Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Super położenie, z każdego tarasu i z większości pokoi widok na morze (nawet z tych przy ulicy). Z restauracji, z basenu, z każdego tarasu, z groty w cieniu - wszędzie widać morze :) Najlepszy z poziomów to ten z mniejszym basenem, siedzą tam głównie młodzi i pary, jest cisza i spokój, w tle zawsze sączy się jakaś miła muzyczka no i jeszcze raz, te widoki, plaża jest niepotrzebna :) Rewelacyjny hotel pod tym względem! Dla osób lubiących ciszę i spokój to idealny wybór, a brak animacji to dla mnie plus. Pokoje czyste, ładne, podobnie jak reszta hotelu. Minusy to słabe wifi, które działa tylko przy dużym basenie, no i jedzenie: ciepłe posiłki są prawie zawsze letnie albo zimne, zimne sadzone, zimny omlet, letnie mięso, szczędzą na słodkim podając przesłodzone kremy w pięciu różnych formach przez co czasami nie ma alternatywy, kiepskie płatki śniadaniowe. Plus to bar sałatkowy. Jedzenie oceniam na 3+, ale sam hotel zasłużona 5! polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: W tylnym szeregowcu poproście o pokój na ostatnim piętrze :)
Dziękujemy, nieTypowySeba
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vassilis72, Manager, Tsamis ZanteOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Dear Guest,

thank you for your kind comments.

The stunning view of the sea is just one of the experiences at Hotel Tsamis Zante that shape an unforgettable stay.
Thank you for your support and we would love to welcome you back in the near future.

Best wishes,
Management and Staff.

Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Hotel godny polecenia ! Oaza ciszy i spokoju. Zaznaczę, że jesteśmy parą traktującą urlop jako odskocznię od codziennego szybkiego tempa życia, im ciszej i kameralniej, tym lepiej...i tak faktycznie było. Kogut piejący rano, ćwierkające wróble, dawały poczucie spędzania urlopu w agroturystycznym zakątku. Kilka minut spacerem od hotelu znajduje się dobrze wyposażony market, posiadający bogatą ofertę souvenirów. W miejscowości obok (na pieszo to już dłuższa wyprawa) znajduje się kilka wypożyczalni aut, quadów i skuterów. My wypożyczyliśmy auto oraz wykupiliśmy rejs poprzez rezydenta naszego biura podroży. Plusy hotelu, jest ich sporo, położenie tuż przy morzu oraz widok na nie rozpościerający się praktycznie z każdego miejsca, począwszy od lobby, restaurację, miejsca do relaksu, przez bar jak i oczywiście samą plażę. Brak dzieci w hotelu. Bardzo miła, chętna do pomocy obsługa zarówno w recepcji, restauracji i barze to niewątpliwie kolejny mocny atut hotelu. Wszechobecna chilloutowa muzyka, towarzyszyła podczas posiłków jak i przy barze. Brak uciążliwych, głośnych animacji (dla nas to zaleta). Podczas tygodniowego pobytu odbyły się dwa wieczorne eventy na wysokim poziomie (występ wokalny oraz pokaz tańca greckiego). Jedzenie, urozmaicone, smaczne, świeże, jednym słowem godne polecenia. W ciągu dnia przekąski, stały dostęp do zimnych napojów, piwa, wina. Ice coffee czy drinki serwowane przez przesympatycznego, kontaktowego barmana na pewno części osób przypadną do gustu, dla nie przepadających za słodkimi napojami czerwone lub białe wino na pewno będzie ciekawą alternatywą. Wady ? Są, ale na pewno nie przyćmią zalet, pokoje, zarówno z widokiem na morze jak i te z bocznym widokiem na morze wymagają remontu oraz odświeżenia wystroju, ale od razu piszę nie jest to wada na tyle duża, aby zrezygnować z wyboru tego hotelu. Pokoje posiadają okiennice, które umożliwiały dość duże pole manewru w regulacji temp. w pokoju, okno w łazience wraz z uchylonym oknem balkonowym powodowały przewiew i dzięki temu w połowie czerwca (temp. w ciągu dnia ok. 32 st.C) nie trzeba było używać klimatyzacji, która notabene działała (sprawdziliśmy). Sejf w cenie. Ręczniki plażowe - kaucja 10 Euro. Czystość pokoi do zaakceptowania. Z basenów nie korzystaliśmy, ale prezentowały się dobrze, szczególnie ten infinity. Plaża, a bardziej 4 tarasy ułożone na różnych poziomach (uwaga, sporo schodów) dawały szeroki wybór miejsc do plażowania, no i ta ciepła wooooda, raj dla osób lubiących snorkeling. Wskazane buty do wody - plaża kamienista z wydzielonym, bezpiecznym wejściem do wody. Leżaki na czwartym, najniższym poziomie oraz znajdujące się nieco wyżej prysznice do obmywania się z morskiej wody lata świetności mają już za sobą i przydałaby się wymiana. Schodki prowadzące do morza, też wymagają już remontu. Ogromnym plusem była dostępność leżaków na każdym z poziomów, niezależnie od pory dnia. Reasumując, hotel godny polecenia dla osób umiejących przymknąć oko na małe niedociągnięcia, lubiących ciszę, spokój, piękne widoki, bliskość morza a to wszystko przy sympatycznej hotelowej obsłudze.

Dziękujemy, Emilia-Lucas
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel dla osób chcących odpocząć od stresu, hałasu, dzieci i imprez.
Cisza, spokój, pyszne jedzenie, rajskie widoki, serdeczna, pomocna obsługa hotelowa, pokoje, czyste, z klimatyzacją, wielkość w sam raz.
Jedyne animacje to Wieczór Grecki we czwartki i muzyka na żywo w poniedziałki. Poza tym cisza, spokój, relaks.

Jedynym minusem byl pierwotnie zaproponowany pokój z widokiem na tył kuchni i śmieci, ale został nam od razu przedstawiony pokój "w zamian" z centralnym widokiem na morze (za niewielką dopłatą.

Pokoje sprzątane codziennie, pościel i ręczniki wymieniane co drugi dzień. Trzy posiłki dziennie i przekąski w ciągu dnia. Picie dostępne od świtu do 23 w nocy. Bar open.

Polecam każdej osobie, która chce odpocząć od stresów, hałasu (w hotelu nie ma imprez i młodzieży oraz rodzin z dziećmi).

Hotel jest zbudowany kaskadowo, co dodaje mu uroku. Każdy znajdzie dla siebie leżak z parasolem na poziomie i przy wodzie, która mu odpowiada (morze/baseny).

Polecam!

Dziękujemy, Dorota_T1976
Zrecenzowano: 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie hotel zasługuje na 2 gwiazdki a na pewno nie na 4. Pokoje brudne i jak za czasów PRL. Na polu śmierdziało szambem. Hotel na pewno nie dla młodych osób. Średni wiek to 40+. Jedynym plusem było jedzenie, które nawet smakowało i każdy znalazł coś dla siebie. Hotel nie ma nawet agregatu na wypadek braku prądu. W wyniku burzy nie było go ponad 3 h i nie było się nawet jak umyć bo woda lodowata a na drugi dzień już wyjeżdżaliśmy. Wszyscy goście byli zmuszeni siedzieć na recepcji...
Nie polecam. Hotel swoje dobre lata zdecydowanie ma już za sobą.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, PaulinaJ557
Zrecenzowano: 22 czerwca 2017

Hotel położony w spokojnej okolicy-cicha muzyka w barze przy basenie, bez jakichkolwiek animacji, 4 tarasy ułożone kaskadowo do opalania, wszystkie leżaki bezpłatne. Dobra, miejscowa kuchnia, wszystko świeże. Pokoje z wyremontowanymi łazienkami, czysto, mini bar płatny- woda 1,5 litra za 1 Euro!!! Hotel z zewnątrz widać, że odświeżony na sezon 2017. Miła i szybka obsługa. Gorąco polecam osobom, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku i rozrywek.

Termin pobytu: czerwiec 2017
2  Dziękujemy, Marek197702