“bardzo nierówno”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pepe Nacho
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018

Pepe Grill to restauracja ze sporym potencjałem, ale niewykorzystanym. Hamburgery smaczne, ale uwaga na cebulę - pakują ją ponad miarę. W standardowym hambuksie jest zazwyczaj cebula surowa i krążki cebulowe - czyli cebula w panierce. Rozumiem, że to tanie warzywo, ale bez przesady. Kuchnia meksykańska opiera się na produktach z Tesco, nic specjalnego. Jak dla mnie hitem są stripsy - smaczne, chrupiące i dużo. Obsługa - dramat. Na kelnerkę czeka się wiekami, a na zamówienie - jeszcze dłużej. Osobom ze Starogardu polecam zamówić telefonicznie i odebrać na miejscu, doliczając do czasu realizacji min. 15 min.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, gwaram
Zrecenzowano 13 maja 2018

Dobre miejsce na lunch, zwłaszcza dla wielbicieli burgerów, które są naprawdę niezłe.
Polecam też tak zwane kociołki.
Minusem jest to, że czasem trzeba dosyć długo czekać, szczególnie gdy njest sporo zamówień "na wynos".

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, gregskim2016

Pepe Nacho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Starogard Gdański, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pepe Nacho? Podziel się wrażeniami!