Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Bardzo duży obiekt z dużą ilością atrakcji oraz barów all inclusive.
Miła i przyjazna obsługa lecz angielski język pozostawia wiele do życzenia ;)
Sporym problemem są tzw. goście lokalni ! Głośni i wszystko im wolno :|

Na 6+ dla ekipy animacyjnej, mimo, że nie jest po polsku, ich otwartość oraz zaangażowanie jest na najwyższym poziomie. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Odwiedziliśmy wiele hotelów ale ten Animation Team is The best !!!!!!!!!!!! :)

Dziękujemy, Dominik W
Zrecenzowano: 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem mogę polecic, jako miejsce odpoczynku dla całej rodziny! Bardzo dobre warunki zakwaterowania, pyszne jedzenie i picie! Thank you guys for the perfect animations not only for kids and for a very positive contact with the guests, great Job!

Dziękujemy, 135justynaw
Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel dla wymagających. Nie znalazłam absolutnie żadnego minusa. Jedzenie i picie na najwyższym poziomie, miejsce genialne. Polecam każdemu. Piękny obiekt nad samym morzem. Zarówno dla rodzin z malutkimi dziećmi jakim tymi starszymi. Baseny ze zjeżdżalniami podzielone wiekowo.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Evela80
Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Sztosik wakacje, przyjazna animacja. I recommend that hotel, restorant, beach clear, room very good. Thanks for animation exactly for Alina and Mertcan ;) basen fajny, duzy czysty dobre jedzenie i nie mam zarzutów

Dziękujemy, David T
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Piękne miejsce, bajeczne wręcz. Atrakcji mnóstwo na kazdy dzień coś fajnego, drinki leją z oryginalnych alkoholi i tyle ile dusza zapragnie, wybór jedzenia kosmiczny naliczyłem 40 stoisk na każdym po 3-4 dania. Zastawa taka znieniana jest 3 razy dziennie na śniadanie lunch i kolację. Pomiędzy tymi posilkami są jeszcze inne miejsca gdzie można zjeść pizzę albo dania z grilla czy hamburgera. Plaża bardzo ładna, tam również kelnerzy co chwilkę proponują drinki z baru plażowego, piękne molo. Dla lubiących prywatne miejsca są specjalne pawilony, ale dodatkowo platne aczkolwiek piękne i z wyposażeniem, lodówka, ekspres do kawy i bieżącą woda do spłukania piasku. Główny basen przepiękny, drugi jeszcze bardziej wygodny z miękkimi materacami i barem tuż przy nim jest dla osób 16+, to tak aby dorośli bez dzieci również mieli spokojne miejsce dla siebie. Główny budynek zapierający dech w piersi, pokoje w głównym cudne, ale te w domkach obok też naprawdę śliczne z kwiecistymi alejkami i wszędzie rosnącymi palmami. Kasyno to nie dla mnie atrakcja, ale też prezentuje się świetnie - tu potrzeba by było jakiegoś zawodowca do oceny. Jedyne do czego można się przyczepić to generalnie dalekie od ideału wykończenie detali. Widać że na użyte materiały do bydowy inwestor nie szczędził pieniędzy, ale detale wykończenia nie powalają jakością. Jakieś niedomalowane elementy, widoczne łączenia na regipsach, czy niechlujnie położony silikon w łazienkach. To jednak naprawdę mały detal i nie odbiera radości z przebywania w tym miejscu. Jesteśmy z rodzinką tutaj już tydzień został nam drugi i na dobrą sprawę zdążyliśmy się nacieszyć tylko garstką atrakcji i spróbować niewielkiej części jedzenie. Bez wątpienia chciałbym tutaj jeszcze wrócić. Polecam serdecznie!

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieszkaliśmy w części Holiday Vilige. Przyjemne pokoje, bardzo wygodne łóżka.
Dziękujemy, ubogdal