Zrecenzowano: 6 września 2014

Bardzo spokojny, zadbany, czysty, cudownie położony hotel. Cudowne położenie dla tych osób które cenią spokój i ciszę. Ciszę zakłócają jedynie koguty :) Daleko do najbliższej wioski, 10-15 minut spacerkiem do sklepu. Wokół gaje oliwne i morze. W pobliżu trzy tawerny, dwie rybne i grill.
Jedzenie w hotelu dobre, wybór wprawdzie niewielki ale każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa uprzejma i pomocna. Do obiadu i kolacji napoje podawane przez kelnerów ale szło im to dosyć sprawnie i nie trzeba było długo czekać. Dwa baseny i platformy z leżakami przy morzu ( coś w rodzaju plaży ). Morze ma wszystkie odcienie błękitu , woda kryształ - na koniec sierpnia bardzo ciepła, dno kamieniste. Kawałek codziennie oczyszczany przez obsługę z kamieni i ewentualnych jeżowców ( przy okazji odbywało się polowanie na ośmiornice ) :)
Zaskoczyła mnie spora ilość dzieci ( w wieku ok. 6-10 lat ) bo wydawałoby się że hotel raczej nie jest przeznaczony dla rodzin z dziećmi. Brak animacji i jakichkolwiek rozrywek - ale dzieciaki radziły sobie świetnie. Dla nas cisza i spokój to było to czego szukaliśmy więc to jak najbardziej na plus. Widoki praktycznie z każdego miejsca obłędne. I widok z leżaka na Kefalonię.
Pokoje dosyć spore, zadbane, łazienka z wanną, bardzo ładna i czysta. Sprzątane codziennie , ręczniki wymieniane w razie potrzeby.
Zdecydowanie polecam hotel dla tych co cenią sobie kameralność i piękne widoki.

Termin pobytu: sierpień 2014
Dziękujemy, Mara760
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2014

Przeczytaliśmy większość opinii na temat hotelu i z jednym musimy sie zgodzić-czysto,spokojnie i leniwie czyli tak jak chcieliśmy tak jest...ale jedzenie..no cóż....napisze tak: to co zobaczysz w pierwszym dniu na śniadanie bedzie przez kolejny tydzień CALY CZAS TO SAMO! Po 3dniu skapitulowalismy i przenieslismy sie z kolacja do tawern..... Szczerze mówiąc to KEphalonia była lepsza....... Pisząc ta opinie nadal jestem w tym hotelu i np pan sprzątający mógłby sobie darować koszenie trawników wielka głośna kosiara kiedy wszyscy nad basenem......... Średnie to a tak jest codziennie.....

Termin pobytu: sierpień 2014
1  Dziękujemy, Damiento
Zrecenzowano: 23 czerwca 2014

Bardzo piękny, spokojny i czysty hotel. Położony na wsi, z daleka od zgiełku. Wyjątkowo smaczna i bogata kuchnia. Miła obsługa, chociaż .... kierownik restauracji preferuje niestety niemieckojęzycznych klientów... Mankamentem jest to, że trzeba upominać się o wymianę ręczników.

Wskazówka dotycząca pokoi: Miałem pokój z bocznym widokiem na morze - polecam. Nie wszystkie pokoje moją taki widok. Proszę zwrócić uwagę.
Termin pobytu: czerwiec 2014
1  Dziękujemy, Marek R
Zrecenzowano: 5 października 2013

Byliśmy przedostatnim turnusem, hotel bardzo ładny, pokoje czyste, wspaniała obsługa ( od kwietnia non stop ), jedzenie bardzo greckie i urozmaicone. Jeżeli ktoś chce spędzić spokojne wakacje, z dala od zgiełku codzienności, to jest godny polecenia. Do miasteczka, gdzie są nocne atrakcje ( bary, tawerny, dyskoteki ) około 4 km. Polecamy!!

Termin pobytu: październik 2013
4  Dziękujemy, Macster2013
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2013

Hotel pięknie położony, serwis plażowy i kelnerzy w porządku. Pokoje w bocznej części blisko szamba, więc nieźle "zalatywało", smrud nie do wytrzymania. Sprzątanie w pokojach polegało na wyniesieniu śmieci, zmiana ręczników i pościeli w jakimś dziwnym, niezrozumiałym schemacie, raz na 2-3 dni. Zależy jak leży. Oczywiście zawsze mogło być gorzej, raczej nie można się niczego lepszego spodziewać po Grecji,,

Termin pobytu: lipiec 2013
Dziękujemy, Zuzkape