Park Narodowy Wielkiego Kanionu

Niesamowite wrażenie!!!

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018
870agatal
Bytom, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (22 576)

Zrecenzowano: 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Coś co trzeba zobaczyć! Nie da się tego opisać, przekazać komuś słownie bądź ze zdjęć. Nic tego nie oddaje. Zachód czy wschód słońca każdego dnia wygląda inaczej i jest to bajeczne. Zwierzęta jakie można tam spotkać to dla nas egzotyka. Ogromne łosie, sępy czy wiele, wiele więcej. Kolory - jakich sobie nie wyobrażamy. Jeśli tylko masz możliwość - polecam jechać bez zastanowienia. Miałam możliwość mieszkać tam przez 3 miesiące. Przepiękne momenty.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, syla91zdw
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018

To po prostu trzeba zobaczyć!!! Trudno opisać jakie wrażenie wywołuje ten widok. Kanion jest przepiękny i tak ogromny że aż trudno złapać perspektywę. Do tego niesamowite kolory w zależności od padającego światła. Absolutnie polecam!!!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, 870agatal
Zrecenzowano: 5 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Najpiekniejszy widok jaki w zyciu widzialem. Mozna stac obserwowac i nic wiecej. Zapiera dech w piersiach. Niesamowity. Polecam!!!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, zdzikocik
Zrecenzowano: 18 czerwca 2018

Ciężko obrać w słowa emocje jakie towarzyszyły mi, kiedy pierwszy raz ujrzałam Wielki Kanion ;) Brak słów, łzy szczęścia, oszołomienie :) Udało nam się zobaczyć wschód (Mather Point) jak i zachód - były to jedne z piękniejszych w moim życiu. Marzę, aby znowu tam powrócić... ;) Polecam wszystkim, którzy mają możliwość!!!!!!!!!!!!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, kesy92
Zrecenzowano: 16 listopada 2017

Miejsce naprawdę robi wrażenie.Dojechaliśmy tam późnym popołudniem, celowo, bo chcieliśmy zobaczyć zachód słońca. I nie zawiedliśmy się. Słońce znajdujące się nisko nas horyzontem powoduje, że skały robią się ciemnoczerwone i kaniony wydaje się jeszcze większy i głębszy. Pomimo dużej ilości ludzi w punktach widokowych bez problemu można robić zdjęcia ze statywem (jak ktoś ma taką potrzebę). Tam po prostu trzeba być!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, Kwadratto