“Świetne włoskie jedzenie”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Trattoria Da Giuseppe
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Próbowaliśmy różnych makaronów oraz rekina i wszystkie dania były znakomite. Nie próbowaliśmy pizzy, ale musimy tu wrócić! Miejsce zdecydowanie warte polecenia.

1  Dziękujemy, figlarzPL

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam gorąco wszystkim kochającym włoskie smaki. Miejsce bardzo klimatyczne z bogatym menie. Jest z czego wybierać wszystkie dania robione z włoskich składników i jest to wyczuwalne podczas konsumpcji. Każdy coś znajdzie tu dla siebie.

Dziękujemy, rados_awc131
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza w Starogardzie, owoce morza na bardzo dobrym poziomie. Restauracja do, którego naprawdę warto się wybrać. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, 110ryszardw
Zrecenzowano 16 lutego 2019

Pierwsza wizyta w Trattorii - znakomite jedzenie. Druga - po prostu dobre, trzecia - tylko pizza była smaczna. Nie wiem od czego to zależy, ale karmią bardzo nierówno. Za pierwszym razem jadłem rosół wołowy z pierożkami, wywar był pyszny i aromatyczny, tortellini smaczne. Kolejna wizyta, te same danie - wywar wyglądał jak z zupki chińskiej, tortellini zupełnie w innej formie i bez smaku. Smażone owoce morza - pierwsza wizyta podano krewetki, mule i kalmary, kolejna - w tym samym daniu kalmary, krewetki i kawałki ryby. Pizza niezmiennie smaczna. Wygląda na to, że aby zjeść tu dobrze potrzeba nieco farta. Dużym minusem jest kiepska wentylacja, po wizycie ciuchy z powodu zapachu nadają się do prania.

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, gwaram
Zrecenzowano 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza, pyszne makarony, wszystko przygotowane na bazie wysokiej jakości włoskich produktów, krótki czas oczekiwania - super miejsce, polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Alicja W

Trattoria Da Giuseppe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Starogard Gdański, Pomorskie

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Da Giuseppe? Podziel się wrażeniami!