Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie bardzo fajny hotel jak na tureckie warunki i tak dobra cenę (Ok 2,5k tydzień), pokoje odświeżone czyste codziennie sprzątane. Bar 24h, drinki dobre ale niestety w papierowych kubeczkach. Jedzenie było dobre ale bez szału, raz na 7 dni darmowa kolacja w jednej z 3 restauracji tematycznej, polecam! Na plus snack bar przy basenie gdzie można zjesc burgera pizzę itp gdy się nie ma ochoty przebierać na lunch.
Baseny zadbane, plaża codziennie sprzątana (w wodzie trochę kamieni także buty do wody obowiązkowe). W pobliżu plaża publiczna i możliwość wypożyczenia skuterów wodnych i innych atrakcji.
Pod hotelem zatrzymuje się busik do miasta za 1 dolara dowiezie w każde miejsce.
polecam!

Dziękujemy, krzysztofk91
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Kochany krzysztofk91,
Dziękujemy za komentarze. Chcielibyśmy wyjaśnić, że napój podajemy tylko w papierowych kubkach przy basenie i przy plaży; tylko z powodu zapobiegania urazom. Nasz Lobby bar służy w szkle 24 hours.We nadzieję do zobaczenia wkrótce ponownie.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu (14 dni) w hotelu, jeśli będzie okazja chętnie tam wrócimy. Hotel czysty, zadbany, obsługa bardzo miła i pomocna (szczególnie KADIR SEUER). Pokoje przestronne i z widokiem na morze. Jedzenie urozmaicone i dobre. POLECAM TEN HOTEL

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 44pp44

Kochany 44pp44
Dziękujemy za wsparcie i za komentarze.Z przyjemnością zawsze robimy co w naszej mocy dla naszych gości. Mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce.

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Bardzo ładny czysty hotel.atrakcje są urozmaicone.W restauracji co wieczór są inne potrawy.Na plaży jest bardzo dużo miejsca, czysta plaża. Zarówno w hotelu jaki i na plaży często obsługa sprząta. Świetni animatorzy witający się z każdym gościem. Animator Emre jest wyjątkowo miły, sympatyczny, towarzyszy w posiłkach opowiadając o Turcji oraz organizuje rozrywkę sportową na terenie hotelu.

Dziękujemy, Konrad Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Drogi Konrad Z
Chcielibyśmy podziękować Wam za komentarze. Staramy się zapewnić lepszą obsługę naszych gości.Mamy nadzieję zobaczyć was i waszych ukochanych wkrótce ponownie.

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel przystosowany dla rodzin z dziecmi. Bardzo blisko do plazy, jedzenie przepyszne,możliwość spróbowania tradycyjnej kuchni tureckiej podczas nocy tureckiej. Jedzenie zawsze świeże i ciepłe. Kelnerzy bardzo sympatyczni i pomocni. Obsługa w hotelu bardzo miła, pokój czysty. W barach kelnerzy zawsze uśmiechnięci i mili. Przyjemna atmosfera w hotelu. Animacje wieczorne godne pochwały, mini disco, show i dalsze animacje w beach barze. Super zabawa przy dobrej muzyce! Wiele atrakcji dla dzieci jak i dla dorosłych. Codziennie nowe gry przy basenie, rywalizacja i świetna zabawa. W mini clubie świetna zabawa, dzieci bardzo zadowolone. Animatorzy bardzo pozytywni, pełni energii. Profesjonalne prowadzenie show przez animatora o imieniu ANIL, zabawny i bardzo miły. Do miasta można dojechać autobusem nr.4, odjeżdża z pod hotelu,jedzie się około 10 minut. Autobusy jeżdżą co 15 minut, w mieście wiele tureckich restauracji, straganów. Bardzo zjawiskowa promenada nad samym morzem. Miasto nie jest za duże ale bardzo zjawiskowe i warte zobaczenia. Polecam każdemu hotel venosa beach, napewno tutaj wrócę!

Dziękujemy, Weronikaaav

Drogi Weronikaaav
Chcielibyśmy dziękuję za komentarze i za wsparcie!To przyjemność widzieć nasi goście mający dobry czas w naszym ośrodku.Mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce.

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel czysty, zadbany. Jedzenie dobre, zmienne dla każdego coś się znajdzie. Pokoje ładne, z widokiem na morze. W hotelu codziennie się coś dzieje co jest zasługa animatorów. Organizowane są różne ciekawe zabawy i gry. Wieczorami zaś odbywają się różne pokazy, koncerty. Widownia jest aktywna dzieki jednemu z szefów, którym jest Pan Anil. Morze znajduje się bardzo blisko hotelu.

Dziękujemy, Agaatka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenosaBeachResortSpa, Konuk İlişkileri Müdürü, Venosa Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Drogi Agaatka; Dziękuję bardzo za wsparcie. Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie. Rodzina Venosa.