Bardzo polecam ten hotel, super jedzenie, pokoje,baseny, wiele aktywności jak piłka nożna,siatkówka,ping pong,strzelanie do celu. Animatorzy zachęcają do zabawy.Wszyscy sa bardzo mili.Pokoje sprzątane kiedy chcemy.

Dziękujemy, Szewczd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Szewczd, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Hotel na prawdę super ! Polecam serdecznie ! Wszystko w jak zdjęciach a nawet lepiej ! Animacje super ! Jedzenie bardzo dobre , duży wybór od ciast aż po mięs ! Idealny hotel zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi ! W pokojach bardzo czysto codziennie sprzątane! WiFi działa prawie wszędzie w hotelu jak i na basenie ! Animatorzy super a w szczególności ,dev,loli,emre,biły,rio,tina,hasan polecam !!!

Dziękujemy, Kacper B

kochany Kacper B
Dziękuję bardzo za wsparcie i za komentarze. Z przyjemnością czytam, że spędziłeś wakacje. Mam nadzieję, że zobaczymy się następnego lata.
Rodzina Venosa

Super wakacje ,świetna zabawa i rozrywka z animatorami dev,David,Rio,emre,bolało,hasan oby tak dalej.swietna obsługa .jedzenie wysmienite,codzienne gry zabawy z animatorami są super co dziennie braliśmy udział w jakichś konkursach zdarzało się też coś wygrać.mysle że wrucimy tu za rok ,

Dziękujemy, MariuszTrynkiewiczzz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogi MariuszTrynkiewiczzz
Dziękuję bardzo za wsparcie i komentarze. Z przyjemnością obserwujemy, jak nasi goście spędzają miło czas w Venosa. Mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce ze swoimi ukochanymi.
Rodzina Venosa

Zrecenzowano: 11 września 2019

Obsługa hotelowa jest niesamowicie miła. Jedzenie jakościowo i ilościowo absolutnie nas zaskoczyło.
Na największą pochwałę zasługują animatorzy, którzy zarówno w ciągu dnia jak i wieczora zajmowali czas gości. Przedstawienia na najwyższym poziomie. Mnóstwo humoru. Animatorzy niezwykle przyjaźni i zabawni.
Szczególne pozdrowienia dla animatora Dev'a! :)

Dziękujemy, Aneta12221
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Drogi Aneta12221, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Zrecenzowano: 11 września 2019

Wspaniały wyjazd! Animatorzy wykonali świetną robotę! Położenie hotelu jest idealne, blisko do pięknej plaży. Jedzenie wyśmienite wszystko było pyszne!
Nie ma nic złego do powiedzenia o tym miejscu. Najlepsze wakacje:) polecam

Dziękujemy, alexandra1222611889

Drogi alexandra1222611889, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.