Super hotel, bardzo dobre jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie. Blisko do morza, wspaniałe baseny, czyste pokoje. O rozrywkę dbają animatorzy a w szczególności bardzo wesoły i miły Emre pozdrawiam

Dziękujemy, GrzegorzTAL
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Droga GrzegorzTAL, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Polecam gorąco ten hotel. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, świeże ręczniki, kosmetyki do kapania codziennie dokładne. Ręczniki na plaże też są. Jedzenie przepyszne, bardzo dużo wyboru. Bar przy basenie i przy plaży. Codziennie jakieś animacje. Obsługa bardzo miła i Uśmiechnięta. Z całego serca polecam ten hotel. ☺️☺️ Animator Emre jest świetny

Dziękujemy, BarbaraD3918

Drogi BarbaraD3918, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Hotel Venosa w pełni zasługuje na 5 gwiazdek. Jedzenie jest super, dużo wszystkiego... nie da sie nawet wszystkiego spróbować, ale wszystko zawsze świeże i smaczne. Snackbar przerósł moje oczekiwania (kebab, frytki, hamburgery i wiele innych fast food) Woda w basanie mogła by być cieplejsza, ale to jedyny mały minusik. Za to dużym plusem hotelu są animacje, zawsze zadowoleni pogadają ale nie są natarczywi. Ogólnie wszystkie animacje były super (strzelanie, piłka nożna, siatkówka itd.) Na pewno polecam. Super wakacje. No i ceny lepsze niż w europie.

Dziękujemy, Maciej2701
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Droga Maciej2701, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Bardzo polecam ten hotel, super jedzenie, pokoje,baseny, wiele aktywności jak piłka nożna,siatkówka,ping pong,strzelanie do celu. Animatorzy zachęcają do zabawy.Wszyscy sa bardzo mili.Pokoje sprzątane kiedy chcemy.

Dziękujemy, Szewczd

Drogi Szewczd, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Hotel na prawdę super ! Polecam serdecznie ! Wszystko w jak zdjęciach a nawet lepiej ! Animacje super ! Jedzenie bardzo dobre , duży wybór od ciast aż po mięs ! Idealny hotel zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi ! W pokojach bardzo czysto codziennie sprzątane! WiFi działa prawie wszędzie w hotelu jak i na basenie ! Animatorzy super a w szczególności ,dev,loli,emre,biły,rio,tina,hasan polecam !!!

Dziękujemy, Kacper B

kochany Kacper B
Dziękuję bardzo za wsparcie i za komentarze. Z przyjemnością czytam, że spędziłeś wakacje. Mam nadzieję, że zobaczymy się następnego lata.
Rodzina Venosa