“Bardzo dobra restauracja”

Nowy Spichlerz Restauracja
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Tomaszowice)
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo dobra restauracja, jesteśmy tam po raz kolejny. Miejsce ciekawe, meny oryginalne. Może nie powala, ale naprawdę sensowny wybór ciekawych rzeczy.

Dziękujemy, 839tomasz

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji genialne jedzenie i profesjonalna obsługa. Zdecydowanie miejsce godne polecenia. Miejsce przyjazne dzieciom. Trafione przypadkiem poprzez TripAdvisor w poszukiwaniu okolicznych ciekawostek kulinarnych. Szkoda tylko że zostaliśmy "grzecznie" zawróceni przez pana z ochrony nakręcając na rondku z informacją "... bo szef nie lubi jak się przejeżdża koło jego Maybacha". Myślałem że mając takie auto ma się odpowiednie ubezpieczenie lub inne miejsce bezpiecznego parkowania.
Generalnie restaurację polecam.

Dziękujemy, Darek_z_Chrzanowa
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Trafiliśmy przypadkiem na godzinę przed zamknięciem. Jedzenie wyszukane i przepyszne i fajnie podane. Bardzo miła obsługa. Gorąco polecam!

Dziękujemy, piotrj081
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

W czasie naszego wesela mielismy okazje kilka razy zjesc obiad w Spichlerzu. Jedzenie bardzo dobre i nawet menu dla dzieci! Restauracja niedawno odnowiona i takze dla dzieci plac zabaw. Kelnerowi troche brakowalo usmiechu na twarzy ale po kilku dniach zauwazylismy ze bylo za malo obslugi i nasz biedny kelner juz nie wyrabial przy takiej ilosci ludzi. Duze brawa jednak za szybka obsluge i krotkie czekanie na dania! Brakowalo jednak kogos kto by stal za barem i go obslugiwal. Kelner musial robic wszystko sam: przyjmowac zamowienia, nalewac drinki, sprzatac i podawac i to na dwie sale i taras. Spisal sie jednak bardzo dobrze w tej sytuacji.
1 dzien przed weselem mielismy na grilla na ok 70 osob i obsluga byla znakomita! Jedzenie tez pyszne, polecamy!!

Dziękujemy, MartaNoppert
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie cudowne. Obsługa profesjonalna i bardzo miła. Kucharze to mistrze w swoim fachu. Najlepsze jedzenie jakie jedliśmy. Miejsce bardzo klimatyczne. To była sama przyjemność!!!

Dziękujemy, Monika J

Byłeś(-aś) w Nowy Spichlerz Restauracja? Podziel się wrażeniami!