“Świetne miejsce”

Dzienna Dawka Kawiarnia
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kawa i kanapki w mieście. Polecam każdemu. Miejsce ma fajny klimat. Wszystko świeże i robione na miejscu.

Dziękujemy, 438sebastiang

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Kawa dobra niestety ciasta mikroskopijnej wielkości. Cena jak za kawę i ciasto powala na kolana. Zdecydowanie zbyt drogo

Dziękujemy, Jadwiga F
Zrecenzowano 5 maja 2019

Polecam przede wszystkim kawę - świetna. W kawiarni swobodna atmosfera, w tle dobra muzyka. Miejsce ma potencjał do rozwinięcia się.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Patrycja M
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce zdecydowanie do odwiedzenia w Starogardzie, super kawa, niezle brownie z malinami, dobra muzyka i rewelacyjna obsluga. Totalne zaskoczenie, nie spodziewalam sie takiego miejsca w Starogardzie Mam nadzieje, ze miejsce to nie zniknie z mapy Starogardu

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, majarzena
Zrecenzowano 23 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Kawa doskonała, delikatna, aromatyczna. Sernik z truskawkami wyborny. Wspaniała obsługa, właściciel doradzał nam, poczęstował,, arbuzowym nektarem,,. Klimatyczne wnętrze i dobra muzyka. Gorąco polecam.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Anna K

Dzienna Dawka Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Starogard, Pomorskie

Starogard Gdański, Pomorskie
Starogard Gdański, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Dzienna Dawka Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!