Niesamowite

Tutaj trzeba być

Zrecenzowano: 3 maja 2018
zz215
Gdańsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 198)

Zrecenzowano: 17 maja 2018

Warto tu przyjść, żeby zjeść przepyszne sushi! Bywają kolejki ale warto poczekać. Byliśmy ok 13 i nadal wiele miejsc było otwartych

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, AgataS25
Zrecenzowano: 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Hala targowa pełna egzotycznych ryb i skorupiaków. Wszechobecny tuńczyk i dźwięk pił porcjujących rybę. Sprzedawcy raczej nieprzychylni turystom, którzy po prostu im przeszkadzają. Po targu obowiązkowe sushi w jednym z pobliskich barów.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, zz215
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2018

Koniecznie trzeba odwiedzić ten targ będąc w Tokio. Najlepiej z samego rana i warto zarezerwować sobie trochę czasu. W budynku jest dużo stoisk z owocami morza. Tuż obok uliczki z restauracjami. Najlepsze sushi na świecie!!! Wszędzie smacznie, nie ma co wybierać za długo lokalu. Poza tym sklepiki z nożami do sushi czy przyprawami. Gwarno i kolorowo. Poza tym główna hala gdzie handluje się rybami też warta zobaczenia.
Ale to co najwspanialsze to licytacja tuńczyka. Najlepiej w punkcie informacyjnym dowiedzieć się wszelkich szczegółów. Nie odbywa się w każdy dzień a właściwie noc. Jest to darmowa atrakcja.Trzeba przyjechać tam pomiędzy 2 a 3 w nocy. Potem czeka się do ok 5 rano i w 2 grupach po 40 lub 60 osób (nie pamiętam dokładnie) w asyście ochrony wchodzi się na licytację tuńczyka. WARTO!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, wro1974
Zrecenzowano: 5 listopada 2017

W przewodnikach piszą, że market jest otwarty dla turystów w godzinach od 9:00-14:00 wiec postanowiliśmy tam dotrzeć ok 11:00 w porze wczesnego lunchu aby obejrzeć stoiska z rybami i skosztować sashimi w okolicznych restauracyjkach i barach. To co nas zaskoczyło, to fakt że już o 11:00 market się zamykał. Nieliczne stoiska prezentowały resztki ryb i owoców morza. Większość stoisk była spakowana i zamknięta - więc rada - jak tam jechać to wcześniej. Druga sprawa to tłumy ludzi - praktycznie brak możliwości zjedzenia czegokolwiek w okolicy bez 1-2 godzinnego oczekiwania w kolejce na stolik (ok 12:00 sic!) Z tego powodu zdecydowaliśmy się na nigiri z tuńczykiem "na wynos" - okazały się bardzo dobre ale jedzenie ich przepychając się w gęstym tłumi już nie. Ogólnie mieliśmy większe oczekiwania miejsce trochę rozczarowało - w Japonii świeże ryby można zjeść prawie wszędzie więc raczej odradzam wyprawę na Tsukiji Market.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
1  Dziękujemy, MarekR440
Zrecenzowano: 9 września 2016

Imponujący targ rybny, który najlepiej zwiedzać wcześnie rano. Można wybrać spośród wielu lokali miejsce na degustację świeżego sushi.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
Dziękujemy, zuontheroad