Polecam bardzo!

Skorzystałam z dwóch wycieczek po Bangkoku, Robert był bardzo kontaktowy przy całej rezerwacji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2019
dorotav876
Fantasyczne wyprawy

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019
Curiosity642639

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Absolutnie polecamy wycieczki z AsianDivers. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w 5 wyprawach. Jako pierwszą, na początek wyprawy do Tajlandii, polecamy wycieczkę "Kultura i Obyczaje"- ogromna ilość informacji o kraju, ludziach, jedzeniu, zwiedzanie, fantastyczny tajski masaż, pyszna kuchnia w tajskiej knajpie.Po takcih informacjach inaczej patrzy się na ten kraj i ludzi. Do niezapomnianych należała wyprawa dwudniowa do Dżungli Khao-Sok- cudowne słonie, magiczna przyroda, wieczór w domkach na wodzie, spływ kajakiem przez dżunglę-nic dodać, nic ująć, trzeba pojechać. Pobyt na Phi-Phi, czy Wyspa Bonda- niezwykłe wrażenia dla oka, Wioska Cyganów Morskich-też fantastyczne. Podczas wszystkich wycieczek opiekowała się nami Sandra- wspaniała, ciepła osoba, o ogromnej wiedzy, całkowitym zaangażowaniu. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, pełna zapału i energii, zawsze pomocna. Podczas każdej wyprawy mieliśmy przygotowane pyszne tajskie obiadki. Wszystkie sprawy organizacyjne były zapięte na ostatni guzik. Nasza 4-osobowa rodzina jest zachwycona. Dziękujemy Ci Sandro.

Dziękujemy, Curiosity642639
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z oferty Asian Divers korzystaliśmy przy okazji wycieczki khao sok, kursu owd i nurkowań na phi phi.
Kontakt telefoniczny z Piotrem bardzo dobry, mailowy także, chociaż pisząc z Małgorzata odniosłem wrażenie że odpisuje ona z łaską. Na miejscu kontakt z Sandrą i Agnieszką świetny.
Wycieczka Khao sok dość komercyjna, zgodzę się z wypowiedzią któregoś z poprzedników, iż słonie są tresowane i wykonują komendy co strasznie widać, ale cała wycieczka wypadła dość dobrze w szczególności z narracją Sandry. Warto jedynie zaznaczyć, iż nie jest to wycieczka dla aktywnych, ale nam to w 100% pasowało.
Z kursu owd żony, jesteśmy także zadowoleni, jedyne rzeczy do jakich moglibyśmy się przyczepić to to, iż na ostatnich nurkowaniach, które miały być indywidualne mieliśmy dodatkową osobę oraz instruktor mógłby zwracać 100% uwagę na kursanta pod wodą.
Nurkowania na Phi Phi moglibyśmy określić bardziej jako rejs. Dnia poprzedniego zgłaszaliśmy, iż żona ma problem z uchem i chyba nie powinna następnego dnia nurkować. Zostało to zbagatelizowane więc finalnie jedno jedyne z trzech nurkowań w którym uczestniczyliśmy zleciało na próbach wyrównania ciśnienia. Oczywiście jesteśmy dorośli więc pretensje możemy mieć sami do siebie, że nie wycofaliśmy się za wczasu.

Całość obsługi dzięki Sandrze oceniamy, pomimo małych niedociągnięć, bardzo dobrze :) przy okazji następnych wakacji w Tajlandii napewno znowu skorzystamy z ich usług.

Dziękujemy, matysiakibo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: malgosia_asdv, Kierownik, Asian Divers Centrum NurkoweOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy za miłe słowa oraz uwagi, które pomagają nam stale podnosić jakość naszych usług. Szczególne podziękowania i pozdrowienia przekazuję od Sandry :) Pozdrawiamy i do zobaczenia. Przyjedźcie do nas w wysokim sezonie, żeby poznać innych członków naszej fantastycznej ekipy instruktorów i przewodników !

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

serdecznie polecamy, super jakość i organizacja + miły przewodnik, bardzo intensywny dzień w Bangkoku z zobaczbangkok.pl ale na pewno było warto !!

Dziękujemy, Dbs1290

Dziękujemu za miłe słowa i czekamy na Was tym razem na Phuket ;)

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Bylismy na dwóch wypadkach z przewodniczką Sandra bardzo profesjonalnie i super zabawa bardzo miło spędziliśmy czas i dużo sie dowiedzieliśmy o tajskiej kulturze wszystkim polecam.

Dziękujemy, Dorotkka

W imieniu Sandry dziękujemy bardzo za miłe słowa i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witajcie,
Za nami 2-tygodniowe wakacje na Phuket.
Cudowny czas spędzony na łonie tajskiej przyrody, tej ogólnie dostępnej i tej bardziej skrytej, którą odkryliśmy za sprawą wycieczek z Asian Divers.
Uczestniczyliśmy w 4 wyprawach, wszystkie zorganizowane zostały profesjonalnie, a przewodniczyła im Sandra - wspaniała osoba z dużym zasobem wiedzy, oddająca się swojej pracy w 100 procentach.
Każda z naszych wycieczek miała bardzo przemyślany program, który w całości został zrealizowany.
Atmosfera na wyjazdach była bardzo serdeczna
W przyszłym roku, kiedy nasz syn będzie miał ukończone 10 lat, chcielibyśmy wrócić na Phuket, aby z Asian Divers zrobić kurs nurkowania.
DZIĘKUJEMY i do zobaczenia
Honorata i Piotr z Oliwią i Wiktorem

Dziękujemy, Honorka4

Witajcie!
Dziękujemy za czas poświęcony na napisanie opinii o naszych wycieczkach - jesteśmy szczęśliwi gdy czytamy takie słowa :) Zapraszamy ponownie; przyjedźcie do nas między listopadem a marcem i poznajcie resztę naszej świetnej ekipy :) Pozdrawiamy.