Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019

Mieliśmy przecudowny domek na wodzie - wszystko nowe, czyściutkie, serwis porządkowy 2 x dziennie, wygodne łóżko, świetne wyposażenie, po prostu idealnie. Wyspa jest mała, ale piękna z bujną roślinnością i zjawiskowym, cudownym, nie spotykanym nigdzie indziej jeziorkiem. Wokół tego jeziora zlokalizowana jest jedna restauracja, jeden bar i recepcja. Druga restauracja ma widok na morze, a drugi bar położony jest przy pięknej piaszczystej plaży skąd można obserwować najpiękniejsze zachody słońca. W barach doskonała obsługa i imponująca paleta markowych drinków (niektóre dodatkowo płatne). W restauracjach również miła obsługa kelnerska, a wyżywienie jest w pełni zadowalające. Hotel organizuje codziennie jakieś wycieczki i w opcji All jedna jest gratis … a pozostałe za rozsądną odpłatnością. Jest również dodatkowo centrum nurkowania, gdzie w ofercie są bardziej profesjonalne podwodne wyprawy. Jest też wypożyczalnia sprzętu wodnego typu kajaki, jetski, itp. Niesamowity jest szef hotelu, który na naszą prośbę zorganizował nam prywatną wycieczkę na bezludną wyspę. Było wspaniale - jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Nie mogę też nie wspomnieć jakimi niesamowitymi niespodziankami obdarowało nas szefostwo hotelu z okazji urodzin żony - to były jej najlepsze urodziny. Dziękujemy.
Podsumowując hotel ten zdecydowanie polecam … po prostu szkoda nam było po 11 dniach z niego wracać.

Termin pobytu: marzec 2019
1  Dziękujemy, Piotr K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dreamland, Front Office Manager, Dreamland The Unique Sea & Lake Resort / SpaOdpowiedź udzielona 17 kwietnia 2019

Dear Penetrator023

Thank you for leaving such wonderful review in Trip advisor.

We are happy to know that you enjoyed every bit of your vacation in Dreamland , and we are delighted to be part of that. The heart warming and kind words keep our team motivated and desired to make sure all our guest leave our small of paradise with SMILE.

We hope that we are able to welcome you back to our Island in the near future.

Thank you and Wish you a lovely day.

Warm regards,
Ibrahim