“Bardzo smaczne jedzenie, kuchnia”
Ammos Taverna — recenzja

Ammos Taverna
Nr 3 wśród 102 Restauracje (Zakynthos Town)
Kuchnie: Grecka, Owoce morza, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Bardzo smaczne jedzenie, kuchnia typowo grecka, domowa. Przyjemna atmosfera, obsluga przemila, po posilku kazdy dostaje deser oraz kieliszek domowej nalewki gratis. Ceny rozsadne. Polecamy przyjsc tu na kolacje, najfajniej siedzi sie w ogrodku po zachodzie slonca

Dziękujemy, pepkalulka

Przez przypadek trafiliśmy do tej tawerny. Jest kilka obok.siebie. Tylko tutaj czekaliśmy do godziny 13.00 kiedy żona przyjdzie gotować. Jedliśmy talerz owoców morza (ammos sea food) oraz dorada. Dostaliśmy domowe wino i wode oraz ciastko. Owoce morza oraz ryby świeże, pyszne, wyśmienicie przyrządzone. Wyśmienita kuchnia rodzinna,domowa. Ceny wyższe minimalnie niz obok ale jakoś obłędna. Na koniec kieliszek grappy. Polecam wszystkim przyjdźcie tutaj i poczujcie to niebo w gębie !
Dziękujemy za pyszne jedzenie: Janek, Gregor, Karolina i Klaudia.

Dziękujemy, Karolina B
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Doskonala grecka kuchnia z owocami morza na czele. Fantastyczna i typowo grecka obsługa, humor, usmiech, zarty i.... gratisowy bimberek z ciastkiem na podziekowanie :) jedzenie swietne od zupy rybnej, po talerz owoców morza.... a do tego lokalizacja w pięknym parku, tuż obok placu zabaw (dzieci jak się znudza jedzeniem, mogą się wyszumieć... a dorośli konsumowac w spokoju :-)))

Dziękujemy, Jarosław M
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

bardzo uprzejmi, kulturalni. jedzenie może nie wielki wybór, ale świeże smaczne. Miła atmosfera. Położenie w centrum ale spokojne miejsce, blisko portu.

Dziękujemy, LucynkaKielce
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu głodnemu turyście. Jedzenie super, ceny ok obsługa genialna :) Sympatyczne miejsce ok

Dziękujemy, PatrykK621

Ammos Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakynthos Town, Zakintos

Byłeś(-aś) w Ammos Taverna? Podziel się wrażeniami!