Starogard Gdański

“Bardzo smaczne”
Pepe Nacho — recenzja

Pepe Nacho
Zrecenzowano 13 września 2019

Bardzo smaczne jedzenie, super klimat, łagodnie lub ostro, wyśmienite burgery z wołowiny, sympatyczna obsługa

Dziękujemy, Justyna T

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dawniej bardzo często odwiedzaliśmy to miejsce z rodziną jak znajdowało się na ul. Nowowiejskiej. Fajne przestronne i przytulne miejsce z Meksykańskim jedzeniem i dużym parkingiem zachęcające do spędzenia czasu z dziećmi, ale od jakiegoś czasu przenieśli się do centrum miasta do małej klitki ze słabym wyciągiem zapachów z kuchni. Parking miejski płatny z brakiem miejsc do zaparkowania ciasno i jakiś nie zachęca do siebie. Wchodzisz pachnący a wychodzisz śmier... byliśmy raz i więcej nie wrócimy. Kiedyś piękna restauracja a teraz klitka z jedzeniem. Jedzenie się nie zmieniło dalej pyszne ale otoczenie i zapachy już nie zachęcające.

Dziękujemy, rados_awc131
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie w smaku jak również i w jakości. Mile spędzony czas z dziećmi. Polecam zwłaszcza Tacosy

Dziękujemy, Weronika L
Zrecenzowano 6 listopada 2018

Potrawy meksykańskie bardzo smaczne i do tego przyzwoite ceny.
Kto lubi kuchnię meksykańską musi odwiedzić to miejsce.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Sebastian P
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018

Pepe Grill to restauracja ze sporym potencjałem, ale niewykorzystanym. Hamburgery smaczne, ale uwaga na cebulę - pakują ją ponad miarę. W standardowym hambuksie jest zazwyczaj cebula surowa i krążki cebulowe - czyli cebula w panierce. Rozumiem, że to tanie warzywo, ale bez przesady. Kuchnia meksykańska opiera się na produktach z Tesco, nic specjalnego. Jak dla mnie hitem są stripsy - smaczne, chrupiące i dużo. Obsługa - dramat. Na kelnerkę czeka się wiekami, a na zamówienie - jeszcze dłużej. Osobom ze Starogardu polecam zamówić telefonicznie i odebrać na miejscu, doliczając do czasu realizacji min. 15 min.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, gwaram

Pepe Nacho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Starogard Gdański, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pepe Nacho? Podziel się wrażeniami!