Bangkok z Jenny! MUST HAVE

Jenny to chodząca REWELACJA! Zabawna, mądra, zawsze uśmiechnięta, z ogromną wiedzą, wieeelkim... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Piniaaa723
Super wycieczki z biurem Asian Divers

Witajcie, Bardzo polecamy wycieczki z biurem Asian Divers w Phuket. Poznaliśmy Piotra, który... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 czerwca 2019
sebastiangM1556FB

Zrecenzowano: 2 lutego 2019

Przede wszystkim wycieczki prowadzą świetni ludzie, Sandra, Ania i Marek - Pozdrawiamy :)
Wycieczka do dżungli 2 dniowa, 4 osoby i Przewodnik, duża elastyczność, bez pośpiechu, tłumu - super wycieczka
Kultura i Obyczaje - fajnie spędzony dzień, ponownie w małej grupie jak zwiedzanie ze znajomymi - polecamy
Racha Yai - super dzień, w porównaniu do innych wycieczek wyspowych, ta jest najmniej spieszna i tłumna. Pierwsze kroki w nurkowaniu na pewno skończą się kursem (najchętniej z Asian Divers) ładna plaża i zjeżdżalnia na łodzi!!! -Ania dzięki za instruktaż :)
Przewodnicy wyglądają jakby spędzali czas w swój ulubiony sposób a nie byli w pracy - już planujemy następny wyjazd - napewno spotkamy się ponownie
Pozdrawiamy Magda i Marek

1  Dziękujemy, Karol L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sandra B, Kierownik ds. gości, Asian Divers Centrum NurkoweOdpowiedź udzielona 17 czerwca 2019

Kochani! Dziekujemy ogromnie za tak cieple slowa i docenienie naszych staran ❤️ Mamy szczera nadzieje na ponowne spotkanie wkrotce. Odezwijcie sie koniecznie, gdy tylko kupicie bilety na Phuket Pozdrawiamy cieplo,

Ania, Marek i Sandra

Zrecenzowano: 31 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Organizacja wycieczek i program 10/10
Marek i Ania 20/10
Robiliśmy kurs OWD, z trzech dni nurkowania zrobiło się ich pięć i jeszcze nam mało, ale trzeba wracać do domu. Wycieczki z biura też bardzo pozytywnie, zawsze wszystko na czas, program bardzo dobrze dobrany, polscy przewodnicy bardzo pomocni i kontaktowi.
Nurkowanie jest niesamowite, polecamy wszystkim, w szczególności z Markiem.
Dwudniowa wycieczka do dżungli jest bardzo ciekawa i robi niesamowite wrażenie.

Dziękujemy, Fider26

Dziekujemy ogromnie za tak cieple slowa i docenienie naszych staran. Mamy nadzieje na ponowne spotkanie wkrotce. Pozdrawiamy, Zespol AD

Zrecenzowano: 29 stycznia 2019

Co tu dużo pisać , Atmosfera super , Organizacja super , przesympatyczni , świetny program wycieczek bogactwo wiedzy przewodników różnorodność wycieczek oraz ich jakość sprawiają ze już od pierwszej wycieczki masz ochotę na więcej.

Kultura i Obyczaje Piotr Rewelacja , Dżungla dwa dni z Anią you are The best!!! Thank you Aniu :) Phukek po Zmroku Piotr Rewelacja , Skała James Bonda z Sandra Super , Nurkowanie z Anią i Markiem. EVER ,EVERYWHERE:):). Wszyscy sprawiliście ze mamy ochotę wracać do was co dzień :)we love all of you,YOU ARE THE BEST!!!!

1  Dziękujemy, 996kingab

Dziekujemy ogromnie za tak cieple slowa i docenienie naszych staran! Przesylamy usmiechy i ocean milosci Mamy nadzieje na ponowne spotkanie wkrotce! Pozdrawiamy, Zespol AD

Zrecenzowano: 28 stycznia 2019

Skorzystaliśmy z 3 wycieczek - wyspa Jamesa Bonda, Phi Phi i objazdówka Bangkoku. Wszystkie spełniły nasze oczekiwania. Asian Divers sprawiło się na medal - plan wycieczek był dobrze przemyślany - do najbardziej obleganych atrakcji dojeżdżaliśmy wcześnie, przed tłumami turystów. Dzięki temu mogliśmy zrobić masę fajnych zdjęć i mieliśmy wystarczającą ilość czasu w poszczególnych miejscach.
Dziękujemy Sandrze i Ani za opiekę i masę ciekawych informacji a także za cierpliwość w odpowiadaniu na tysiące naszych pytań :-) Jenny natomiast za sprawne przeprowadzenie naszej grupy przez Bangkok i niespożytą energię, której nam pod koniec zaczęło brakować :-) Wrażenia nie do opisania!
Z czystym sumieniem mogę polecić Asian Divers!
Pozdrawiamy z Poznania!
PS. Obiecaliśmy Sandrze dać znać jak smakuje kawa - faktycznie jest pyszna :-)

Dziękujemy, mka666

Dziekujemy ogromnie za tak cieple slowa i docenienie naszych staran! Takie recenzje daja nam energie i motywacja do tego, by dawac z siebie jeszcze wiecej! Mamy nadzieje na ponowne spotkanie wkrotce. Pozdrawiamy, Zespol AD. Ps. My tez kochamy te kawe!

Zrecenzowano: 25 stycznia 2019

Wycieczka tłok, ogrom ludzi. Pani przewodnik nie ma nic do powiedzenia z biura Asian divers. Łodzie przepełnione i tylko czas sie liczy. Zdjęcia nawet spokojnie nie można zrobić. A niebiańską plażę to lepiej na YouTube pooglądać. I opowieści o delfinach, szkoda czasu. Wycieczka nie jest Polska !!! Turyści z całego świata, którzy są ważniejsi od Polaków. A Pani Małgorzata "przewodnik" wolała sobie popływać niż poopowiadać o Tajlandii. Plusy to posiłek bardzo smaczny urozmaicony. Piwko można sobie dokupić. Wyciecka mocno przereklamowana !!!

2  Dziękujemy, ArturJankowiak1982