“Nie polecam”

Karczma po góralsku u Stasi
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Szlachtowa)
Zrecenzowano 10 września 2019

W mojej ocenie najgorsza knajpa w okolicy. Jedzenie niezbyt smaczne.
Właściciel bezczelny, arogancki.

Termin wizyty: październik 2018
2  Dziękujemy, Magdalena K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof O, Właściciel, Karczma po góralsku u StasiOdpowiedź udzielona 12 września 2019

tysiącą bardzo smakuje a tobie nie musi po wpisie to ty jesteś beszczelna acha jaki klient taka obsługa i naucz się tego kultury bo masz ,,,o,,,kultury

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa!!! PyszNe jedzenie i nie drogo.
Bardzo polecamyKto chce dobrze zjeść na pewno się nie zawiedzie!!!

Dziękujemy, GosiaP313
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Ogolnie NIE polecam tego miejsca ze wzgledu na chamstwo jakie reprezentuje wlasciciel tego lokalu. To arogancki typ, ktory nie ma klasy i widac ze liczy sie tylko dla niego kasa. Klnie jak szewc przy klientach i co najgorsze malych dzieciach. Szczerze, w zyciu nie spotkalem sie z takim buractwem oraz pogarda dla klienta a zwiedzilem w tamtych okolicach juz multum lokali. Czytajac inne komentarze w sieci podejrzewam ze z gosciem ewidentnie jest cos nie tak..

2  Dziękujemy, Customer201908
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof O, Właściciel, Karczma po góralsku u StasiOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

chamem to ty byłeś buraku i tą gwiazdkę wsadz sobie takiej szumowiny jak ty to w życiu nie widziałem

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

O godzinie 21 zero szans na kawę, bo ekspres już wyczyszczony, bo dużo gości w ciągu dnia (kiedy byliśmy było niemalże pusto), bo Państwo Właściciele zmęczeni.

1  Dziękujemy, JuKa_9
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof O, Właściciel, Karczma po góralsku u StasiOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

a zmęczeni a co ty księżniczko przed 22 kawki się zachciało poszliśmy wam na ręke i dostaliście jeść a jak nie jest pani normalna to do psychologa księzniczka znalazła się zero kultury syf zostawiony na stole to świadczy o was

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na obiedzie - było bardzo smacznie potrawy świeże, przygotowywane na bieżąco- jagnięciny, placki po zbójecku, naleśniki z serem "niebo w gębie" polecamy:)

Dziękujemy, hannab231

Karczma po góralsku u Stasi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie
Mizerna, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma po góralsku u Stasi? Podziel się wrażeniami!