AsianDivers

Fantasyczne wyprawy

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019
Curiosity642639

Zrecenzowano: 2 września 2019

Przy okazji pobytu w Tajlandii, z chęcią ponownie skorzystałem z oferty biura AsianDivers. Cały kontakt z p. Piotrem przebiegał bezproblemowo. Opieka rezydenta (Sandry) oraz ekipa tajska bez zarzutu. Wesoła, służąca pomocą grupa. Miałem okazję zobaczyć bardzo wiele z całego programu przedstawionego na stronie firmy. Jak dla mnie każda wycieczka była udana, uczyła czegoś nowego. Wyspy, wodospady, snorkeling, miasto - wszystkiego warto spróbować. Skorzystałem również z kursu OWD oraz AOWD, które okazały się jak dotąd najlepszym doświadczeniem w życiu. Nauka oraz doświadczenia z nurkowania - bezcenne, oraz w moim przypadku opieka Sandry na najwyższym poziomie. (Zdarzało się ratowanie moich 4 liter w przypadku stresu i potęgi wody, przez instruktora) Wycieczka na słonie, mycie, szczotkowanie, w ogóle możliwość bycia tak blisko są wspaniałe. Oczywiście muszę się zgodzić, że słonie przechodzą pewnego rodzaju tresurę, tak samo jak pies czy nawet dziecko, żeby np. nie wkładało palców do kontaktu. A to wszystko z jakiegoś powodu oczywiście. Całość bardzo udana, serdecznie polecam korzystanie z oferty tego biura. Do zobaczenia przy najbliższej okazji.

Dziękujemy, 66pawe_g
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Absolutnie polecamy wycieczki z AsianDivers. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w 5 wyprawach. Jako pierwszą, na początek wyprawy do Tajlandii, polecamy wycieczkę "Kultura i Obyczaje"- ogromna ilość informacji o kraju, ludziach, jedzeniu, zwiedzanie, fantastyczny tajski masaż, pyszna kuchnia w tajskiej knajpie.Po takcih informacjach inaczej patrzy się na ten kraj i ludzi. Do niezapomnianych należała wyprawa dwudniowa do Dżungli Khao-Sok- cudowne słonie, magiczna przyroda, wieczór w domkach na wodzie, spływ kajakiem przez dżunglę-nic dodać, nic ująć, trzeba pojechać. Pobyt na Phi-Phi, czy Wyspa Bonda- niezwykłe wrażenia dla oka, Wioska Cyganów Morskich-też fantastyczne. Podczas wszystkich wycieczek opiekowała się nami Sandra- wspaniała, ciepła osoba, o ogromnej wiedzy, całkowitym zaangażowaniu. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, pełna zapału i energii, zawsze pomocna. Podczas każdej wyprawy mieliśmy przygotowane pyszne tajskie obiadki. Wszystkie sprawy organizacyjne były zapięte na ostatni guzik. Nasza 4-osobowa rodzina jest zachwycona. Dziękujemy Ci Sandro.

Dziękujemy, Curiosity642639
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z oferty Asian Divers korzystaliśmy przy okazji wycieczki khao sok, kursu owd i nurkowań na phi phi.
Kontakt telefoniczny z Piotrem bardzo dobry, mailowy także, chociaż pisząc z Małgorzata odniosłem wrażenie że odpisuje ona z łaską. Na miejscu kontakt z Sandrą i Agnieszką świetny.
Wycieczka Khao sok dość komercyjna, zgodzę się z wypowiedzią któregoś z poprzedników, iż słonie są tresowane i wykonują komendy co strasznie widać, ale cała wycieczka wypadła dość dobrze w szczególności z narracją Sandry. Warto jedynie zaznaczyć, iż nie jest to wycieczka dla aktywnych, ale nam to w 100% pasowało.
Z kursu owd żony, jesteśmy także zadowoleni, jedyne rzeczy do jakich moglibyśmy się przyczepić to to, iż na ostatnich nurkowaniach, które miały być indywidualne mieliśmy dodatkową osobę oraz instruktor mógłby zwracać 100% uwagę na kursanta pod wodą.
Nurkowania na Phi Phi moglibyśmy określić bardziej jako rejs. Dnia poprzedniego zgłaszaliśmy, iż żona ma problem z uchem i chyba nie powinna następnego dnia nurkować. Zostało to zbagatelizowane więc finalnie jedno jedyne z trzech nurkowań w którym uczestniczyliśmy zleciało na próbach wyrównania ciśnienia. Oczywiście jesteśmy dorośli więc pretensje możemy mieć sami do siebie, że nie wycofaliśmy się za wczasu.

Całość obsługi dzięki Sandrze oceniamy, pomimo małych niedociągnięć, bardzo dobrze :) przy okazji następnych wakacji w Tajlandii napewno znowu skorzystamy z ich usług.

Dziękujemy, matysiakibo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: malgosia_asdv, Kierownik, Asian Divers Centrum NurkoweOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy za miłe słowa oraz uwagi, które pomagają nam stale podnosić jakość naszych usług. Szczególne podziękowania i pozdrowienia przekazuję od Sandry :) Pozdrawiamy i do zobaczenia. Przyjedźcie do nas w wysokim sezonie, żeby poznać innych członków naszej fantastycznej ekipy instruktorów i przewodników !

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

serdecznie polecamy, super jakość i organizacja + miły przewodnik, bardzo intensywny dzień w Bangkoku z zobaczbangkok.pl ale na pewno było warto !!

Dziękujemy, Dbs1290

Dziękujemu za miłe słowa i czekamy na Was tym razem na Phuket ;)

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Bylismy na dwóch wypadkach z przewodniczką Sandra bardzo profesjonalnie i super zabawa bardzo miło spędziliśmy czas i dużo sie dowiedzieliśmy o tajskiej kulturze wszystkim polecam.

Dziękujemy, Dorotkka

W imieniu Sandry dziękujemy bardzo za miłe słowa i zapraszamy ponownie :)