Zrecenzowano: 3 września 2019

Bardzo fajne miejsce na tygodniowe leniuchowanie. Jedzenia w bród i smaczne, baseny w porządku, oczywiście o 7 rano już pozajmowane leżaki zarówno nad basenem jak i w pierwszych rzędach na plaży. Na plaży zawsze można było coś znaleźć, z basenem już różnie. Beach manager niby sprawdza i zbiera ręczniki z ewidentnie nie używanych miejsc.
Standard taki hm... Niby rzeźby i złocenia a jednocześnie pleśń w kącie prysznica albo dziura w ścianie zakryta kawałkiem drewna :) Ale to nic zaskakującego, inne poczucie estetyki i dbałość o szczegóły po prostu.
Nie zauważyłam żeby goście z Turcji byli lepiej traktowani, wystarczyło nawiązać kontakt wzrokowy z kelnerem i uśmiechnąć się a natychmiast podchodził. W trakcie naszego pobytu niewielu Polaków, za to wielu Słowaków/Czechów i animatorzy z tych krajów. Wokół hotelu pustynny krajobraz, więc dwa tygodnie bez wycieczek mogą być nieco nudne. W opiniach chwalone są animacje, my akurat wcześniej w innych miejscach trafialiśmy na dużo lepsze ale to kwestia gustu. Faktem jest, że w trakcie dnia można zażyć różnych sportów o ile tylko kondycja pozwala.
Jak dla mnie największy minus to stale rozmagnesowane karty do pokoi, mieliśmy ich na koniec 4 sztuki a i tak 3 razy zdarzyło się, że nie dało się wejść i trzeba było iść do recepcji, gdzie pracownik z anielskim spokojem przywracał karty do życia. My traktowaliśmy to już jak hazard i robiliśmy zakłady, która karta zadziała :)
Jednak nie czepiając się szczegółów hotel bardzo fajny, godny polecenia.

Dziękujemy, Katarzyna O
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Bardzo duży obiekt z dużą ilością atrakcji oraz barów all inclusive.
Miła i przyjazna obsługa lecz angielski język pozostawia wiele do życzenia ;)
Sporym problemem są tzw. goście lokalni ! Głośni i wszystko im wolno :|

Na 6+ dla ekipy animacyjnej, mimo, że nie jest po polsku, ich otwartość oraz zaangażowanie jest na najwyższym poziomie. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Odwiedziliśmy wiele hotelów ale ten Animation Team is The best !!!!!!!!!!!! :)

Dziękujemy, Dominik W
Zrecenzowano: 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem mogę polecic, jako miejsce odpoczynku dla całej rodziny! Bardzo dobre warunki zakwaterowania, pyszne jedzenie i picie! Thank you guys for the perfect animations not only for kids and for a very positive contact with the guests, great Job!

Dziękujemy, 135justynaw
Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel dla wymagających. Nie znalazłam absolutnie żadnego minusa. Jedzenie i picie na najwyższym poziomie, miejsce genialne. Polecam każdemu. Piękny obiekt nad samym morzem. Zarówno dla rodzin z malutkimi dziećmi jakim tymi starszymi. Baseny ze zjeżdżalniami podzielone wiekowo.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Evela80
Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Sztosik wakacje, przyjazna animacja. I recommend that hotel, restorant, beach clear, room very good. Thanks for animation exactly for Alina and Mertcan ;) basen fajny, duzy czysty dobre jedzenie i nie mam zarzutów

Dziękujemy, David T