Zrecenzowano: 13 lipca 2016

Niesamowicie malownicze miejsce. Pozytywni ludzie, dobre jedzenie (choć mało zróżnicowane śniadania), miła obsługa, zarówno hotelowa, jak i recepcja. Idealne miejsce by wypocząć. Woda w basenie czysta, dostęp do plaży. Pokój ok, klimatyzowany, sprzątany codziennie. Może nie na błysk, ale ok. Ręczniki wymieniane na życzenie. Mieliśmy pokój na 1.piętrze, w budynku bocznym, z balkonem. Drinki w opcji all inclusive jak najbardziej ok. Świetna baza wypadowa do zwiedzenia wyspy. Darmowe wifi na terenie całego obiektu.

Termin pobytu: sierpień 2015
1  Dziękujemy, Urszula M
Zrecenzowano: 12 lipca 2016

Niezwykle urokliwe miejsce, na uboczu, cisza, spokój. Przepiękny kompleks basenowy, dużo leżaków. Plaża przy hotelu, z leżakami, mała, ale jest. Dobre jedzenie, różnorodne, uczynni kelnerzy, bardzo mili i uśmiechnięci. Pokój w bocznych budynkach, z klimatyzacją, tv, tarasem - sprzątany codziennie, ręczniki wymieniane na życzenie. Wycieczki fakultatywne wykupowaliśmy na miejscu. Warto pożyczyć auto, by zwiedzić wyspę. Darmowe wifi, miła obsługa w recepcji,

Termin pobytu: sierpień 2015
1  Dziękujemy, Maciej M
Zrecenzowano: 4 lipca 2015

Witam byłem w tym hotelu z rodziną, rewelacja. Spokój, cisza, hotel super położony z widokiem na morze, miałem mieć widok boczny na morze z pokoju a dostałem centralny za zamiast dostawki dla dziecka otrzymaliśmy dodatkowy pokój dwu osobowy. Bardzo dobre jedzenie, napoje i alkohol również dobre. Miła obsługa, wszyscy Polacy będący z nami w hotelu byli zadowoleni tak jak my. Jedyne minusy które i tak nie zaważyły na pobycie to brak piaszczystej plaży i łazienki troszkę małe poza tym bardzo pozytywnie.
Odradzam tylko ludziom szukającym imprez i nocnych zabaw bo tam tego nie znajdą a cała reszta będzie zadowolona.

Termin pobytu: czerwiec 2015
4  Dziękujemy, 577marcint
Zrecenzowano: 30 września 2014

W miesiącu wrześniu wraz z Żoną wypoczywaliśmy w tym hotelu. Wybraliśmy go z powodu ciszy i położenia. Hotel spełnił nasze życzenia. Jest położony na wsi. Do miasta Zakynthos jest 12 km. Mieliśmy wypożyczone auto, które rozwiązało nasze poruszanie się po wyspie. Na terenie hotelu jest basen, a właściwie dwa. Zawsze czyste. Przy samym hotelu znajduje się bardzo kameralna plaża. Pokoje nie duże, ale wyposażone w najbardziej potrzebne rzeczy, takie jak lodówka, suszarka do włosów, telewizor i sprawną klimatyzację. Kuchnia bardzo urozmaicona. posiłki w ciągu naszego 7 dniowego pobytu nie powtarzały się. Jedynie śniadania były letnie. To były plusy. Teraz mankament. Dotyczy sprzątania. Pokój sprzątany był bardzo nie dokładnie, łóżka nie zasłane. Ręczniki przez pobyt wymieniono 2 razy. Czystość sprzątanej łazienki......szkoda pisać. Mimo wszystko polecam ten hotel dla miłośników ciszy i spokoju.
Pozdrawiam.
Mirosław Słowikowski

Wskazówka dotycząca pokoi: Od wysokiego parteru w górę.Pokoje niżej położone to "piwnice"
Termin pobytu: wrzesień 2014
3  Dziękujemy, Miroslaw S
Zrecenzowano: 6 września 2014

Bardzo spokojny, zadbany, czysty, cudownie położony hotel. Cudowne położenie dla tych osób które cenią spokój i ciszę. Ciszę zakłócają jedynie koguty :) Daleko do najbliższej wioski, 10-15 minut spacerkiem do sklepu. Wokół gaje oliwne i morze. W pobliżu trzy tawerny, dwie rybne i grill.
Jedzenie w hotelu dobre, wybór wprawdzie niewielki ale każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa uprzejma i pomocna. Do obiadu i kolacji napoje podawane przez kelnerów ale szło im to dosyć sprawnie i nie trzeba było długo czekać. Dwa baseny i platformy z leżakami przy morzu ( coś w rodzaju plaży ). Morze ma wszystkie odcienie błękitu , woda kryształ - na koniec sierpnia bardzo ciepła, dno kamieniste. Kawałek codziennie oczyszczany przez obsługę z kamieni i ewentualnych jeżowców ( przy okazji odbywało się polowanie na ośmiornice ) :)
Zaskoczyła mnie spora ilość dzieci ( w wieku ok. 6-10 lat ) bo wydawałoby się że hotel raczej nie jest przeznaczony dla rodzin z dziećmi. Brak animacji i jakichkolwiek rozrywek - ale dzieciaki radziły sobie świetnie. Dla nas cisza i spokój to było to czego szukaliśmy więc to jak najbardziej na plus. Widoki praktycznie z każdego miejsca obłędne. I widok z leżaka na Kefalonię.
Pokoje dosyć spore, zadbane, łazienka z wanną, bardzo ładna i czysta. Sprzątane codziennie , ręczniki wymieniane w razie potrzeby.
Zdecydowanie polecam hotel dla tych co cenią sobie kameralność i piękne widoki.

Termin pobytu: sierpień 2014
Dziękujemy, Mara760