“Polecam”
Restauracja Browar — recenzja

Restauracja Browar
Opis: Witamy Państwa na naszej stronie. Nasza restauracja składa się z sali na parterze która w dzień pełni rolę miejsca z rodzinnymi obiadami, a wieczorem klimatycznego pubu z bogatą ofertą regionalnych rzemieślniczych piw. Poza tym do Państwa dyspozycji posiadamy urokliwy ogródek nad kanałem rzeki Wierzycy w sąsiectwie zabytkowych murów obronnych. W chłodniejsze dni mamy możliwość opuszczenia foliowyc
Zrecenzowano 9 września 2018

Smaczne jedzenie, chociaż pizza cisto troszeczkę przypalone ale nadrobione dodatkami , dobre ceny. Duży wybór piw regionalnych , mila obsługa. Polecam

Dziękujemy, Wojtek A
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja browar pomimo nazwy mogłoby wskazywać, że jest głównie miejscem schadzek okolicznych "piwoszy". Jednak juz od wejscia do restauracji czuje sie mila atmosfere, przyjemne wnetrze. W momencie kiedy tam bylismy oprocz nas byla jeszcze jedna rodzina z dziecmi (godzina wieczorowa w weekend).
Zamowilismy pierogi z miesem ktore byly bardzo dobre, ciasto dobrze zrobione i mieso ktore faktycznie jest miesem.
Dodatkowym plusem jeszcze jest mila obsluga oraz krotki czas oczekiwania (z tym, ze zamawialismy tylko pierogi wiec niewiem jak z innymi daniami)
Polecam dla osob przejezdzajacych przez Starogard i chcacych dobrze zjesc za nie duze pieniadze :)

Dziękujemy, Wiktoria P

Restauracja Browar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Starogard Gdański, Pomorskie
Starogard Gdański, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Browar? Podziel się wrażeniami!