Zrecenzowano: 22 czerwca 2017

Hotel położony w spokojnej okolicy-cicha muzyka w barze przy basenie, bez jakichkolwiek animacji, 4 tarasy ułożone kaskadowo do opalania, wszystkie leżaki bezpłatne. Dobra, miejscowa kuchnia, wszystko świeże. Pokoje z wyremontowanymi łazienkami, czysto, mini bar płatny- woda 1,5 litra za 1 Euro!!! Hotel z zewnątrz widać, że odświeżony na sezon 2017. Miła i szybka obsługa. Gorąco polecam osobom, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku i rozrywek.

Termin pobytu: czerwiec 2017
2  Dziękujemy, Marek197702
Zrecenzowano: 18 czerwca 2017

Hotel ma 4 gwiazdki,pokoje ugryzł już ząb czasu ale czysto i schludnie.Hotel nadrabia wszystko jedzonkiem oraz serwisem (barman+kelnerzy) i urokliwym położeniem z widokiem na wyspę Kefalonia i morze Jońskie.Goście Niemcy,Austriacy,Czesi,Belgowie.Dwa baseny w zupełności wystarczą jak na ten kameralny hotel+plaża.Pokoje Grecos ma wykupione w Bungalowach przed głównym budynkiem,jeśli się dostanie pokój na parterze to współczuje.Generalnie jeśli ktoś ceni sobie cisze i spokój nie lubi animacji to hotel jest idealny dla niego.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Krzysztof D
Zrecenzowano: 18 października 2016

Zdecydowaliśmy się z chłopakiem na wakacje na przełomie sierpnia i września tego roku. Wybraliśmy ofertę LAST MINUTE, także na decyzję nie mieliśmy zbytnio czasu. Czytając opinie na temat hotelu, nie wiedzieliśmy czy do końca był to najlepszy wybór - niektórzy pisali, że jedzenie niedobre i monotonne, inni narzekali, że brudno, itp. Ale stało się - dotarliśmy na miejsce. I wszystko było w porządku. Hotel czyściutki, pokoje ładne - poziom europejski. A jedzenie? Bajka! Przynajmniej dla nas :P codziennie coś innego, a poza tym bardzo smaczne. Dwa baseny. W barze do wyboru (w ramach All inclusive) super drinki (z całego serca polecamy drink o nazwie SAN FRANCISCO :D). Hotel położony w spokojnej okolicy, niedaleko sklep i autobus, który w parę minut dowiezie Was do miasta (i nie wierzcie w to, że możecie wrócić z powrotem do hotelu tylko o 15:30. My wracaliśmy o różnych porach, wystarczyło zatrzymać autobus na przystanku w Tsivilli). Niektórzy za wadę mogą uznać brak animacji, natmomiast dla nas była to ogromna zaleta ;)
Gorąco polecamy wakacje w hotelu TSAMIS ZANTE!
Obsługa miła i pomocna, pokoje sprzątane codziennie (jeśli chcecie i nie wywieszacie kartki, żeby nie przeszkadzać).

Termin pobytu: wrzesień 2016
3  Dziękujemy, fasolandra
Zrecenzowano: 23 września 2016 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w hotelu na początku września z biura Grecos. Zamiast przyzwoitego pokoju dostaliśmy śmierdzący pokój w piwnicy. Obsługa hotelowa twierdziła, że jest to pokój "z widokiem na ogród" i żadnego innego nie mają. Rezydentka nie zainteresowala się naszymi problemami, bo interesowało ją tylko sprzedawanie wycieczek. Zdecydowanie nie polecam ani biura Grecos, ani hotelu. Jedyną zaletą jest położenie nad morzem z widokiem na Korfu.

Termin pobytu: wrzesień 2016
4  Dziękujemy, Wojciech M
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2016

Hotel położony jest w cichym urokliwym miejscu. Z restauracji rozciąga się przepiękny widok na morze jońskie. Doskonała obsługa kelnerska. Jedzenie bez zastrzeżeń. Każdy coś znajdzie dla siebie. Codzienny serwis room. Obiekt godny poleceniu na wypoczynek dla par. Dwa baseny, bezpośredni dostęp do morza. Leżaki bezpłatne. Darmowe Wifi w hotelu oraz w barze przy basenie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Rekomenduje pokoje w budynku głównym oraz z bocznym widokiem na morze kondygnacja druga i trzecia.
Termin pobytu: sierpień 2016
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę