“Budzetowo, niedaleko Berlina”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Van der Valk Hotel Berlin Brandenburg
Miejsce nr 1 wśród 1 hoteli w Blankenfelde
Zrecenzowano 2 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Ok 45 minut od centrum Berlina, ale za taka cene mozna sie przemeczyc. Pokoje sa przestronne dobrze zaopatrzone, czyste, niczego im nie brakuje. Hotel z fajnym basenem i sauną, minus za fitness bo tak naprawde to tylko pokoik z rowerkiem stacjonarnym, niedzialajaca bieznia i zero urzadzen fitness. Jedzenie smaczne - zarowno sniadania jak i obiadokolacje. Generalnie bardzo polecam.

Data pobytu: wrześniu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, mazinnn

Zrecenzowano 3 kwietnia 2017

Hotel godny polecenia, czysto, smacznie i wygodnie. śniadanie wysmienite, szeroki wybor potraw. Pokoje czyste, wygodne łózka. Profesjonalna obsluga sprawia iz pobyt jest bardzo udany. Polecam hotel dla rodzin z dziećmi jak i dla par, przyjaciół badz dla ludzi biznesu. Hotel przy trasie co ułatwia szybki dostep do autostrady i dalszą podróż. Poleam

• Data pobytu: kwietniu 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, elzbietao2017
Zrecenzowano 19 lutego 2017

+ ładny, elegancki, przestronny hotel, w klasycznym stylu
+ czyste, duże pokoje
+ szampon/płyn do kąpieli w łazienkach, czepki oraz jednorazowe myjki
+ śniadania bardzo smaczne, wybór spory, świeże pieczywo
+ bardzo miła obsługa w recepcji oraz restauracji, polskojęzyczna obsługa

• Data pobytu: lutym 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Jay D
Zrecenzowano 15 kwietnia 2015

Van der Valk to hotel polozony w idealnym miejscu dla podróżujących. Umieszczony przy Berliner Ringu w pobliżu Berlina. Hotel czysty, z miłą obsługą, Niestety kelnerzy słabo mówią po angielsku, lub prawie wcale. Rewelacyjna kuchnia!!! Pyszne dania z karty. Śniadania - rewelacja. Jest niemalże wszystko. Pokoje czyste, zadbane. Niestety internet płatny. Bardzo polecam ten hotel.

• Data pobytu: kwietniu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Katarzyna G
Zrecenzowano 9 grudnia 2014

Hotel położony w pobliżu Berlina i Poczdamu,idealny dla podróżujących samochodem,blisko autostrady A10.Wygodne zwiedzanie Berlina,można dojechać samochodem do parkingu,a dalej komunikacja miejską.Przystępne ceny,Cztero gwiazdkowy hotel oferuje usługi w cenie trzy gwiazdkowego w centrum Berlina.Pokoje komfortowo urządzone,bardzo czysto,duża łazienka wyposażona we wszystkie drobiazgi potrzebne do toalety.Duży i wygodny taras ze stolikiem i krzesłami,nowoczesny telewizor.Na dole wygodna i dobrze wyposażona restauracja.Ja korzystałam tylko ze śniadań,po raz pierwszy spotkałam sie z tak bogata ofertą śniadaniową,każdy mół zaspokoić swój głód wg upodopań.Obsługa hotelu miła i grzeczna chętnie służąca pomocą.Doskonały na nocleg na kilka dni dla chcących zwiedzić Berlin i Poczdam,W hotelu można też zjeść obiad,jest basen i spa.Polecam ten hotel ,ja spałam w pokoju 2 osobowym.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokój 2 osobowy drugie piętro
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: wrześniu 2014, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Pszczyna2013
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Blankenfelde — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
Seeschlösschen Groß Köris
NH Berlin Treptow
NH Berlin Treptow
Nr 142 z 633 w lokalizacji Berlin
Liczba recenzji: 545
Wyndham Garden Hennigsdorf Berli...
Nr 1 z 2 w lokalizacji Hennigsdorf
Liczba recenzji: 330
Hotel Mohr & Spa
Nr 4 z 4 w lokalizacji Werder upon Havel
Liczba recenzji: 12
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Van der Valk Hotel Berlin Brandenburg? Podziel się wrażeniami!

Van der Valk Hotel Berlin Brandenburg — dodatkowe informacje

Adres: Eschenweg 18, 15827 Blankenfelde, Brandenburgia, Niemcy (dawniej Van der Valk Hotel Berliner Ring)
Lokalizacja: Niemcy > Brandenburgia > Blankenfelde
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Usługa przewozu
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 1 hoteli w Blankenfelde
Zakres cen: 345 zł–609 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Van der Valk Hotel Berlin Brandenburg 4*
Liczba pokoi: 266
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, Agoda, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Van der Valk Hotel Berlin Brandenburg. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?