“Polecam”

Młyn Gąsiorowo Restaurant
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Gąsiorowo)
Zrecenzowano 9 września 2019

Warto!!! Jedzenie pyszne, szczególnie policzki wołowe i schabowy z kością. Przepiękny teren, super plac zabaw, hamaki, zwierzaki. Bosko!!! Nigdzie w okolicy Pułtuska nie można tak dobrze zjeść i odpocząć. Polecam!

Dziękujemy, Agnieszka N

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Byłem z rodziną, trochę przypadkiem. Duży plac zabaw, hamaki w cieniu, kozy, kaczki, gęsi i kury. Dziecko zachwycone, szczególnie kozami. Zupa pomidorowa - mniam. Karkówka - mniam. Szarlotka z cynamonem - mniam. Porcje duże, ceny małe. Mimo dużej imprezy zamkniętej, nakarmili z uśmiechem. Na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Robert M
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne domowe jedzonko i rodzinna atmosferaGorąco polecam!! Idealne miejsce na przystanek w czasie podróży.

Dziękujemy, Aneta S
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie! Dla miesożerców, wegetarian i wegan. Wyjątkowe smaki i przemiła atmosfera. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Paulina Z
Zrecenzowano 10 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ciężko opisać słowami. Miejsce z przepysznym jedzeniem. Naturalne produkty prosto od lokalnych dostawców jak i wiele produktów ktore są wykorzystywane pochodzą z ogródka właścicieli. Właściciele wkładają wiele serca by od lat w tym miejscu było najlepsze tradycyjne jedzenie. Polecam dokonać rezerwacji bo inaczej może być ciężko z miejscem. Od kilku lat jesteśmy z rodziną wiernymi fanami wybierania się do Gąsiorowa na święto gęsiny. Prawdziwa uczta dla podniebienia

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Magdalena K

Młyn Gąsiorowo Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pułtusk, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Młyn Gąsiorowo Restaurant? Podziel się wrażeniami!