Altinkum

Hotel na prawdę super ! Polecam serdecznie ! Wszystko w jak zdjęciach a nawet lepiej ! Animacje super ! Jedzenie bardzo dobre , duży wybór od ciast aż po mięs ! Idealny hotel zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi ! W pokojach bardzo czysto codziennie sprzątane! WiFi działa prawie wszędzie w hotelu jak i na basenie ! Animatorzy super a w szczególności ,dev,loli,emre,biły,rio,tina,hasan polecam !!!

Dziękujemy, Kacper B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

kochany Kacper B
Dziękuję bardzo za wsparcie i za komentarze. Z przyjemnością czytam, że spędziłeś wakacje. Mam nadzieję, że zobaczymy się następnego lata.
Rodzina Venosa

Super wakacje ,świetna zabawa i rozrywka z animatorami dev,David,Rio,emre,bolało,hasan oby tak dalej.swietna obsługa .jedzenie wysmienite,codzienne gry zabawy z animatorami są super co dziennie braliśmy udział w jakichś konkursach zdarzało się też coś wygrać.mysle że wrucimy tu za rok ,

Dziękujemy, MariuszTrynkiewiczzz

Drogi MariuszTrynkiewiczzz
Dziękuję bardzo za wsparcie i komentarze. Z przyjemnością obserwujemy, jak nasi goście spędzają miło czas w Venosa. Mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce ze swoimi ukochanymi.
Rodzina Venosa

Zrecenzowano: 11 września 2019

Obsługa hotelowa jest niesamowicie miła. Jedzenie jakościowo i ilościowo absolutnie nas zaskoczyło.
Na największą pochwałę zasługują animatorzy, którzy zarówno w ciągu dnia jak i wieczora zajmowali czas gości. Przedstawienia na najwyższym poziomie. Mnóstwo humoru. Animatorzy niezwykle przyjaźni i zabawni.
Szczególne pozdrowienia dla animatora Dev'a! :)

Dziękujemy, Aneta12221
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Drogi Aneta12221, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Zrecenzowano: 11 września 2019

Wspaniały wyjazd! Animatorzy wykonali świetną robotę! Położenie hotelu jest idealne, blisko do pięknej plaży. Jedzenie wyśmienite wszystko było pyszne!
Nie ma nic złego do powiedzenia o tym miejscu. Najlepsze wakacje:) polecam

Dziękujemy, alexandra1222611889

Drogi alexandra1222611889, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.

Zrecenzowano: 9 września 2019

Spędziliśmy razem z 4 letnią córką 2 tygodnie w tym hotelu.
Zacznę od mini klubu i polskiej animatorki STELLI z Rainbow bo dzięki niej nasza córka miała najwspanialsze wakacje a my z żoną mogliśmy trochę więcej czasu spędzić na leżakach :) Stella świetnie zajmowała się wszystkimi dziećmi organizując wiele ciekawych zabaw i przede wszystkim widać że swoją pracę wykonuje z wielką pasją - jeszcze raz baaaardzo dziękujemy :) - Ola do tej pory pyta kiedy odwiedzimy ciocie Stelle :) Na dzieci czekały takie atrakcje jak, pływanie po morzu na bananie, robienie pizzy, ciastek, malowanie koszulek. twarzy, robienie masek, rysunków, gry w Uno i wiele innych atrakcji. W mini klubie dziećmi zajmowały się też animatorki z innych krajów Lolly i Tina, które również super bawiły się z dziećmi. Oprócz animacji dla dzieci było sporo ciekawych animacji dla dorosłych (aquagym, zumba, siatkówka, piłka nożna, koszykówka pingpong, strzelanie z wiatrówki, różne konkurencje przy basenie) - można powiedzieć że od rana do wieczora można było znaleźć coś dla siebie - dla dorosłych animacje organizowała między innymi Karolina z Rainbow, która też robiła świetną robotę.
Jeżeli chodzi o hotel to wszystko na wysokim poziomie - pokoje sprzątane codziennie, materace i poduszki wygodne. Jedzenie bardzo dobre i bardzo różnorodne - zarówno śniadania, obiady jak i kolacje. Oczywiście zawsze można się do czegoś doczepić np. hamburgery mogły by być smażone ze świeżego mięsa a nie mrożonego a sushi mogło by być lepsze - ale to drobne szczegóły, które absolutnie nie obniżają oceny całości jedzenia, które było naprawdę smaczne.
Baseny super - dla dzieci duży brodzik 40cm głębokości w połowie zacieniony więc córka całe dnie siedziała albo w miniklubie albo w basenie.
Plaża dobrze utrzymana i czysta ale kamienisto żwirkowa - dla nas fajniej było na basenie.
W hotelu sklepiki, w których można było kupić wszystko co potrzebne na wakacjach.
W barach świetna obsługa i duży wybór alkoholi miejscowych - brak importowanych alkoholi w AI.
Spa - nie korzystaliśmy ale słyszeliśmy opinie że było super
Reasumując: świetny miniklub - szczególnie Stella z Polski, dobre animacje dla dorosłych, pyszne i różnorodne jedzenie, czyste pokoje, żwirkowa plaża, i super baseny :)
Polecamy :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje z widokiem na morze, my mieliśmy pokój 1416 gdzie było cicho i spokojnie.
Dziękujemy, grzegorzczernecki

Droga grzegorzczernecki, Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.