Zakynthos Town

“Rewelacyjna”
Varkarola — recenzja

Varkarola
Nr 11 wśród 102 Restauracje (Zakynthos Town)
Kuchnie: Tania restauracja, Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Bardzo dobre jedzonko, sxybko podane i do tego gorące. Ceny ciut wyższe niż dalej od wody. Jak to przy głównej promenadzie

Dziękujemy, zebyszekc

Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Jestem zaskoczona opiniami jakie widzę. Bo ja jeszcze nie jadłam w Grecji tak wdtretnego jedzenia. Pierwszy raz spotkałam się z tym żeby Grecja salatka i oliwą w Grecji były okropne. Bardzo słabe tłuste jedzenie skończyło się niestrawnością. Karaluchy ubiegające obok restauracji robiły mnie całkowicie. W środku brudno i bardzo długo się czeka.
Mega nie polecam. Serio gorzej w Grecji nie jadłam od 20 lat

Dziękujemy, Aleksandra Z
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018

Przesympatyczna tawerna z widokiem na marinę Zakynthos. Smaczne, dobrze doprawione, ciepłe potrawy, duże porcje, nie do przejedzenia! Darmowe wifi. Krótki czas oczekiwania
Polecam tamtejsze souvlaki :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, nysztelmarcjanna
Zrecenzowano 31 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pysznie, miło, tanio, pysznie:) polecam. Lokal zadbany, wystrój ony w stylu greckim, obsługa bardzo miła, jedzenie absolutnie genialne. Nic tylko jesc

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Karol B
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjazna atmosfera, muzyka grana na żywo i przede wszystkim wspaniałe jedziecie(polecam "mother plate") w bardzo przystępnych cenach..

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, LukGroch

Varkarola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakynthos Town, Zakintos

Byłeś(-aś) w Varkarola? Podziel się wrażeniami!