Zrecenzowano: 3 kwietnia 2017

Hotel godny polecenia, czysto, smacznie i wygodnie. śniadanie wysmienite, szeroki wybor potraw. Pokoje czyste, wygodne łózka. Profesjonalna obsluga sprawia iz pobyt jest bardzo udany. Polecam hotel dla rodzin z dziećmi jak i dla par, przyjaciół badz dla ludzi biznesu. Hotel przy trasie co ułatwia szybki dostep do autostrady i dalszą podróż. Poleam

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, elzbietao2017
Zrecenzowano: 19 lutego 2017

+ ładny, elegancki, przestronny hotel, w klasycznym stylu
+ czyste, duże pokoje
+ szampon/płyn do kąpieli w łazienkach, czepki oraz jednorazowe myjki
+ śniadania bardzo smaczne, wybór spory, świeże pieczywo
+ bardzo miła obsługa w recepcji oraz restauracji, polskojęzyczna obsługa

• Data pobytu: luty 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Jay D
Zrecenzowano: 15 kwietnia 2015

Van der Valk to hotel polozony w idealnym miejscu dla podróżujących. Umieszczony przy Berliner Ringu w pobliżu Berlina. Hotel czysty, z miłą obsługą, Niestety kelnerzy słabo mówią po angielsku, lub prawie wcale. Rewelacyjna kuchnia!!! Pyszne dania z karty. Śniadania - rewelacja. Jest niemalże wszystko. Pokoje czyste, zadbane. Niestety internet płatny. Bardzo polecam ten hotel.

• Data pobytu: kwiecień 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Katarzyna G
Zrecenzowano: 9 grudnia 2014

Hotel położony w pobliżu Berlina i Poczdamu,idealny dla podróżujących samochodem,blisko autostrady A10.Wygodne zwiedzanie Berlina,można dojechać samochodem do parkingu,a dalej komunikacja miejską.Przystępne ceny,Cztero gwiazdkowy hotel oferuje usługi w cenie trzy gwiazdkowego w centrum Berlina.Pokoje komfortowo urządzone,bardzo czysto,duża łazienka wyposażona we wszystkie drobiazgi potrzebne do toalety.Duży i wygodny taras ze stolikiem i krzesłami,nowoczesny telewizor.Na dole wygodna i dobrze wyposażona restauracja.Ja korzystałam tylko ze śniadań,po raz pierwszy spotkałam sie z tak bogata ofertą śniadaniową,każdy mół zaspokoić swój głód wg upodopań.Obsługa hotelu miła i grzeczna chętnie służąca pomocą.Doskonały na nocleg na kilka dni dla chcących zwiedzić Berlin i Poczdam,W hotelu można też zjeść obiad,jest basen i spa.Polecam ten hotel ,ja spałam w pokoju 2 osobowym.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokój 2 osobowy drugie piętro
  • Data pobytu: wrzesień 2014, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Pszczyna2013
Zrecenzowano: 6 października 2013

Hotel położony w fajnym miejscu , choć niełatwo do niego dojechać trafić , bardzo ładny , bardzo czysty z dobrym jedzeniem . Łazienki bardzo komfortowe , pokoje duże z przestronnymi balkonami. Bardzo bardzo fajne miejsce

• Data pobytu: październik 2013, podróż służbowa
Dziękujemy, Alexander A