Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

hotel to totalna porażka, nie zasługuje na 3,5 gwiazdki, dałbym maksymalnie 2 *, poziom hotelu trzyma jedynie kuchnia, ponieważ jedzenie maja cudem naprawdę dobre, WiFi, które oferują w hotelu, nie łączy, w pokoju na pierwszym pietrze a co dopiero wyżej... w pokoju wszystko słychać, każde spuszczenie wody innego wczasowicza, deska klozetowa krzywa i zle ustawiona, słuchawka prysznicowa zepsuta, firanki poplamione, kanapa w salonie również brudna, strach siadać na niej, pościel dziurawa, nie była zmieniana przez cały tydzień od przyjazdu, jedynie ręczniki codziennie wymieniane za co plus, ani jednego gniazdka w łazience, by można było podłączyć szczoteczkę lub golarkę, trzeba go szukać po całym pokoju bo gniazdko w sypialni jest zastawione szafka, w kuchni znajdował się ucięty, wystający elektryczny kabel, a lodówka przy takich upałach nie działała, po zwróceniu uwagi w recepcji, naprawili ja po dwóch dniach, widok na morze? który ma być z pokoju to bajka, chcieliśmy i było jasno zaznaczone a dostaliśmy z widokiem na krzaki i boczny basen (dobrze, ze nie śmietnik) w restauracji denerwujące muchy, które latały, czepiały się stolików i talerzy, leżaki, które maja juz dość życia i ledwo jeszcze stoją wokół basenu są trudno dostępne gdyż polaki cebulaki, rezerwują je od 6 rano swoimi ręcznikami, plaża brzydka, pełno glonów i zapach morza nie przyjemny, odpychający, lokalizacja obumarła, strasznie ponura, nie ma gdzie chodzić, co zwiedzać, jedynie klif vis a vis warty zobaczenia i pobliskie małe restauracyjki, chodzące kotki wokół dodają uroku, nie polecam tego miejsca, wycieczka last minute okazała się nie wypałem, pieniądze wyrzucone w błoto, ocena 2/5 jedynie za jedzenie i miły personel

Dziękujemy, perfekcyjny
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Spędziliśmy tydzień w RC .
Jedzenie smaczne , chociaż monotonne śniadania są codziennie takie same , obiad rożny , kolacja tez okej . Pokoje mega przestronne jest aneks kuchenny , salon , sypialnia , łazienka takie nasze polskie m2 .
Widok z balkonu na morze .
Basen ciepły
Miejsce dobre dla rodzin z dziećmi niż młodych osób szukających rozrywki niestety okolica jest wymarła większość obiektów kest opuszczona i nie czynna , na deptaku jest jeden mini market i kilka dobrych restauracji, polecam szczególnie pizzerie za obiad 5 dań 5 piw i przystawki 60bgn.
Zejście do płazy jest 3 minuty drogi , w hotelu jest wypożyczalnia samochodów 32e za dzień , ja wypożyczałem w mieście kavarna w divesrent 99e za 3 pełne doby peugot 307 kombi .
Brak tutaj animacji czy muzyki przy basenie jest cisza spokój .
Będąc szczerym mimo tej ciszy i spokoju po dwóch wizytach w centrum złotych piasków wcale nie żałowaliśmy ze byliśmy tak daleko tej imprezowni bo poziom patologi jaki jest na deptaku w złotych piaskach przechodzi ludzkie pojęcie :)
( no chyba ze 12 latkowie zazygani, pijani,nacpani to dla was normalne to polecam. Nie nie mamy 50 lat :) lecz 25 w ekipie to najstarsze osoby i widzilielismy nie jeden melanż :) )
Dla 2os tygodniowy pobyt tutaj zapłaciliśmy po 2099zl , na miejscu wydaliśmy 650bgn wspolnie , polecam wynająć samochód i zwiedzać na własna reke wszystko .

Zapomnialem dodać ręczniki codziennie zmieniane , sprzątane pokoje

1  Dziękujemy, Karol G
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny hotel, czysty, dobra obsługa, z każdego pokoju widok na morze, cicha okolica, jeżeli komuś zależy na odpoczynku, a nie na imprezach to to najlepszy wybór. Do dyspozycji spory basen. Pyszne jedzenie i bardzo duża różnorodność, nie da się tam chodzić głodnym duży wybór alkoholi w barze.
W pobliżu hotelu są klify, na które można wejść spacerkiem, piękne widoki. W okolicy jest mały sklep, kilka bardzo dobrych restauracji. Blisko do plaży.
Pobyt tygodniowy oceniamy na 5/5 wszystko super, hotel powinien mieć więcej niż 3 gwiazdki

Dziękujemy, 180emilb
Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na wejście szok! Duża sypialnia obszerna szafa salon z aneksem bardzo duży ale taras to dopiero był mega(6 piętro) Widok zwalał z nóg!!! Obsługa hotelowa super i perełka......... jedzenie!!!!! Naprawde przepyszne i urozmaicone ( zupy petarda) Drinki ok napoje też! Okolica mega spokojna taka na totalne lebrowanie i odpoczynek fajny klif! Jak ktoś chce pokazać mlodzieży jak wyglądoło miasteczko za czasów PRL to polecam spacer po Kawarnie!!! Polecam ten hotel dla osób chcących sie wyciszyć!

1  Dziękujemy, 759marekw
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Hotel czysty,apartamenty rodzinne bardzo duże 2 sypialnie i aneks kuchenny. Mimo wykupionego wyżywienia przy dzieciach się przydaje. Obsługa przemiła, jedzenie bardzo dobre. Dużym minusem jest brak strefy do spędzania wspólnego czasu poza pokojem pod dachem. np lobby,salonu. My byliśmy w sierpniu i nie stanowiło do problemu, natomiast trafił się jeden zimny dzień, znajomi którzy nie zdecydowali się na wycieczkę w tym dniu właściwie skazani byli na siedzeniu w pokoju. Zatem latem tak,wrzesień październik odradzam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, magdamdm