“Kulinarna wizytówka Bali”
Bumbu Bali 1 — recenzja

Bumbu Bali 1
Nr 2 wśród 91 Restauracje (Tanjungbenoa)
Kuchnie: Indonezyjska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Lunch, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Do tej restauracji trafiliśmy po rekomendacji rdzennego Balijczyka.
Kuchnia robi niesamowite wrażenie zarówno pod względem kulinarnym jak i kulturowym. To jak wizyta w gościnnym balijskim domu. Ceny wysokie ale doznania warte swojej ceny. Okazja spróbowania wszystkich tradycyjnych smaków podczas jednej kolacji, od przystawek przez zupy, mięsa, kończąc na deserach.
Proponuje zacząć od wizyty w tej restauracji. Po tej wizycie wiadomo juz które dania nam smakują, a które doznania kulinarne dalekie są od naszych preferencji.
Śmiało polecam!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 120sergiuszk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: rumahb4li, Manager, Bumbu Bali 1Odpowiedź udzielona 25 sierpnia 2017

Once again thank you very much for dining in Bumbu Bali and the time you have taken to give us a review, to express your feelings on our food and beverage service standards.

Comments such as yours are extremely important to us, in order to maintain and improve our culinary standards for which we would like to be known for. Regardless whether good or negative, those comments are a valuable part of our daily employee’s briefings and become a most imperative tool in streamlining our training sessions.

We very much hope that sometimes in the near future we will be able to welcome you and your friends back to the world’s greatest island for another Balinese cultural and culinary experience.

Zrecenzowano 12 listopada 2016

będąc 9 lat temu służbowo na bali zachwyciłem się tym kulinarnym rajem, wiedziałem wiec że kiedy wrócę na wyspę bogów na 10000000% muszę tam się udać, jest to must be dla wszystkich którzy chcą spróbować kuchni balijskiej na najwyższym poziomie, polecam szczególnie zestawy dań balijskich - symfonia smaków.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Zbigniew P
Zrecenzowano 17 września 2016

Będąc na Bali trzeba te wspaniała Restauracje odwiedzić tylko wchodząc do środka przenosimy sie w świat Magi smaków,zapachów i kolorów świeżych warzyw i owoców miła i wspaniała atmosfera wspaniali Kucharze którzy przygotowują wspaniałe potrawy i sympatyczna obsługa jest czarująco polecam

Termin wizyty: kwiecień 2016
Dziękujemy, Ryszard774
Zrecenzowano 15 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jedyny minus to to że zabrakło miejsca w żoładku , żeby to wszystko zjeść. Bardzo ładnie podane i smaczne. Aż chce się wracać

Termin wizyty: kwiecień 2016
Dziękujemy, 782bartoszp
Zrecenzowano 4 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne bardzo fajnie podane lecz jak nie zamowisz przystawek i drogiego wina to kelnerka ma cie gdzies bo malo napiwku bedzie z tego miala.
Oprocz nieszczesnej kelnerki bardzo fajna atmosfera.

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, Mateusz O

Bumbu Bali 1 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bumbu Bali 1? Podziel się wrażeniami!