Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kulinarna uczta nie tylko dla podniebienia. Pięknie podane, pyszne i świeże. Z minusów w paście z pstrąga była taka ilość ości, że oddałam ją w całości kotom grasującym pod stolikami. Poza tym na prawdę warto odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, kamilasyst
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel znajduje się na terenie starego folwarku, pokoje zlokalizowane w kilku miejscach - w pałacu, oficynie nad recepcja, nad restauracją w nowo wybudowanym lokalu oraz w starych zabudowaniach po stajniach (chyba). Mieszkaliśmy w oficynie, pokój przestronny, czysty, zadbany, okna z widokiem ma pałac, bardzo przyjemnie. Teren kameralny, bardzo duży i zadbany, przygotowany do pobytu dzieci w różnym wieku - miejsca do gry w piłkę, plac zabaw, niewielki park przy palacu możliwość łowienia ryb, osobna sala sportowa, sala zabaw, basen, oraz oczywiście stadnina koni. Ze względu na dużą przestrzeń bawiące się dzieci nie zakłócają panującego tam spokoju. Przyjemnie prowadzone kursy pieczenia pizzy dla dzieci. Obsługa bardzo uczynna. Posiłki bardzo dobre, dania z karty również smaczne. Bardzo polecam!

Dziękujemy, K9314EQmary
Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ładnie, drogo, ale chociażby na kawę z Pavlovą warto się skusić, i pospacerować po zadbanym i odzyskujący blask terenie. Zapewne świetne miejsce na spotkania biznesowe. Miejsce z bardzo ciekawą historią, którą doceniają obecni właściciele.

Dziękujemy, FrajdekW
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Palacmortegi, Kierownik sprzedaży, Pałac Mortęgi Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za opinię. My też lubimy nasze desery - cukierniczka jest fenomenalna. Zapraszamy!

Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Achh, co to była za kolacja. Przepyszne zupy - grzybowa oraz tajska - palce lizać. Szeroki wybór dan, przepyszny sandacz, wyśmienite dodatki.
Dobre walentynkowe drinki, miła, kompetentna obsługa.
Przepiękny kompleks pałacowy, można poczuć się jak w bajce. Pokoje duże, czyste, nie było problemu ze zrealizowaniem dodatkowych wymagań.
Polecam serdecznie.

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, nina_kowalik

Jak miło! Prosimy do nas wracać - my naprawdę lubimy naszych Gości !

Zrecenzowano: 16 maja 2019

W Pałacu Mortegi byliśmy w dniach 11 do 16 05 2019 Pogoda była w "kratkę', ale też można "Żyć" Było cudownie Bardzo ważne co u Państwa jest piorytetem Jeśli wypoczynek czynny (basen, sauny) polecamy nocleg w Pałacu, jeśli "micha" (posiłki) nocleg w Dworku (blisko) Obsługa cudowna, posiłki bardzo dobre, wszystkie atrakcje (koniki, mini ZOO dostępne, żadnych ograniczeń) Czynny wypoczynek "w zasięgu ręki" (rowery, spacery) Pokoje bardzo czyste,

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeśli wypoczynek czynny (basen, sauny) polecamy nocleg w Pałacu, jeśli "micha" (posiłki) nocleg w Dworku (blisko)
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, jszukala

Takie słowa lubimy najbardziej:) Przekażemy współpracownikom - bardzo nam miło, że poświecili Państwo czas, aby nas pochwalić.